Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [C5 X7 H3] Nie podnosi się do najwyższej pozycji  (Przeczytany 1167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DrJaco

  • Gość
[C5 X7 H3] Nie podnosi się do najwyższej pozycji
« dnia: Styczeń 03, 2018, 09:22:12 »
Swego czasu zepsuł się mi tylny czujnik wysokości zawieszenia. Wymieniał mi go pewien "magik", który przy okazji wymiany ustawił mi wysokość tyłka tak nisko, że nie było widać jakiegokolwiek prześwitu ("Bo w XM'ach tak jest to tutaj też tak musi być"... >:( ). Przeczytawszy jeden z postów chciałem wyregulować tył na obejmie. Po regulacji zauważyłem, że zawieszenie nie może podnieść się do najwyższej pozycji - słychać jak pompa pracuje, a w pewnym momencie brzmi jakby coś jej stawiało opór. Poziom płynu jest w normie, nie widać żadnych wycieków.

Czy jest to możliwe, że przyczyną była źle ustawiona wysokość na obejmie?




 

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [C5 X7 H3] Nie podnosi się do najwyższej pozycji
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2018, 09:24:41 »
Kolego sporo było na ten temat, nie zakładaj nowego tematu tylko poszukaj nieco. Jednym zdaniem musisz poprawnie ustawić wysokość auta - to również poczytasz i będziesz wiedział. A ten magik to druciarz i tyle - pewnie nie rozumie że XM i C5 to dwa różne samochody. Ten druciarz jakby umiał dobrze zrobić to nie musiałbyś tej obejmy regulować bo nie jest to konieczne przy wymianie korektora. 

DrJaco

  • Gość
Odp: [C5 X7 H3] Nie podnosi się do najwyższej pozycji
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2018, 09:34:19 »
Podziękował ;)


Owszem - teraz dopiero znalazłem... np. w poście na temat czasu podnoszenia zawieszenia - temat zbliżony, aczkolwiek nie ten  :D