Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.  (Przeczytany 78781 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« dnia: Luty 22, 2017, 10:18:32 »
C5 X7 - VF7RWRHF8AL559867 - TKI 17249
Nikt nie utworzył specjalnego działu, więc ku przestrodze wrzucam tutaj:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-salonpl-pneumatyka-navi-fv23-kredyt-leasing-ID6yM3mN.html
auto dwa tygodnie temu było do kupienia w woj świętokrzyskim od pierwszego właściciela - firmy.
Rozmawiałem z wyznaczonym do sprzedaży tego pojazdu pracownikiem i powiedział, że:
samochodem kiedyś jeździł właściciel, potem jeździli dyrektorzy
po tym jak odpalali z kabli i coś poszło nie tak autem nie jeździł nikt. Samochód ogólnie jeździ, przy czym jakiś elektryk ostro w nim dłubał, bo sprzedający od razu to powiedział, udało mu się częściowo naprawić, ale nie działają wentylator chłodnicy oraz układ klimatyzacji, właśnie z powodu awarii komputera, która miała miejsce podczas rozruchu z kabli. ASO wyceniło naprawę na około 4000 - czysty komputer plus programowanie
Cena wówczas była na poziomie 30000 z możliwością negocjacji.


Jak jest teraz widzicie, sprzedawca twierdzi, że właścicielem była osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą - rozmawiałem z pracownikiem tej osoby !!! oraz, że w aucie absolutnie nic się nie dzieje, jest bardzo zadbane i w ogóle tylko brać i naprawiać :D
Decyzję o kupnie pozostawiam wam, sprzedawca to oszust!!!





Ponieważ ogłoszenie zniknęło, odgrzebałem numer z bilingów  i wyszło, że dzwoniłem pod nr 535 121 315 zatem właścicielem jest firma z Łodzi: http://gti.net.pl/kontakt.html i tam też na 100% dzwoniłem i jest to właściwy sprzedawca. Czemu jestem pewien? Bo sam jestem z Łodzi i dobrze pamiętam co i jak.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 19:24:11 wysłana przez Mariusz Kalbarczyk »

Offline Krzysiek Tomczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Skąd: Miechów
  • Posiadany samochód: C5 X7 tourer RHF @ 170KM/390Nm, 2011
  • Miejscowość: Miechów
Odp: C5 X7 - VF7RWRHF8AL559867 - TKI 17249
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2017, 11:21:46 »
W sumie nie masz pewności, czy go nie naprawił... także pasowałoby to jeszcze zweryfikować zanim się kogoś oskarży. Tak samo jak wcale nie musi (owszem może ale niekoniecznie musi) wiedzieć ile osób tym jeździło wcześniej. No chyba, że pewność masz to zwracam honor :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2017, 08:16:23 wysłana przez Krzysiek Tomczyk »

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 - VF7RWRHF8AL559867 - TKI 17249
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2017, 11:33:47 »
Obecny sprzedawca udaje ze nie ma problemu z autem, podczas rozmowy powiedział  że nie zna problemu i o nim nie słyszał.  Gdy rozmawiałem z pracownikiem który sprzedawał swoje firmowe auto od razu zaznaczył, że jest problem i skąd się wziął ten problem i co robili w sprawie jego rozwiązania. Człowiek poszedł uczciwie do stanu pojazdu.  Jakoś nie chce mi się wierzyć,  że handlarz który odkupił samochód nie został poinformowany o tym  problemie. Gdyby go naprawił, chyba by mi o tym powiedział. Ile osób jeździło oczywiście nie ma znaczenia w kontekście sprawności samochodu,  ale jeśli handlarz sam mówi o jednoosobowej działalności poprzedniego właściciela to też kłamie.  Czyli kolejne kłamstwo.  Zatem przestrzegam przed sprzedającym.  Skoro są specjalne wątki w których ktoś ciągle pyta o konkretne auta to chyba nie tylko po to by poznać wyposażenie po nr VIN.

