Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MKIII] Wymiana linki  (Przeczytany 22956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomekkaz

  • Gość
Odp: [MKIII] Wymiana linki
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:27:27 »
Hej stoję przed takim problemem, zamarzła mi linka od klapy silnika. Wszystko pięknie, kupiłem nową linkę, ale wychodzi na to że niechcący urwałem plastikowy element przytrzymujący tą linkę w miejscu. foto. I teraz mam pytanie jak zdjąć pokrywę chłodnicy bo trzyma niemiłosiernie w miejscu zaznaczonym na niebiesko. Jak to zdjąć?

Offline Michal Wladyniak

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 993
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Renault Megane Grandtour Limited 2015/C4GP 2.0 HDI EAT6 Shine 2017
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MKIII] Wymiana linki
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:33:29 »
nie wiem czy to zdemontujesz bez demontażu zderzaka, w zderzaku są gniazda na zatrzaski tej pokrywy i dostać się do nich można po zdjęciu zderzaka 

Offline Tomasz Kasjaniuk

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 HDi Kombi 2009r 140KM(103kW)
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MKIII] Wymiana linki
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 12, 2019, 16:07:35 »
Koledzy.Potrzebuję informacji jak oryginalnie mocowana(blokowana) jest osłonka linki. Po pierwszym zerwaniu linki była ona wymieniana,ale już wtedy nie widziałem jak ją poprawnie zamontować ,więc mechanik zrobił mi małego fixa (kawałek blaszki + paski ściągające). I działało, ale  linka postrzępiła się i znowu jest do wymiany.
Widziałem w odpowiedzi #13 i #47 rozwiązanie na  "dodatkową regulację od linki hamulca od roweru".Ale jak wygląda oryginalne mocowanie tej linki. Poproszę o foto, nr katalogowy ,nazwę lub opis gdzie to było i jak wyglądało.Z góry dziękuję.