Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 475256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1300 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:57:29 »
Chyba za mocno jesteście przesiąknięci "polskimi standardami sprzedaży" gdzie ściaga się samochód w kawałkach i składa na sprzedą. Konserwacja na eksport? DPF padł? Dwumas padł? Gdzie to jest napisane? Jest tylko info że ASO wymieniło te elementy. Tylko u nas tak jest że rdze z błotem przykleja się do jakiejś mazi. Skoro ktoś twierdzi, że zna tamtejszy rynek, to wie tez bardzo dobrze, że żaden mirek tam nic nie nakłada. Auto oddaje się do specjalistycznych firm. W tym przypadku jest to Pava. Poza tym, konserwacje nakłada tam też firma Dinitrol. Kto kiedykowiek szukał chemii do konserwacji na pewno kojarzy markę. Drogo? Tak jak pisałem, auta w Danii są w zakupie na start 2 razy droższe ze względu na podatek, skąd końcowa cena nie będzie nigdy tak niska jak z Niemiec czy Holandii. Co do reszty "zarzutów" to się nie wypowiem gdyż nie mam mozliwości obejrzenia samochodu na żywo i ustosunkowania się do tego co powyżej. Mamy wolny kraj. Jak ktoś preferuje "świeżo sprowadzony Igła stan, Niemiec trzymał pod końcem" to nikt nikomu nie zabroni kupienia czego chce i od kogo chce :)
Pewnie lepiej jest jak wszystko jest ukryte, przypicowane, zalane motodoctorem i przygotowane na sprzedaż. W końcu kupuje się oczami...

Z mojej strony tyle. Wszelkie pytania kierujcie do sprzedawcy. Komunikatywnie nie ma problemu z rozmową o samochodzie. Strasznie sie czyta takie insynuacje... Reflektor jak wymienie to oznacza dzwona? Jak naprawie odpryski na zderzaku to tez dzwon? "Dżizas". Naprawdę ten rynek(polski) jest chory. Nic sie nie zmieniło widze. Sam mam samochód ze Szwecji własnie z tego powodu że u nas wszystk owygląda tak jak opisujecie powyżej.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1301 dnia: Wrzesień 30, 2018, 13:03:22 »
Przyjacielu nie ma się co napinać i tak wychwalać tego ulepa bo niestety ale takowym on jest,mieszkam w Danii od klkunastu lat i co nie co wiem o autach i kosztach jego utrzymania po pierwsze primo tak jak koledzy piszą odnośnie konserwacji to Duńczycy lają po wszystkim co jest nad poziomem jezdni i stąd tak te podwozie u.......ne,po drugie sekundo powymieniał graty bo je poprstu dobił w sobie tylko znany sposób.Widzę że ostatni przegląd robiony w 2016 a świeżego brak,ja myślę że poprostu pomimo poczynionych nakładów w wymienę części auto dalej generowało koszty i stąd decyzja o jego pozbyciu się.Po stanie wnętrza widać że musiał nim jeździć typowy duński oflej których tutataj niestety ale nie brakuje.Ta super fura tak mnie zaintrygowała że poniedzieli postaram się ustalić dlaczego powymieniane zostały te części.

Offline Marcin Drozdowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 2.0 HDI Tourer Exclusive 08 automat
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1302 dnia: Wrzesień 30, 2018, 13:50:57 »
Przyjacielu nie ma się co napinać i tak wychwalać tego ulepa bo niestety ale takowym on jest,mieszkam w Danii od klkunastu lat i co nie co wiem o autach i kosztach jego utrzymania po pierwsze primo tak jak koledzy piszą odnośnie konserwacji to Duńczycy lają po wszystkim co jest nad poziomem jezdni i stąd tak te podwozie u.......ne,po drugie sekundo powymieniał graty bo je poprstu dobił w sobie tylko znany sposób.Widzę że ostatni przegląd robiony w 2016 a świeżego brak,ja myślę że poprostu pomimo poczynionych nakładów w wymienę części auto dalej generowało koszty i stąd decyzja o jego pozbyciu się.Po stanie wnętrza widać że musiał nim jeździć typowy duński oflej których tutataj niestety ale nie brakuje.Ta super fura tak mnie zaintrygowała że poniedzieli postaram się ustalić dlaczego powymieniane zostały te części.