Offline Krzysztof Przywara

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 471
  • Skąd: Opole
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 X7 103kw hdi
  • Miejscowość: Opole
Odp: C5 X7 - VF7RWRHF8AL559867 - TKI 17249
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2017, 18:38:27 »
Na moje oko gałka biegów obszyta na nowo, a przebieg malutki.

Offline Jerzy Domagała

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • Skąd: Bochnia
  • Posiadany samochód: C3 II 1.6 HDI
  • Zainteresowania: brak specjalnych zainteresowań
  • Miejscowość: Bochnia
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2017, 20:55:38 »
F.H.U FERO Tyczyn - Rzeszów
Oglądałem C5 z 2011r Cena wywoławcza 34500 zł
dzwoniłem i skrótowo rozmowa wyglądała tak:

J: Czy można porosić o dodatkowe lepsze zdjęcia auta
K: nie jesteśmy zakładem fotograficznym, kilka zrobiliśmy a więcej to trzeba przyjechać i oglądnąć, my tez jeździmy 1700 km żeby zobaczyć auto
- niestety pojechałem i się strasznie rozczarowałem.
J: czy były w aucie jakieś elementy malowane
K: u nas nie, jeżeli coś było wcześniej to nie widać
wizyta: malowany prawy przedni błotnik,i jeszcze krzywo przykręcony i ociera o maskę, a gość z komisu nie zauważyliście że lampa tez wymieniona (nie mógł tego powiedzieć przez telefon)
lewy przedni błotnik tez przytarty (prostowanie + malowanie), na drzwiach dwie nieduże wgniotki, ogólnie lakier pozostawiał wiele do życzenia.
J: czy są jakieś wycieki z zawieszenia, lub silnika
K; nie wszędzie sucho wszystko w porządku
wizyta: po podniesieniu zawieszenia było widać wyciek z tyłu, a co do silnika też bym sobie ręki nie dał uciąć ze nie czyszczony.
J: czy są jakieś dokument potwierdzające przebieg
K: już sprawdzę w aucie, jest jakaś faktura rok temu auto miało 126 tys km
wizyta: przeglądałem dokument w aucie, i była jedynie świeża faktura z dolewki płynu chyba do zawieszenia i jakaś tam regulacja.(może tamtą gdzieś schowali, ale po co?)

Oczywiście na dole jest klauzula że to to tylko informacja i mogą być błędy w ogłoszeniu, ale dla mnie to co mnie dodatkowo zdenerwowało to jawne wprowadzenie w błąd na temat tapicerki, na górze ogłoszenia gdzie się zaznacza z wyboru , zaznaczono tapicerka welurowa, a w opisie wyposażenia którą pisze sam sprzedający wpisane tapicerka skórzana.

dołączam zdjęcie, proszę zobaczyć i co byście pomyśleli jakie są fotele - tylko welur (to co wyglądało na skórę to były pokrowce, ale je zdjęliśmy  bo brzydko wyglądały)


ja nie polecam tego komisu, uważam że celowo ta oferta jest tak napisana, i nie mówią tego co wiedza o aucie bo liczą że w końcu ktoś się napali i kupi


straciłem 3 godziny, i 300 km zrobione na marne.

Offline Michał Nowakowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 444
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Kiedyś C5 (X7) Tourer 2.0 hdi AM6, teraz Mondek Mk5 Titanium PowerShift 2.0 tdci 180PS
  • Zainteresowania: podróże, dobra kuchnia, dobre wina...
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2017, 21:53:01 »
I deska na wysokości airbaga dziwnie pofalowana. Czyżby naprawiana?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

FAP out, EGR off, POWER up :)

Offline Maciej Brzozowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 733
  • Skąd: DK
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0HDI RHR Tourer 09'
  • Miejscowość: DK
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2017, 07:23:07 »
Z tym pofalowaniem na Airbagiem, nie koniecznie naprawiana. Ja mam nie bitego a tez jes lekko pofalowana, sprowadza się to do tego że nad poduszką musi być cieńszy materiał, żeby nie jej niebprzeszkadzał w razie wypadku

