Klub Cytrynki
Nowe części oryginalne oraz zamienniki
atrakcyjna zniżka dla użytkowników Klubu Cytrynki!

Autor Wątek: Muszę ustalić kod lakieru błotnika w innym kolorze niż moje auto.  (Przeczytany 96 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Majewski

• Sponsor
    • Moje Cytryny
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.6 16V VTR 2000r., Xsara Picasso 1.8 16V LPG 2003r., Astra G 1.6 16V automat 2003r.
  • Zainteresowania: Stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
Ponad rok temu żona miała małą stłuczkę naszą małą X. Kupiłem błotnik na Allegro i okazało się, że zdjęcia mu robili kalkulatorem chyba, bo przyjechał ten ciemniejszy odcień. Potrzebuję ustalić co to za lakier, bo dzisiaj dorwałem błotnik w moim kolorze więc ten ciemniejszy sprzedam. Tym bardziej, że jest w idealnym stanie.

Kolor taki jak auto na zdjęciu. Dużo C3 miało ten sam kolor. To jest takie srebro ale cenniejsze, trochę w stronę takiej kawy z mlekiem albo wręcz lekkiego fioletu. Zależy jak się patrzy. Może ktoś z Was ma taką Xsarę i poda VIN to sobie ustalę kod lakieru.

Będę wdzięczny :)
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 09:58:16 wysłana przez Michał Majewski »
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Pozdrawiam,
Michał
Moje Cytryny: http://citroenxsara.weebly.com/

Online Gruszecki Michal

• Mistrz prostej
  • **
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 2005 r. 1.6 70 kW.
Odp: Muszę ustalić kod lakieru.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2018, 16:10:56 »
Na słupku drzwi kierowcy masz naklejkę z kodem lakieru.

Offline Michał Majewski

• Sponsor
    • Moje Cytryny
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.6 16V VTR 2000r., Xsara Picasso 1.8 16V LPG 2003r., Astra G 1.6 16V automat 2003r.
  • Zainteresowania: Stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
Odp: Muszę ustalić kod lakieru.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2018, 17:26:05 »
Na słupku drzwi kierowcy masz naklejkę z kodem lakieru.

Tak, z kodem mojego lakieru, a nie błotnika, który ma inny kolor.

Mam na samochodzie błotnik, który nie jest od mojej wersji kolorystycznej - muszę ustalić jego kolor, bo będę go chciał sprzedać. Prawidłowy błotnik już do mnie jedzie :)
Albo może ktoś ma katalog handlowy Xsary 2 gdzie jest podana paleta kolorów? Wyboru dużego nie ma. W odcieniach zbliżonych do srebrnego były kolory: srebrny, ten, którego szukam i taki srebrno-błękitny. Albo katalog C3 - też by siadło. W Xsarze I tego koloru na pewno nie było.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 10:01:01 wysłana przez Michał Majewski »
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Pozdrawiam,
Michał
Moje Cytryny: http://citroenxsara.weebly.com/