Jeśli coś ustalisz koniecznie daj znać : )

Offline Sebastian Barski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 51
  • Skąd: Skrzeszew
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MK III (X7) 2.0 HDI Exclusive Tourer
  • Miejscowość: Skrzeszew
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1303 dnia: Październik 01, 2018, 08:54:44 »
dla mnie dwa mankamenty - cena vs wersja/rocznik oraz przesłodzony opis ;) poza tym auto wygląda ok, ciekawe co wyjdzie po sprawdzeniu przez Henryka.
pozdrawiam,
Sebastian

Offline Adam Kubik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Skąd: Ziębice
  • Posiadany samochód: Citroen c5 x7 2.0 HDI 163KM exclusive limited edition/Rover 75 2.0 CDT
  • Miejscowość: Ziębice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1304 dnia: Październik 07, 2018, 18:52:38 »
Ja za swojego 2010 kombi dałem 35000, ale za limited edition i cena wydaje mi się adekwatna do stanu. Wszystko w skórze, masaże dupaże, panorama itp. itd. Brak mu dużej navi co nie jest dla mnie żadnym problemem. Lakier żyleta, wnętrze jak nowe. Więc za tego 35000 koła to trochę sporo. Może 25k dostanie

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1305 dnia: Październik 11, 2018, 09:51:41 »
Witam,jak ktoś szuka dobrego auta to w Danii jest do wyrwania 2.2 z końcówki 2012 r.i przebiegiem ok.200000 tyś.km.Cena za te cudo to jakieś ok.25. tyś.zł.auto jest z ogłoszenia.

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1306 dnia: Listopad 04, 2018, 23:25:31 »
Przyjacielu nie ma się co napinać i tak wychwalać tego ulepa bo niestety ale takowym on jest,mieszkam w Danii od klkunastu lat i co nie co wiem o autach i kosztach jego utrzymania po pierwsze primo tak jak koledzy piszą odnośnie konserwacji to Duńczycy lają po wszystkim co jest nad poziomem jezdni i stąd tak te podwozie u.......ne,po drugie sekundo powymieniał graty bo je poprstu dobił w sobie tylko znany sposób.Widzę że ostatni przegląd robiony w 2016 a świeżego brak,ja myślę że poprostu pomimo poczynionych nakładów w wymienę części auto dalej generowało koszty i stąd decyzja o jego pozbyciu się.Po stanie wnętrza widać że musiał nim jeździć typowy duński oflej których tutataj niestety ale nie brakuje.Ta super fura tak mnie zaintrygowała że poniedzieli postaram się ustalić dlaczego powymieniane zostały te części.
Minął miesiąc i sam jestem ciekawy jak tam śledztwo.

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1307 dnia: Listopad 05, 2018, 22:06:30 »
Minął miesiąc i sam jestem ciekawy jak tam śledztwo.

Umorzone :)
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1308 dnia: Listopad 06, 2018, 10:13:42 »
Te cudo jeszcze wisi na ogłoszeniu, dzisiaj postaram się zadzwonić do ASO.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1309 dnia: Listopad 07, 2018, 09:49:55 »
Mam info na temat tego ulepa otóż ten super wóz w super cenie ostatni raz ASO widziało w 2011 roku przy przebiegu ok.35 tyś.km,tak więc pisanie że wszystkie naprawy były robione w serwisie są co najmniej małopoważne.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2018, 10:51:09 wysłana przez Henryk Guzicki »

