Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 475734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1675 dnia: Maj 26, 2019, 01:22:52 »
Mnie dziwią te auta. Skąd oni mają 10-11 letnie auta (diesle) z tak małymi przebiegami ?
Ja jak kupowałem za granicą dwu letnie to z 178tkm, Drugi trzy letni 208tkm, a jak były z np. 120tkm to cena od razu 5k euro więcej.
A tu same rodzynki nieśmigane :)
Dwu, trzy, pięcio czy dziesięcio letni u nas zawsze ma ok160-200tkm :D . Cud nad Odrą
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1676 dnia: Maj 26, 2019, 08:30:10 »
No niestety ale to prawda - temat rzeka. Dlatego jeśli nie ma wiarygodnej dokumentacji do potwierdzenia to przebieg jest kwestią umowną :) . Ale nie wszyscy którzy sprzedają auto muszą od razu robić 80 tkm rocznie, tam też są ludzie co robią 10-20 tkm i są takie auta do kupienia - ale opłacalność takiej transakcji od strony finansowej dla naszych rodzimych biznesmenów od sprowadzania aut jest żadna. Owszem można kupić auto uszkodzone - wtedy jest taniej, można kupić auto po kolizji itp.  Po prostu kupując trzeba mieć świadomość, że cudów nie ma i w zdecydowanej większości cena jest adekwatna do stanu i przebiegu oczywiście sprzed stanu zanim wpadł w ręcę naszych rodzimych handlarzy. Wcześniej napisałem post co widziałęm w zagłębiu sprowadzania aut w Wielkopolsce - auta które stają się bezwypadkami z małymi przebiegami.
Co do tych aut o które pytacie zanim cokolwiek się zrobi to powinniście zdobyć sobie VIN i sprawdzić bez wychodzenia z domu, ponoszenia kosztów paliwa, straty czasu co mówi internet na ten temat. Można wykupić raport i być może będzie wycinek histori auta - i tak wyjdzie taniej niż jazda i ewentualne rozczarowanie.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Niedziółko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 793
  • Skąd: Zachodniopomorskie
  • Posiadany samochód: DS 5, 2.0 BlueHDi 180KM
  • Zainteresowania: peugeot,citroen
  • Miejscowość: Zachodniopomorskie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1677 dnia: Maj 26, 2019, 17:37:14 »
Witam czy ktoś z Krakowa lub okolic oglądał to auto lub może obejrzeć i powiedzieć czy warto jechać. Auto ma być  dla znajomego i bardzo się  jemu podoba , ale mamy trochę daleko (500 km), żeby tak jechac w ciemno. https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-piekny-c5-2-0-180-km-automat-exclusive-xenon-skora-navi-alu-19-ID6BRUOH.html.
 Z góry dziękuję.
Wcześniej
Peugeot 405 , 306 ,406 ,407,Citroen C5 Mk I, C5 X7, DS 5

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1678 dnia: Maj 26, 2019, 18:44:19 »
Tak z ciekawości przejrzałem kilka portali francuskich bo autko w miarę świeże i ceny za takie autko to około 14.500-16.000 euro. jedna okazja za 13.000.
Postaraj się zdobyć VIN może coś się wyjaśni. Zapytaj też czy będzie to FV czy też tak jak mają zaznaczone FV marża. . Są też firmy co robią inspekcje na zlecenie - zlecasz i otrzymujesz raport. Na pewno wyjdzie taniej w Waszym przypadku niż wyjazd.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Niedziółko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 793
  • Skąd: Zachodniopomorskie
  • Posiadany samochód: DS 5, 2.0 BlueHDi 180KM
  • Zainteresowania: peugeot,citroen
  • Miejscowość: Zachodniopomorskie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1679 dnia: Maj 26, 2019, 19:25:50 »
Tak z ciekawości przejrzałem kilka portali francuskich bo autko w miarę świeże i ceny za takie autko to około 14.500-16.000 euro. jedna okazja za 13.000.
Postaraj się zdobyć VIN może coś się wyjaśni. Zapytaj też czy będzie to FV czy też tak jak mają zaznaczone FV marża. . Są też firmy co robią inspekcje na zlecenie - zlecasz i otrzymujesz raport. Na pewno wyjdzie taniej w Waszym przypadku niż wyjazd.
Nr VF7RDAHWTGL041442.
W ogłoszeniu jest napisane ,że nie był malowany, a w rozmowie telefonicznej wyszło ,że jednak tylny błotnik. Są zdjęcia ,wiec raczej nie ma problemu , pytanie tylko czy to wszystko? ::)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcześniej
Peugeot 405 , 306 ,406 ,407,Citroen C5 Mk I, C5 X7, DS 5