Offline Arek Kowalczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Skąd: PL
  • Posiadany samochód: C5 III 2.0 HDI RHF Tourer 2012, C3 Picasso 1.6 HDI 2009 Excl.
  • Zainteresowania: Podróże, motoryzacja
  • Miejscowość: PL
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2017, 08:42:34 »
Nie wiem czego oczekiwałeś, bo za auto z 2011 r. z niby małym przebiegiem, 34500 to dziwnie tanio.
Brat kupował rok temu 2012r po lifcie w pełnej skórze w ASO, sprowadzony z Francji i wybulił prawie 50tys.
I też miał malowany błotnik.

Niskie ceny nie biorą się znikąd.

Inna sprawa, to jakoś obsługi klienta, tutaj niestety nasz handel ma duże braki.

Offline Leszek komenda

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 311
  • Posiadany samochód: maxima V6
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2017, 19:16:41 »
....Inna sprawa, to jakoś obsługi klienta, tutaj niestety nasz handel ma duże braki.
No dokładnie. Bardzo często w Polsce kupujący czuje się jakby łaskę sprzedającemu robił... Fakt jest, że w Polsce ludzie nieraz przesadzają przy zakupie. Od 15 letniego auta wymagają cudów...


Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2017, 20:55:25 »
....Inna sprawa, to jakoś obsługi klienta, tutaj niestety nasz handel ma duże braki.
Fakt jest, że w Polsce ludzie nieraz przesadzają przy zakupie. Od 15 letniego auta wymagają cudów...

O to to to...
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2017, 21:08:24 »
Panowie zaczynacie robić  z tego tematu śmietnik.  Prośba do moderatora by posprzątał. Ten temat ma oszczędzić innym pieniędzy i czasu na oglądanie  lipnych  c5-ek.
Pozdrawiam

Offline Krzysztof J. Filipek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 172
  • Skąd: Zawadzkie
  • Posiadany samochód: C5 (X7) 2.0 HDi 163 FAP BVM 6 Exclusive sedan szary A. D. 2009
  • Miejscowość: Zawadzkie
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2017, 18:57:15 »
Panowie zaczynacie robić  z tego tematu śmietnik.  Prośba do moderatora by posprzątał. Ten temat ma oszczędzić innym pieniędzy i czasu na oglądanie  lipnych  c5-ek.
Pozdrawiam
Ciekawy wątek. Tak też uznał moderator, że go przyszpilił na górze :) .
Jednak jak wymyśliłeś, że to ma być lista „uczciwych inaczej”, to sam daj dobry przykład wpisu na tę listę. Opisałeś dobrze - wbrew pozorom - w pierwszym poście, tylko samochód, a nie handlarza. Link jest już nieaktualny. A nieuczciwy handlarz ma imię i nazwisko, może firmę, można też podać nick lub inne namiary i to zostanie na forum. Zawsze jednak możesz swój pierwszy post edytować, bo chyba masz jakieś info. ;)

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2017, 19:25:37 »
Panowie zaczynacie robić  z tego tematu śmietnik.  Prośba do moderatora by posprzątał. Ten temat ma oszczędzić innym pieniędzy i czasu na oglądanie  lipnych  c5-ek.
Pozdrawiam
Ciekawy wątek. Tak też uznał moderator, że go przyszpilił na górze :) .
Jednak jak wymyśliłeś, że to ma być lista „uczciwych inaczej”, to sam daj dobry przykład wpisu na tę listę. Opisałeś dobrze - wbrew pozorom - w pierwszym poście, tylko samochód, a nie handlarza. Link jest już nieaktualny. A nieuczciwy handlarz ma imię i nazwisko, może firmę, można też podać nick lub inne namiary i to zostanie na forum. Zawsze jednak możesz swój pierwszy post edytować, bo chyba masz jakieś info. ;)

dopisałem dane sprzedawcy, nie przypuszczałem, że zniknie ślad po ogłoszeniu, bardziej zależało mi aby nikt z Was nie nadział się na to auto, a nie na sprzedającego. Teraz jest komplet.
Pozdrawiam