Offline Adam Szydłowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 268
  • Skąd: Stalowa Wola/Nisko
  • Posiadany samochód: 508 RXH 180 KM
  • Miejscowość: Stalowa Wola/Nisko
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1310 dnia: Listopad 07, 2018, 11:00:53 »
Przebieg chyba prawdziwy...
Cytuj
http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=VF7RDRHF89L575042
...ale auto ponadprzeciętnie styrane... i ta cena :D
Cytuj
Niech ktoś się wypowie jak z gwarancją fabryczną skoro po roku nie było serwisowane?
W UE producent nie może uzależniać gwarancji od serwisowania w ASO. Może natomiast wykazać, że usterka postała w wyniku stosowania błędnych procedur serwisowych i odmówić naprawy gwarancyjnej. Wszystko jest w porządku jeżeli niezależny serwis stosuje technologię naprawy producenta i montuje akceptowalne przez niego części (zamienniki). Rozporządzenie UE nr 461/2010. Brak informacji, jakoby Dania była z tego wyłączona.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2018, 12:40:05 wysłana przez Adam Szydłowski »

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1311 dnia: Listopad 07, 2018, 11:20:59 »
W Danii żeby mieć gwarancję trzeba auto serwisować w ASO przez cały czas trwania tej gwarancji,a że to nie jest fura warta fortuny nawet jako nowa w porównaniu np.do audi czy mietka to mało który Duńczyk będzie jeździł do serwisu gdzie sama roboczo godzina to ponad pięć stowek pln.a gdzie jeszcze czesci.Gość zrobił pierwszy przegląd i tyle a reszte napraw robił u jakiegoś lokalnego odnośnie gwarancji piszę np.na swoim przykładzie gdzie kupiłem nową 308-kę i żeby mieć gwarancję np.na silnik (w Danii 200 tyś.km.) musiałem auto cały czas serwisować.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1312 dnia: Listopad 07, 2018, 14:28:20 »
Zadzwonię jeszcze raz i się zapytam.

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1313 dnia: Listopad 07, 2018, 18:44:17 »
Mam info na temat tego ulepa otóż ten super wóz w super cenie ostatni raz ASO widziało w 2011 roku przy przebiegu ok.35 tyś.km,tak więc pisanie że wszystkie naprawy były robione w serwisie są co najmniej małopoważne.
Ok, to sobie głowe obetnę jak mi ktoś wytłumaczy skąd te pieczątki w książce skoro w ASO był ostatnio przy 35k km. Rozumiem teze ze robi sie przeglądy w ASO i naprawia poza ASO i mozna w ogłoszenie wpisać "naprawy w ASO" bo trudno to zweryfikowac nie znając języka, że pomiędzy przeglądami nie było napraw w ASO a pieczątki niejako pokazują "ciągłość wizyt w ASO".

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1314 dnia: Listopad 07, 2018, 19:53:55 »
Mam info na temat tego ulepa otóż ten super wóz w super cenie ostatni raz ASO widziało w 2011 roku przy przebiegu ok.35 tyś.km,tak więc pisanie że wszystkie naprawy były robione w serwisie są co najmniej małopoważne.

Czy ta wizyta przy 35kkm to przegląd czy naprawa gwarancyjna? Wiesz to z bazy Citroena czy od pracownika konkretnego ASO? Chodzi mi o to że baza Citroena zawiera tylko naprawy gwarancyjne, więc przeglądy mogły być robione w innym ASO niż to do którego dzwoniłeś.
Ogólnie auto dość tajemnicze, pomijając cenę, chyba omi tak bym go nie chciałļ ;)
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1315 dnia: Listopad 07, 2018, 21:11:23 »
W Danii jest centralna baza wszystkich marek i obojętnie do którego ASO nie zadzwonisz czy osobiście się nie pofatygujesz masz info na temat auta, jeśli samochód był choćby na wymianie żarówki jest ta inforamacja w systemie i nie ma znaczenia czy to auto nowe na gwar.czy już stary ledwo zipiący strup.W Dani jest poprostu porządek jeśli chodzi o takie żeczy.