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1680 dnia: Maj 26, 2019, 19:48:22 »
Raczej od sprzedającego się nie dowiesz:). No ale jeśli już mija się z prawda to co będzie dalej? Po za tym nie wiem czy to są francuskie tablice na nim założone - na pewno sprowadzony z Francji?
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Kłeczek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 8 803
  • Skąd: Trzebinia/Birmingham
  • Posiadany samochód: BX 1,9 GTi; AX 1,5 D
  • Zainteresowania: fotografia, nurkowanie
  • Miejscowość: Trzebinia/Birmingham
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1681 dnia: Maj 26, 2019, 20:00:19 »
Na samochodzie są założone niemieckie tablice eksportowe.
Możliwe, że założył co miał, aby podjechać na sesję zdjęciową,
a to sugeruje handlarza większego kalibru (fotki na pewno nie są z Krowodrzy).

Cena takiego nieuszkodzonego autka we Francji to około 60000 PLN,
do tego dodaj koszt przywozu, opłaty, zarobek handlarza, i sam sobie
odpowiedz, jaka to nówka sztuka nie śmigana.
BX 1,9 GTi 1991 już automat 213.000 km
AX 1,5 D Spot 1996 127.000 km
RENAULT TRAFIC 2,0 DCi 2007 224.000 mil
Hyundai IX35 1,7 CRDi 2014 79.000 mil

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1682 dnia: Maj 26, 2019, 20:15:03 »
Moim skromnym zdaniem coś w nim działo się z tyłu, wg mnie zderzak wygląda na przynajmniej ściągany - nie równo dolega do tylnego błotnika - z prawej strony.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Niedziółko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 793
  • Skąd: Zachodniopomorskie
  • Posiadany samochód: DS 5, 2.0 BlueHDi 180KM
  • Zainteresowania: peugeot,citroen
  • Miejscowość: Zachodniopomorskie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1683 dnia: Maj 26, 2019, 20:18:38 »
Moim skromnym zdaniem coś w nim działo się z tyłu, wg mnie zderzak wygląda na przynajmniej ściągany - nie równo dolega do tylnego błotnika - z prawej strony.
Tylny prawy błotnik był robiony wiec bardzo możliwe że zderzak zdejmowali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcześniej
Peugeot 405 , 306 ,406 ,407,Citroen C5 Mk I, C5 X7, DS 5

