Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Moja C5 X7 2.2HDI  (Przeczytany 3669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemysław Łagowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Tourer Exclusive, 2.2 HDi, 2013r.
Moja C5 X7 2.2HDI
« dnia: Sierpień 18, 2017, 22:57:34 »
Witam, jestem nowy (z francuskim autem od 2 tyg.) więc skorzystam z okazji i się przedstawię,w sensie moją cytrynkę bo na tego francuza padło. C5 x7 tourer, 2013r, 142 tys km, 2,2hdi 204 KM, z polskiego salonu. Trochę zajęło zanim upolowałem swoją cytrynę (była nawet podróż do Francji), ale w końcu się udało i teraz faktycznie wiem co znaczy komfort i przyjemność podróżowania
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2017, 23:29:32 wysłana przez Przemysław Łagowski »

Offline Dawid Jarecki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 049
  • Skąd: Bielsko-Biała
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 HDI
  • Zainteresowania: Wygodne sofy ;-)
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2017, 07:32:33 »
Sliczna opisz cos wiecej ,maly przebieg masz.

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka

znikająca cytrynowa szarość Islandii ;-)

Offline Marcin Mainek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 595
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Renault Mégane III
  • Miejscowość: Lublin
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2017, 09:07:03 »
Śliczna sztuka! Te Cepiątki bardzo mi się podobają, nawet sprężynowe i nie wiem czy czasem...
Szklany dach super :)
No i po rejestracji widzę, że mieszkasz w bardzo ładnych okolicach. Uwielbiam Dolny Śląsk :)
Moja ex-Xsara
Citroën Xantia 2.0 HDi  2012 - 2015
Citroën Xsara 1.6 16V  2015 - 2018
Renault Mégane III 1.6 16V  2018 -


Kiedyś wrócę do Cytryny

Offline Krzysiek Tomczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Skąd: Miechów
  • Posiadany samochód: C5 X7 tourer RHF @ 170KM/390Nm, 2011
  • Miejscowość: Miechów
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2017, 13:55:27 »
O i to jest wersja wyposażenia  :) gratuluję i poproszę więcej zdjęć ze środka
Dobrze widzę że w zagłówkach są monitory?
Wyposażenie jak wyposażenie... silnik to jest to :D

Offline Tomasz Szczurek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) 2010 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2017, 16:38:37 »
Witam, jestem nowy (z francuskim autem od 2 tyg.) więc skorzystam z okazji i się przedstawię,w sensie moją cytrynkę bo na tego francuza padło. C5 x7 tourer, 2013r, 142 tys km, 2,2hdi 204 KM, z polskiego salonu. Trochę zajęło zanim upolowałem swoją cytrynę (była nawet podróż do Francji), ale w końcu się udało i teraz faktycznie wiem co znaczy komfort i przyjemność podróżowania
nice:-)
dobrze widzę, że deska też w skórze?

ps: jeśli to nie tajemnica, to ile Cię kosztował?

Wysłane z mojego DROID Turbo przy użyciu Tapatalka


Offline Przemysław Łagowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Tourer Exclusive, 2.2 HDi, 2013r.
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2017, 10:52:55 »
Niestety monitorów w zagłówkach brak, ale jak dla mnie to i tak ma za dużo. Deska wykończona skórą i faktycznie polecam wszystkim. Tak za dużo to powiem szczerze powiedzieć nie mogę bo za krótko ją mam. Generalnie bardzo przyjemnie się jeździ (zawieszenie, wyposażenie) i żwawo (silnik). Z tego co wiem to silników 2.2hdi było 3 generacje, ta akurat ma jedną turbinę chłodzoną cieczą. Autko kupiłem pod Warszawą, upatrzone na alle..., wieczorem dodane, rano szybki telefon, w auto i po 5 godzinach oglądanie oraz "wyścig" z innymi zainteresowanymi. Cytryna przez pierwsze 18 tyś używana przez salon Citroena, jak zeznawał właściciel podobno jakiś prezes nią jeździł, potem on wykupił na swoją firmę w leasing i używał do tej pory. Pełna historia serwisowa itp. Ogólnie stan oceniam na bardzo dobry, również podejście sprzedającego (oprócz starych Michelin na których ją teraz mam dorzucił komplet zimowych i letnich, filtr kabinowy i siatkę oddzielająca bagażnik), konkretna i rzetelna rozmowa. Zapłaciłem 55 tyś. Dolny Śląsk, a właściwie kotlina Kłodzka rzeczywiście urokliwa i oczywiście zapraszam. Dziękuję i pozdrawiam.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2017, 17:45:19 »
Pieeeeekna sztuka az ci zazdroszcze,auto chyba w pelnym wypasie bo nie wiem czego moze mu jeszcze brakowac,jakby w Danii byly normalne podatki na auta to sam bym taka sobie przytargal.Z takim silnikiem i wyp.u nas to by kosztowal na zlotowki grubo ponad stowke >:( .