Offline Marc Waldemar

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 248
  • Skąd: Krakow
  • Posiadany samochód: C5 X7 2009 Exclusive Tourer 2.0 HDI
  • Miejscowość: Krakow
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:17:48 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-163-km-led-x-full-exclusive-x-navi-x-skora-x-xenon-x-full-opcja-ID6yQCsW.html#xtor=SEC-8
Sprzedający z miejscowości Strzelin (Dolnośląskie). Przebieg na liczniku 156tys, konsultacja w ASO w 2014 wymiana sfer przy przebiegu 200 tyś.
VIN VF7RDRHHABL529415
nr. tablic z Francji koncówka 75 (Paryż)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 09:58:13 wysłana przez Marc Waldemar »

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:21:45 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-163-km-led-x-full-exclusive-x-navi-x-skora-x-xenon-x-full-opcja-ID6yQCsW.html#xtor=SEC-8
Sprzedający z miejscowości Strzelin (Dolnośląskie). Auto powróciło na OtoMoto po tym jak zostało zakupione i zwrócone  przez nowego forumowicza. Po konsultacji ze mną i ocenie stanu technicznego ( nie będę wymieniał usterek bo jest tego masa) oraz niezgodności papierkowej (sprzedający podpisuje się na umówie jako właściciel a ten prawdziwy mieszka w Paryżu). Dodatkowym powodem zwrotu przy pomocy prawnika był cofnięty licznik, uwagę moją przykuły nowe sfery z 2014 i po konsultacji w ASO wyszło że były wymieniane 3 lata temu przy przebiegu 200 tys ( auto orało jako taxi).

Daj nr VIN,  nr rejestracyjny, jak najwięcej informacji tak by nie zginęły.
Pozdrawiam

Offline Dawid Jarecki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 049
  • Skąd: Bielsko-Biała
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 HDI
  • Zainteresowania: Wygodne sofy ;-)
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:26:25 »
Zestawiajac powyzsze z ogloszwniem to informacje zawarte od sprzedajacego to kpina. Najlepiej jakby autor watku dopisywal w 1 poscie wszystkich kyorzy tu wpisuja nieuczciwychni zweryfikowanych handlarzy. Bedzie ten watek nardziej przejrzysty bo inaczej sie zrobi balagan.

Wyklepane z urządzenia zdalnego nadawczego Xiaomi

znikająca cytrynowa szarość Islandii ;-)

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:31:10 »
Najlepiej by było gdyby ktoś  usunął wszystkie wpisy niemerytoryczne a inni zrezygnowali z komentarzy. Jeśli komuś się nie podoba wpis merytoryczny to jego problem.  Na szczęście forumowicza szukajka znajduje posty po vin

Offline Wojciech Kmera

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 657
  • Skąd: ok. Katowic
  • Posiadany samochód: Były: C5 II 2.2 HDi SX+, C6 2.7 HDi V6 Exclusive. Jest: C5 X7 2.0 HDi 163 Exclusive
  • Miejscowość: ok. Katowic
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 09, 2017, 23:48:55 »
Czy osoba która kupiła i zwróciła ten samochód zgłosiła gdzieś całe to oszustwo, czy sprzedający dalej będzie wciskał bajeczki że "jedyny taki"?
Fantômas se déchaîne...

Offline TOMASZ KOZIOŁ

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 812
  • Skąd: warszawa
  • Posiadany samochód: CITROEN C5 TOURER (X7) 2,0HDI 2008r
  • Miejscowość: warszawa
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2017, 13:29:06 »
Już go nie ma na aukcjach

Offline Krzysztof Leśniczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 223
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0 HDI. Jest Volvo S80 2.0+LPG
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2017, 16:17:54 »
Może lepiej wpisywać uczciwych?

