Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: DS5 - box dachowy  (Przeczytany 921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur Bryndza

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: DS5, Honda CBR 1100XX
  • Zainteresowania: Motocykle
DS5 - box dachowy
« dnia: Luty 27, 2017, 14:22:28 »
Witam, mam pytanie jakie boxy macie w swoich samochodach? możecie wrzucić jakieś zdjęcia swoich aut? planuję zakup boxa i nie wiem na co się zdecydować, nie zależy mi na długości ponieważ bagażnik na narty mam. z góry dzięki za pomoc.

Offline Grzegorz Malinowski

• Mistrz prostej
  • **
  • Posiadany samochód: ds5, ASX, Hayabusa
  • Zainteresowania: foto
Odp: DS5 - box dachowy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2017, 21:55:40 »
Akurat w ds nie mam, ale w 308 cały czas założony... jak podejmowałem decyzję o zakupie to trochę kombinowałem co by zaoszczędzić i kupić tańszy, jednak po kilku wizytach w sklepie i dużej ilości lektury na necie stanęło na Thule i jestem od 4 lat mega zadowolony. Mam touring 600 czarny i po tych latach chociaż nie ściągany wygląda jak nowy. Komfort użytkowania super, jak zgubiłem kluczyki za dwa dni miałem nowe :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa...

Offline Sebastian Stanikowski

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: DS5
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2018, 15:48:29 »
InterPack Stella 480

Offline Grzegorz Szadkowski

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: DS5 2.0HDI Aut. (2012)
  • Zainteresowania: Komputery
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2018, 22:19:21 »
Ja mam THULE Touring 600 Sport i jestem z niego bardzo zadowolony. Do 150 nawet nie było jakoś szczególnie słychać. Ale jeździłem tylko z zapełnionym więc nie wiem czy z pustym było by inaczej.

Offline Daniel Kowalewski

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: C4 Picasso
  • Zainteresowania: sport
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2018, 11:33:55 »
Istotną kwestią jest opływowość boxa. Wtedy nie słychać go za bardzo, nie wpływa też nadmiernie na zużycie zwiększone zużycie paliwa. Thule to dobry, sprawdzony wybór. Zarówno pod względem jakości, trwałości. Są stabilne, mają dobrej jakości zamki czy zaczepy.
Ich pełniejszą charakterystykę znajdziesz np tutaj: https://nocar.pl/blog/boksy-dachowe-thule-dlaczego-to-najlepszy-wybor/

Offline Sebastian Stanikowski

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: DS5
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2018, 23:41:58 »
Mój jest głośniejszy, od 130 na prawdę go slychac ale to głównie dlatego ze jest szeroki- szukałem jak najszerszego, thule ma 63cm szerokości a stella 78cm szerokosci.