Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MKIII] Elektrozawory hydroaktywne  (Przeczytany 988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkadiusz Staniec

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 98
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 HDI Tourer Exclusive '09
  • Miejscowość: Warszawa
[MKIII] Elektrozawory hydroaktywne
« dnia: Maj 26, 2018, 19:29:57 »
Witam,
Czy ktoś posiada schemat elektryczny hydro, albo orientuje się gdzie są poprowadzone przewody od elektrozaworów (która wtyczka i jakie piny)?
Nie działa mi funkcja sport i chcę sprawdzić czy pojawia się napięcie podczas uruchamiania testu w diagboxie.

Offline Tadeusz Stromski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 513
  • Skąd: Kamień Pomorski
  • Posiadany samochód: C4 GP excl. MPC 2.0 HDI 08'+C5 X7 2.0 hdi 140excl.
  • Zainteresowania: DYI, Filmy Stanisława Bareji
  • Miejscowość: Kamień Pomorski
Odp: [MKIII] Elektrozawory hydroaktywne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2018, 11:53:55 »
Witam,
Czy ktoś posiada schemat elektryczny hydro, albo orientuje się gdzie są poprowadzone przewody od elektrozaworów (która wtyczka i jakie piny)?
Nie działa mi funkcja sport i chcę sprawdzić czy pojawia się napięcie podczas uruchamiania testu w diagboxie.

 A czemu przestało działać? A czy klawisze podnoszenia i opuszczania też nie działają?
Jeśli bawiłeś się Lexią, to sprawdź czy masz telekodowaną opcję : OBECNOŚĆ BLOKU BHI, jako obecny. Najlepiej przy pomocy DB bo lexia oszukuje (przynajmniej moja).

Offline Arkadiusz Staniec

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 98
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 HDI Tourer Exclusive '09
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MKIII] Elektrozawory hydroaktywne
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2018, 23:19:10 »
Dzięki za sugestię. Sprawdzę diagboxem tę opcję. Ciężko powiedzieć dlaczego przestało działać. Zrobiło się strasznie miękko i wówczas wykonałem test.
Wszystko poza sportem działa. W wyniku tego, że nie działają regulatory sztywności bardzo buja na wszystkie strony.
Nawet by mi się to podobało gdyby to szło w parze z komfortem, ale tak nie jest i mimo, że buja niesamowicie to przez tą miękkość, zawieszenie prawdopodobnie nie wyrabia i strasznie tłucze przenosząc wszystko na budę.