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1684 dnia: Maj 26, 2019, 20:28:46 »
Powiem Ci tak , nie tak całkiem dawno byłem w zagłębiu handlarzy w Wielkopolsce, osławionym tutaj Gnieźnie - myślę że taka wycieczka powinna być obowiązkowa. Do dzisiaj na otomoto jest wystawiona C5 "bezwypadkowa" w idealnym stanie itd. itd. - miałem ją okazję oglądać po przyjeździe z Francji. Rozwalony tył uszkodzony przód - poszukiwanie części w kolorze nadwozia, wszystko sztukowane byle jak najtaniej, byle zysk sprzedawcy jak największy., ale to co widziałem na placu , tak powycinane i z takimi wstawkami , że do końca życia nie zapomnę. A trafiłem tam tylko dlatego, ze handlarz wysłał mi dwa adresy, a że wzrok już nie ten to wklepałem w nawigację tylko to z dołu - więc trafiłem do blacharza - szkoda że zdjęć nie porobiłem.
W tej cenie to widziałem auta z 2013-2014 z historią w miarę pewną, więc za ten rocznik cena nie wzięła się z kosmosu.
A może facet poda Ci numery francuskie z tego auta? Oczywiście ma książki serwisowe 2 kluczyki itp. itd.?
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 067
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1685 dnia: Maj 26, 2019, 20:34:26 »
Dwu, trzy, pięcio czy dziesięcio letni u nas zawsze ma ok160-200tkm :D .
Sorry właśnie stuknęło mi 160tkm a auto 7-letnie. To co mam dodać km żeby ktoś uwierzył? Obecnie średnio wypalam jeden zbiornik paliwa czasem 1 1/3 zbiornika co daje miesięczny przebieg na poziomie 900-1100km. Auto krajowe przebieg, do sprawdzenia. Drugi sprowadzony ze sprawdzonym przebiegiem w ASO w Niemczech w tym samym wieku a ma obecnie ok. 210tkm.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1686 dnia: Maj 26, 2019, 20:45:40 »
Dwu, trzy, pięcio czy dziesięcio letni u nas zawsze ma ok160-200tkm :D .
Sorry właśnie stuknęło mi 160tkm a auto 7-letnie. To co mam dodać km żeby ktoś uwierzył? Obecnie średnio wypalam jeden zbiornik paliwa czasem 1 1/3 zbiornika co daje miesięczny przebieg na poziomie 900-1100km. Auto krajowe przebieg, do sprawdzenia. Drugi sprowadzony ze sprawdzonym przebiegiem w ASO w Niemczech w tym samym wieku a ma obecnie ok. 210tkm.
Ja mam obecnie 2 krajowe -C4 2007 rok 120 tkm;  drugi C5 2008 - 160 tkm oraz teraz świeższy nabytek już sprowadzany 2013 rok 110 tkm -wszystkie to diesle historia potwierdzona - tylko że krajowe to nie były wtedy ceny z najniższych z ogłoszeń czyli tzw okazje, a sprowadzone to też nie okazja - była uszkodzona w kolizji stąd cena niższa.
Ja robię maksymalnie 10 tkm rocznie, żona podobnie. Więc są takie samochody i nie każdy ma potrzebę robić 50 tkm rocznie.
Ale my rozmawiamy tutaj o tym co można kupić na rynku wtórnym - czyli opłacalności - choćby na przykładzie tej C5 z 2016 roku , przeszukałem z ciekawości 4 różne portale we francji i w życiu nawet bez kosztów sprowadzania bym tam takiego auta nie kupił za te pieniądze. Więc albo przygoda albo strzelony licznik, albo jedno i drugie, bo raczej w okazje to bym nie wierzył - handlarze mają same okazje.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Niedziółko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 793
  • Skąd: Zachodniopomorskie
  • Posiadany samochód: DS 5, 2.0 BlueHDi 180KM
  • Zainteresowania: peugeot,citroen
  • Miejscowość: Zachodniopomorskie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1687 dnia: Maj 26, 2019, 21:40:33 »
Okazuje się że auto z Włoch. Chyba trochę za dużo „pomyłek”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcześniej
Peugeot 405 , 306 ,406 ,407,Citroen C5 Mk I, C5 X7, DS 5

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1688 dnia: Maj 26, 2019, 21:54:40 »
https://www.lacentrale.fr/listing?energies=dies&makesModelsCommercialNames=CITROEN%3AC5%3AC5%20(2E%20GENERATION)&versions=exclusive&yearMax=2016&yearMin=2016
Zobacz sobie jak kosztują takie autka , więc cena jest nierealna za idealne. Albo godzisz się na to, że ma już jakąś historię nie koniecznie chwalebną, albo trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni - nie ma innej rady. Trzeba też zrewidować podejście, że na zachodzie mają taki dobrobyt , że wszystkiego się pozbywają  za okazyjne pieniążki. Musisz się liczyć z tym, że kupić coś fajnego jest ciężko, a już naprawdę ciężko tanio. Lub szukajcie uszkodzonego - ale sami go zrobicie - bo handlarz i tak będzie robił po taniości. 
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Dariusz Niedziółko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 793
  • Skąd: Zachodniopomorskie
  • Posiadany samochód: DS 5, 2.0 BlueHDi 180KM
  • Zainteresowania: peugeot,citroen
  • Miejscowość: Zachodniopomorskie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1689 dnia: Maj 27, 2019, 13:10:18 »
Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcześniej
Peugeot 405 , 306 ,406 ,407,Citroen C5 Mk I, C5 X7, DS 5

Offline Tomasz Stoszko

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 070
  • Skąd: Dżwirzyno
  • Posiadany samochód: renault kadjar 1,3 Tce był C5 x7 2,0 blue hdi crosstourer
  • Miejscowość: Dżwirzyno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1690 dnia: Czerwiec 10, 2019, 22:25:44 »
Witam panowie co myślicie o tym egzemplarzu  ? coś mały ten przebieg na ten wiek ?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-crosstourer-exclusive-ID6BWQhX.html

