Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: szukam mojego starego Xm-a  (Przeczytany 894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam herman

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 173
  • Skąd: warszawa
  • Posiadany samochód: C8
  • Zainteresowania: różne
  • Miejscowość: warszawa
szukam mojego starego Xm-a
« dnia: Luty 02, 2021, 21:21:19 »
Koledzy . Minęło 12 lat jak musiałem sprzedać mojego xm-a. Teraz kupie sobie nowego, znaczy się innego. Zastanawiam się czy moje byłe cacko jeszcze gdzieś  śmiga  po drogach. Tak z czystej ciekawości. Autko miało charakterystyczną naklejkę na tylnej szybie i pakiet zendera. Znalaazłem nawet zdjecia z ogłoszenia o sprzedaży od handlarza który go kupił. W załączeniu link oferty  z foto  mojego przecinaka.http://www.polskajazda.pl/Samochody/Citroen/XM/45174 Pozdrawiam wszystkich citromaniaków i do zobaczenia na drodze.
XMen--był XM mkI teraz C8

Offline Zbigniew Patelski

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: XM 2.1 TD 1995
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: szukam mojego starego Xm-a
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2021, 19:49:27 »
ja: XM 2.1TD [XUD11ATE] BVA 95'
XM Break V6 24V [ES9J4] BVA 97' (trwa remont blach)
ojciec: XM V6 12V [ZPJ] BVM 96'

Offline Przemysław Wyderka

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 472
  • Skąd: Siemianowice Śląskie
  • Posiadany samochód: XM 2.1TD Aut. 92' + XM 2.9 Aut. 99' + XM 2.0i 92'; Były: BX 1.4 92'; XM 2.1TD Man. 91;
  • Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Odp: szukam mojego starego Xm-a
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2021, 20:06:59 »
Jeżeli to te auto ze zdjęć, to właściciel z tego co wiem jest na forum, ale nie będę podawał kto to, bo jeśli będzie chciał, to się sam ujawni, a niekoniecznie może sobie tego życzyć.

Offline Robert Mulewicz

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 781
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Nissan Terrano 3.0, C4 1,6HDI coupe Były:MG TF 1.8 16v ,XM V6 Zender,Saxo VTS, Renault Laguna GT 2.0 16v. CX25TRD Turbo II 1987 oraz wiele innych citroenów
  • Zainteresowania: szerokie
  • Miejscowość: Kraków
Odp: szukam mojego starego Xm-a
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2021, 21:38:57 »
Koledzy . Minęło 12 lat jak musiałem sprzedać mojego xm-a. Teraz kupie sobie nowego, znaczy się innego. Zastanawiam się czy moje byłe cacko jeszcze gdzieś  śmiga  po drogach. Tak z czystej ciekawości. Autko miało charakterystyczną naklejkę na tylnej szybie i pakiet zendera. Znalaazłem nawet zdjecia z ogłoszenia o sprzedaży od handlarza który go kupił. W załączeniu link oferty  z foto  mojego przecinaka.http://www.polskajazda.pl/Samochody/Citroen/XM/45174 Pozdrawiam wszystkich citromaniaków i do zobaczenia na drodze.
Adam to ja.Przecierz masz dane na umowie.Dalej go mam tylko że miał już kilka silników a obecnie stoi w garażu i jezdzi tylko w sezonie wiosna-jesień,po suchym.Żaden handlarz go nie kupił...... :P  i nigdy nie kupi.Polska jazda to nie portal ogłoszeniowy.Tam ludzie chwalą się tym co mają.I nie wyzywaj mnie od handlarzy :D Teraz ma V6 12v i ogólnie przez te lata u mnie został uszlachetniony o felgi Zendera 17",skórę i wiele innych rzeczy
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2021, 22:10:15 wysłana przez Robert Mulewicz »
2,5 td-najgorszy parch wśród XM-ów

Offline adam herman

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 173
  • Skąd: warszawa
  • Posiadany samochód: C8
  • Zainteresowania: różne
  • Miejscowość: warszawa
Odp: szukam mojego starego Xm-a
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2021, 09:53:23 »
No proszę. To za handlarza przepraszam. Miło po latach zobaczyć swoje ulubione autko.[do dzisiaj żałuję że go sprzedałem, ale przynajmniej w dobre Ręce] Mam nadzieję że się nie sypie. Żadko spotykam takiego xma ze spojlerami. Pozdrawiam i poklep przecinaka ode mnie. Pozdrawiam i do zobaczenia może na jakimś zlocie kto wie.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2021, 10:10:37 wysłana przez adam herman »
XMen--był XM mkI teraz C8

Offline Robert Mulewicz

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 781
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Nissan Terrano 3.0, C4 1,6HDI coupe Były:MG TF 1.8 16v ,XM V6 Zender,Saxo VTS, Renault Laguna GT 2.0 16v. CX25TRD Turbo II 1987 oraz wiele innych citroenów
  • Zainteresowania: szerokie
  • Miejscowość: Kraków
Odp: szukam mojego starego Xm-a
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2021, 15:58:57 »
Zawnętrznie się nie zmienił.Około 3 lat temu zmieniłem mu progi zewnętrzne i poprawiłem podłogę w bagażniku.Reszta była ok.Planuję go polakierować bo lakier ma już swoje lata i gdzieniegdzie jakaś ryska czy odprysk.Polerka z tego względu nie pomoże......Jednak z racji tego że będę to robił sam to się odwleka.Może tego lata się wezmę.
2,5 td-najgorszy parch wśród XM-ów