Offline Tomasz Szczurek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) 2010 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2017, 20:57:02 »
Niestety monitorów w zagłówkach brak, ale jak dla mnie to i tak ma za dużo. Deska wykończona skórą i faktycznie polecam wszystkim. Tak za dużo to powiem szczerze powiedzieć nie mogę bo za krótko ją mam. Generalnie bardzo przyjemnie się jeździ (zawieszenie, wyposażenie) i żwawo (silnik). Z tego co wiem to silników 2.2hdi było 3 generacje, ta akurat ma jedną turbinę chłodzoną cieczą. Autko kupiłem pod Warszawą, upatrzone na alle..., wieczorem dodane, rano szybki telefon, w auto i po 5 godzinach oglądanie oraz "wyścig" z innymi zainteresowanymi. Cytryna przez pierwsze 18 tyś używana przez salon Citroena, jak zeznawał właściciel podobno jakiś prezes nią jeździł, potem on wykupił na swoją firmę w leasing i używał do tej pory. Pełna historia serwisowa itp. Ogólnie stan oceniam na bardzo dobry, również podejście sprzedającego (oprócz starych Michelin na których ją teraz mam dorzucił komplet zimowych i letnich, filtr kabinowy i siatkę oddzielająca bagażnik), konkretna i rzetelna rozmowa. Zapłaciłem 55 tyś. Dolny Śląsk, a właściwie kotlina Kłodzka rzeczywiście urokliwa i oczywiście zapraszam. Dziękuję i pozdrawiam.
widzę, że historia zakupu podobna do mojej - wieczorem All..o a potem błyskawiczna realizacja:-)

cena jak za rocznik-wypas-stan-historię wydaje się być całkiem ok
jeszcze raz gratuluję zakupu i niech dobrze służy

Wysłane z mojego DROID Turbo przy użyciu Tapatalka


Offline Dawid Jarecki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 049
  • Skąd: Bielsko-Biała
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 HDI
  • Zainteresowania: Wygodne sofy ;-)
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2017, 21:15:18 »
Fajny okaz

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka

znikająca cytrynowa szarość Islandii ;-)

Offline Przemysław Łagowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Tourer Exclusive, 2.2 HDi, 2013r.
Odp: Moja C5 X7 2.2HDI
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2017, 08:43:45 »
Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że od tych życzeń nie zwariuje i za często napis service się nie zaświeci. Z mojej perspektywy myślę, że to był fart. Poszukiwałem długo C5, z dobrym wyposażeniem, żonie zależało na ciemnym kolorze i szklanym dachu. W pl ciężko było coś upolować stąd moja podróż do Francji. Jak wróciłem to już tak bardzo na tym mi nie zależało i nawet żonę przekonałem :-). Ledwo zdążyłem do siebie  dojść po przygodzie w kraju żandarma
I fantomasa, ale wieczorem coś mnie ruszyło i z nudów sprawdziłem alle.o, no i się udało, nie dość, że o wiele lepiej wyposażona niż planowałem to jeszcze ciemna i z dachem, fajna historia itp, no i silnik akurat taki o jakim marzyłem. W porównaniu do Francji, do Warszawy to już była przysłowiowa wycieczka za miasto :-). Mam tylko nadzieję, że z autkiem będzie wszystko ok, bo inaczej żona mnie zamęczy :-)