Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Życzenia świąteczne  (Przeczytany 6884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur Niewiadomski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
Życzenia świąteczne
« dnia: Grudzień 24, 2014, 13:57:35 »
Chciałoby się napisać coś o ZX'e, jednak świat idzie do przodu, auta się starzeją i mało kto jeszcze takim jeździ - widać po samym forum, prawie nic się ostatnio na nim nie dzieje. A jeszcze dobre kilka lat temu codziennie coś nowego, przeróbki, modyfikacje, pytania Szymczaka, naprawy (często na trytytki), pytania Szymczaka, spontaniczne zloty, pytania Szymczaka i pełno zdjęć ZX'ów. Jednak auta te zaowocowały wieloma znajomościami, przyjaźniami, a nawet małżeństwami. Auta mogą przeminąć, jednak więzi między nami zostają. Mimo że okoliczności i czas nie zawsze pozwalają na należyte pielęgnowanie tych cennych więzi, to jednak znajomości te i wspomnienia zostają na całe życie, wiecznie żywe wśród nas. Relacje te ukształtowały się na tyle silnie, że wiem, iż nawet w środku nocy, kiedy popsuje mi się w trasie moja alfa, mogę wziąć telefon i zadzwonić do minimum 3 osób z tego forum z prośbą o pomoc, a one bezinteresownie pomogą. Dziękuje Wam za to! Chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowych i wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych i przyjaciół. Wewnętrznego spokoju, czystego umysłu, wiele szczęścia i ciągłego uśmiechu od ucha do ucha!

Offline Paweł Malinowski

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 2 255
  • Skąd: Ełk
  • Posiadany samochód: Same Peugeoty
  • Zainteresowania: SPORT MECHANIKA ŻEGLARSTWO
  • Miejscowość: Ełk
Re: Życzenia świąteczne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2014, 22:06:04 »
Artur pięknie napisałeś.

Ja właśnie wróciłem z wigilii moim zx-em. Peugeot stoi zatankowany na wyjazd w góry więc w Święta będziemy śmigać zenkiem.

Powoli się kończą te auta, ale jak napisałeś - znajomości, przyjaźnie a nawet małżeństwa trwają i oby tak dalej....

WESOŁYCH ŚWIĄT
Nasze Cytyny :
Mój Zx v6, był i nie ma....

Obecnie Peugeot 308 oraz 407 coupe v6

Offline Mariusz Ilicki

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 1 942
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 GP 2.0 BlueHDi 14r., Pug 306 1.6 8v 00r., Xsara Picasso 1.8 16v 04r.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Życzenia świąteczne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2014, 10:43:20 »
No Mordy moje...ja też Wam życzę wszystkiego najlepszego.

Offline Marcin Ilcewicz

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 4 086
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: ZX 16V
  • Miejscowość: Kraków
Re: Życzenia świąteczne
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:21:21 »
Spóźnione ale szczere :)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
pozdrawiam,
mrc


obecnie: zx 2.0i 16v, berlingo multispace, peugeot 407
dawniej: zx 1.9d audace, zx 1.6i, zx 16v, xantia 1.8i, 2x xantia v6, 306 cabrio, 406 coupe, laguna 2

Offline Marcin Ilcewicz

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 4 086
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: ZX 16V
  • Miejscowość: Kraków
Odp: Życzenia świąteczne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2015, 17:10:01 »
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Mam szczerą nadzieję, że 2016 rok będzie obfitował w zloty. Pozdrawiam.
pozdrawiam,
mrc


obecnie: zx 2.0i 16v, berlingo multispace, peugeot 407
dawniej: zx 1.9d audace, zx 1.6i, zx 16v, xantia 1.8i, 2x xantia v6, 306 cabrio, 406 coupe, laguna 2