Offline Sławomir Adamczak

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2,0HDI 163KM 2015r
  • Miejscowość: Radziejów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1691 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:24:13 »
Fajnie wygląda , ale mocno podejrzany....( jak zresztą wszystkie oferowane przez handlarzy .... )

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1692 dnia: Czerwiec 13, 2019, 07:43:35 »
Nie wiem czy w Niemczech za 13 tysięcy Euro jesteś w stanie kupić taki samochód, w takim stanie i z takim przebiegiem.  Za takie pieniążki i z pewną historią to poszedłby w DE jak ciepłe bułeczki. A tu jeszcze należy pamiętać o zarobku handlarza, kosztach sprowadzenia itp. Okazje też się trafiają oczywiście, ale czy akurat tutaj ? Postaraj się załatwić VIN może wtedy ktoś coś pomoże.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Mariusz Stryczek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 21
  • Posiadany samochód: Peugeot 206 1.4HDi
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1693 dnia: Czerwiec 15, 2019, 13:42:42 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-163-ps-skora-xenon-navi-led-gwarancja-vip-gwarant-ID6znO67.html

takie coś namierzyłem. Oferta handlarza, na Google Maps ma raczej pozytywne opinie. Przebieg raczej nierealny. Zastanawiam się czy jechać te 70 km oglądać.

Offline Tobiasz Sabat

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 437
  • Skąd: podkarpacie
  • Posiadany samochód: c5 x7
  • Zainteresowania: marantz
  • Miejscowość: podkarpacie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1694 dnia: Czerwiec 15, 2019, 16:37:11 »
Wygląda ładnie, jak dla mnie brak elektryki foteli i ksenonu- miałem poprzednie auto z soczewkami, nigdy więcej takiego wynalazku a do tego w x7 ksenon jest skrętny więc myślę że warto szukać z czymś co świeci. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza to może warto się przejechać, godzina jazdy to nie problem. Przeglądałeś giełdę na forum, masz tam pewną sztukę do sprzedania.

Offline Mariusz Stryczek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 21
  • Posiadany samochód: Peugeot 206 1.4HDi
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1695 dnia: Czerwiec 15, 2019, 19:13:30 »
Przeglądałeś giełdę na forum, masz tam pewną sztukę do sprzedania.
Nie widzę takiego ogłoszenia.

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1696 dnia: Czerwiec 15, 2019, 22:07:47 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-163-ps-skora-xenon-navi-led-gwarancja-vip-gwarant-ID6znO67.html

takie coś namierzyłem. Oferta handlarza, na Google Maps ma raczej pozytywne opinie. Przebieg raczej nierealny. Zastanawiam się czy jechać te 70 km oglądać.

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, iż auto na zwykłej sprężynce?
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Mariusz Stryczek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 21
  • Posiadany samochód: Peugeot 206 1.4HDi
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1697 dnia: Czerwiec 16, 2019, 00:00:41 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-163-ps-skora-xenon-navi-led-gwarancja-vip-gwarant-ID6znO67.html

takie coś namierzyłem. Oferta handlarza, na Google Maps ma raczej pozytywne opinie. Przebieg raczej nierealny. Zastanawiam się czy jechać te 70 km oglądać.

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, iż auto na zwykłej sprężynce?
Kurde, dopiero teraz zwróciłem uwagę na brak przycisków w okolicach lewarka. Wyszukiwałem na OtoMoto wg "regulowane zawieszenie".

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 067
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1698 dnia: Czerwiec 16, 2019, 22:35:42 »
Kurde, dopiero teraz zwróciłem uwagę na brak przycisków w okolicach lewarka.
Poza tym ma stare navi RNEG a nie bardziej aktualne i uniwersalne RT6 (wygląd podobny), po nr VIN pewnie wyjdzie produkcja 2011
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Daniel Stefanowicz

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 491
  • Skąd: Jelenia Góra
  • Posiadany samochód: C5 MKII 1,8i 16V Break+Tech 214 / C5 X7 Comfort Sedan 2,0i 16V / C5 X7 Tourer 2,0i 16V +Stag Q Box Plus
  • Miejscowość: Stara Kamienica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1699 dnia: Czerwiec 24, 2019, 20:41:36 »
Witam

Ktoś może rozkodować mi VIN ? Z góry dziękuję VF7RDRFJC9L502840

Pozdrawiam