Max 3-4 posty na rok.

Która oferta jest uczciwa jeśli patrzycie na Niemcy, Holandie, Szwecje a tam "ten sam" samochód bez marży handlarza stojący jeszcze w macieżystym kraju, jest w cenie o 30% większej niż taki na otomoto już z kosztami sprowadzenia i marżą handlarza. Cudów nie ma. Dobry samochód swoje kosztuje. Jak ktoś z Was ma kilkuletni salonowy polski samochód to odda go za cenę z otomoto? Jeśli tak to biorę.

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2017, 16:41:21 »
Idea jest taka: byłeś, widziałeś, sprawdziłeś i stwierdziłeś oszustwo wrzucaj na forum wpis by ktoś inny nie pojechał a co gorsza nie kupił.
Ciekawe co byś zrobił w przypadku c5 z pierwszego posta jak byś znalazł problem tam opisany przy oględzinach.

Offline Mikołaj Murawa

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 64
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso; C5 (X7)
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2017, 11:39:23 »
Do informacji ewentualnych zainteresowanych
VIN VF7RWRHF89L565697
Oglądałem to auto: http://duet.gratka.pl/ogl/21622434.html#9b8147378880de2b,2
Malowana maska, klapa i prawy tylny błotnik.
Zawieszenie hydro działa ale z przodu ulane jak cholera (byliśmy na podnośniku). Silnik też ulany aż kapie, z samej góry gdzieś leci. Poza tym nówka nie śmigany ;)
Raport z autoDNA praktycznie pusty poza:
2016-02-02     164 000 km     BADANIE TECHNICZNE POJAZDU- REZULTAT PRZEGLĄDU POZYTYWNY- STAN POJAZDU WARUNKOWO ZATWIERDZONY
2014-02-07     110 000 km     BADANIE TECHNICZNE POJAZDU- REZULTAT PRZEGLĄDU POZYTYWNY- STAN POJAZDU WARUNKOWO ZATWIERDZONY
2010-02-05         ROZPOCZĘCIE OKRESU GWARANCYJNEGO

Sprzedający to osoba prywatna (kolega właściciela komisu) i jest szansa, że nie do końca świadom pewnych rzeczy aczkolwiek do wiadomości ich przyjąć nie chciał chociaż 3 mechaników mu to pokazywało więc..

Offline Mikołaj Murawa

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 64
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso; C5 (X7)
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2017, 12:26:48 »
No bo Panie w gorszym stanie siem sprzedajom i jest git ....

Ja nie mówię nie ale jakoś nie lubię plucia w twarz i mówienia, że deszcz pada. Jak ktoś się chce pokusić to o tę wiedzę jest już do przodu :)

P.S. Ile "pi razy oko" może kosztować naprawa/regenracja takiego zawieszenia?

Offline Marcin Słuchocki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: olsztyn
  • Posiadany samochód: nissan
  • Miejscowość: olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2017, 07:04:27 »
Załamka. Wychodzi na to że trzeba szukać od prywatnego właściciela w Polsce

Offline Wojciech Kmera

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 657
  • Skąd: ok. Katowic
  • Posiadany samochód: Były: C5 II 2.2 HDi SX+, C6 2.7 HDi V6 Exclusive. Jest: C5 X7 2.0 HDi 163 Exclusive
  • Miejscowość: ok. Katowic
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2017, 11:20:28 »
No bo Panie w gorszym stanie siem sprzedajom i jest git ....

Ja nie mówię nie ale jakoś nie lubię plucia w twarz i mówienia, że deszcz pada. Jak ktoś się chce pokusić to o tę wiedzę jest już do przodu :)

P.S. Ile "pi razy oko" może kosztować naprawa/regenracja takiego zawieszenia?

Zależy co jest do wymiany - koszt jednego, nowego siłownika to ok. 800 zł, sfera zamiennik ok. 220 zł.
Fantômas se déchaîne...