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1316 dnia: Listopad 08, 2018, 10:27:36 »
Informacja jest że ostatnio w aso był w 2011 przy 35 tyś czyli w pierwszym roku eksploatacji,  więc dobre pytanie skąd pieczątki , nikt z nas tego nie wie oprócz właściciela którego znasz i głowę dajesz sobie za niego obciąć,  zawsze możesz zadzwonić do niego
Nie tylko pieczatki są ale również faktury z tego serwisu który wstawiał pieczątki, także nikt sam sobie faktur raczej nie wystawił.
Dowiem się o co tu chodzi. Jak sie mylę i nie jest tak jak pisałem to przyznam Ci racje. Nie mam z tym problemu. Nie mam zamiaru slepo nikogo bronić.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1317 dnia: Listopad 08, 2018, 19:39:12 »
 Jak dasz radę to podaj w którym ASO były naprawy i się sprawdzi czy faktycznie bylo coś jeszcze robione  i kiedy.

Offline Adam Szydłowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 268
  • Skąd: Stalowa Wola/Nisko
  • Posiadany samochód: 508 RXH 180 KM
  • Miejscowość: Stalowa Wola/Nisko
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1318 dnia: Listopad 09, 2018, 10:24:18 »
Na oto moto macie link do zdjęć auta, książki serwisowej i jakichś faktur https://drive.google.com/drive/folders/1SLADUp6Ewh6p0pWvcP3Ev3xGXSdrVVDD
Moim zdaniem, gość serwisował auto na stacji naprawczej, która "specjalizuje" się w citroenach :) Nawet logo podrobili. Całkiem przypomina szewron :D
http://www.byllemos-automobiler.dk/
Stąd pewnie nieporozumienia  ???

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 871
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1319 dnia: Listopad 09, 2018, 10:49:42 »
No, pół szewrona jest, to prawie jak citroen :)

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1320 dnia: Listopad 09, 2018, 12:26:49 »
No i teoria spiskowa w miarę się wyjaśniła z tym ostatnim wpisem a ASO że był w 2011r, resztę napraw robił w normalnym warsztacie.

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1321 dnia: Listopad 09, 2018, 23:33:57 »
Jest tak jak piszecie z tym "ASO". Ten warsztat jest kilka km od ASO i specjalizuje sie tylko w citroenach. Z drugiej strony troche dziwne że wstawiają pieczątki do książki serwisowej. Prędzej bym o to posądzał naszych mirasów ze stodoły niż kogoś z innego kraju, ze zrobi sobie notatnik w książce serwisowej...

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1322 dnia: Listopad 10, 2018, 11:12:41 »
Ale właściwie dlaczego nie? Wpisuje się tam to co się robi, książka i auto należy do właściciela. Dlaczego ASO miałoby mieć na to monopol? Gwarancji przecież od dawna nie ma, a tak jest historia serwisowa w jednym dokumencie.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Mateusz Kuliga

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 170
  • Skąd: Krosno
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 2009 2.0 HDI 140 KM RHF
  • Miejscowość: Krosno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1323 dnia: Listopad 10, 2018, 13:13:48 »
Zgadzam sie. Jak jest rachunek na poszczególne naprawy to nawet lepiej ze jest wpisane w ksiazce serwisowej. Jak ktoś ma zaufanego mechanika to nawet lepiej jak ASO

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1324 dnia: Listopad 10, 2018, 13:14:57 »
Też nie widzę problemu. Przynajmniej w jednym miejscu jest historia serwisowa.

Ja do swoich wozidełek mam od dawna takie notesiki, w których wpisuję wszystkie interwencje i tankowania. Nie mam co prawda pieczątek, ale w sumie pomyślę, czy takich też nie organizować. :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka