Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)  (Przeczytany 74602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek_S

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 14, 2019, 17:34:39 »
Przestały mi sie podobać, chetnie bym sprzedał ale tez za dużo włożyłem wiec bede jeździł. >:(   

Offline Nathan Podkański

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 759
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: C5 mk2 2.0 hdi
  • Zainteresowania: Samochody
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 14, 2019, 17:36:50 »
Sprzedaj mi same siedzenia resztę sobie zostaw. XD. 3 litrowa jaka masz to piękny dupowóz.
Wracając do tematu kolega wybiera same golasy, które w dodatku albo są byle jakie albo za drogie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Marek_S

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 14, 2019, 17:47:30 »
Owszem 3V6 jest OK tym bardziej że w tym tygodniu dale mu koła faz i rozrząd nowy, Ale już mi sie nie chce przy autach robić, siedzeń nie sprzedam  ;D ;D ;D

Offline Nathan Podkański

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 759
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: C5 mk2 2.0 hdi
  • Zainteresowania: Samochody
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 14, 2019, 17:57:17 »
Chłopaki nie kupujcie żadnego auta od handlarza Mariusz , z Wrocławia i okolic. Gosciu sprowadza, naprawia, wymienia z innych dawców, maluje całe zawieszenie czarnym matem, nadkola, siłowniki. Srebrzanką tłumiki a komora silnika świeci się jak psu genitalia. Auta kombinowane zlepiane udające nowe a ceny ma najwyższe na olxx. Byłem osobiście oglądać jeden taki i zarówno kontakt osobisty z tym  Panem jak i to co oferuje jest dalekie od opisów. Słowa kluczowe to jest jego mocna strona a na miejscu po weryfikacji kicha. Jak się ktoś nie zna to będzie oczarowany. Nie wiem jakie Janusze kupują te auta od niego.
Olx Mariusz tel. +48 574 685 227
Nie jedzie na jazdę próbną bo nie ma czasu, Vin daje dopiero na miejscu :-)
Dawno takiego czegoś nie widziałem i jakbym nie byl to bym nie uwierzył.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2019, 18:08:30 wysłana przez Nathan Podkański »

Offline Piotr Starzycki

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 413
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: C5 MKII PB 2.0
  • Zainteresowania: Brak
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 14, 2019, 23:34:16 »
U mnie to juz ostatni Citroen juz nie kupie nic z PSA  ;D A MKI i FL praktycznie niczym sie nie rożni oprócz design


Ja za to nic z Germanii pochodzące nie kupię. Za każdy gadżet chcą dodatkowej, grubej kasy, a ich auta i tak wyglądają jednakowo. Widzę takie BMW i nie wiem czy to 3 czy 5 czy może 7 czy to z X-em czy też bez... albo Audi - też ich nie odróżniam. Niestety PSA dąży w tym samym kierunku. Czyżby pozostały tylko japończyki i koreańczycy no może jeszcze USA, ale oni jeszcze nie wiedzą co to RDS w radiu.
Co do liftów to zawsze tak jest bez względu na markę. Dołożą pierdołe, gdzieś inaczej lampę wygną i jest lift.

Marek_S

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 14, 2019, 23:45:32 »
Germania tez odpada

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka


Offline Karol Tyma

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Konarzewo
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MK2 2.0 PB 16V (2007), Citroen C5 MK1 Break 2.0 16V PB+LPG (2003)
  • Miejscowość: Konarzewo
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 10, 2019, 16:11:21 »

Witam. Czy jest tu jakiś fan C5 z okolic Opola, który mógłby mi sprawdzić organoleptycznie jedno z ogłoszeń (dotyczy MK1 FL) ?


Mam do Opola ponad 300 km i szkoda jechać, gdyby autko okazało się tego nie warte.


Pozdrawiam

Offline Jacek Michalak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 31
  • Posiadany samochód: Xantia 1.8 16V 1997 + C5 2.9 V6 2004
  • Zainteresowania: różne
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 27, 2019, 00:30:00 »
Czołem,
widzę, że wątek trochę martwy, ale co tam... ostatnio coraz częściej chodzi mi po głowie C5 - np. ta:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-16v-niski-przebieg-oplacony-ID6CHRP3.html?


Czy ktoś może jakimś cudem ją oglądał? Albo ma po drodze i chciałby rzucić okiem?

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 27, 2019, 20:34:50 »
całkiem dobrze wygląda.

Jeśli nie jest ulany silnik, hydro suche to warty obejrzenia. Bardzo golas z wyposażenia tez nie jest.




Offline Jacek Michalak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 31
  • Posiadany samochód: Xantia 1.8 16V 1997 + C5 2.9 V6 2004
  • Zainteresowania: różne
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 27, 2019, 23:12:51 »
Dzięki za odzew! Wygląda nieźle, ale to tylko zdjęcia i to nie największe... Trzeba by go obejrzeć na żywo - może w przyszłym tygodniu się uda.. Niestety mam do niego spory kawałek.

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 28, 2019, 07:59:14 »
zwróć uwagę czy działa tylna klapa bo pewnie opada jak w każdym kombi, a zrobienie tego nie jest tanie :) zobacz czy otwiera się tylna szyba, też zazwyczaj nie działa i masz argumenty do zbicia ceny.

Co do silnika to lewa strona jak patrzysz na silnik patrz czy nie poci się koło rozrządu, ewentualnie pod kolektorem ssącym jest podstawa filtra oleju, tam też może lecieć olej. Niby uszczelki tanie ale robocizny sporo i mechanik pare stówek weźmie za to.
Z prawej strony silnika nad skrzynią biegów zajrzyj czy nie cieknie z termostatu i jego obudowy całej.

Dobrze rozgrzej auto i sprawdź jak działa sprzęgło, te modele 2.0 mają problemy ze sprzęgłami i co drugi szarpie podczas delikatnego ruszania ale tylko jak się samochód rozgrzeje.
Dobrze by było jakby ci go zostawił zimnego, zanim go odpalisz to otwórz maske i sprawdź ręką czy silnik zimny, jak zimny to odpal i słuchaj czy klekocze koło zmiennych faz rozrządu, jak po 1s się uspokoi to nic bardzo strasznego tylko olej spływa z niego i znowu większości chwilke terkocze, ale dosłownie 1s.

Weź sobie jakiś płaski nożyk albo coś czym podważysz plastikowe kołki i zdejmij całą lewą osłonę która przykrywa zbiornik od płynu, obejrzyj czy zbiornik się nie poci, od razu gruszkę pod szybą obejrzyj. To samo z drugiej strony, zdejmij osłonę i obejrzyj gruszkę.

Potem wiadomo auto max w dół, potem max w góre i wysiądź i patrz jak się podnosi, czy się podnosi, czy nic nie skrzypi, czy robi to płynnie a nie skokowo. Jak już podniesione to zajrzyj w przednie nakola czy siłowniki są suche, przy takim przebiegu powinny być suche. Tak samo za tylne koło zajrzyj czy tylne siłowniki są suche i nic nie kapie.

Rdzy na podwoziu nie powinno być, na tylnej klapie może coś znajdziesz przy listwie rejestracji ale tutaj dość ładnie wyglada. Najlepiej wiadomo na podnośnik.

Dla mnie w tym modelu największa wada to brak podłokietników w przednich siedzeniach :P

Offline Tomasz Mieszkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Skąd: Pułtusk
  • Posiadany samochód: Citroën C5 X7 2.0 BlueHDi 180 KM
  • Miejscowość: Pułtusk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 28, 2019, 09:48:18 »
Tomasz pięknie to opisałeś. Dodaj jeszcze zaciski przednie (tzw. hamulec ręczny), jak luźna rączka od ręcznego to dźwigienki nie odbijają, albo linki stoją i zanim dojedziemy do domu, to tarcze czerwone. Też kosztowna sprawa i dobry argument do zbicia ceny.

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 28, 2019, 10:01:12 »
można opony obejrzeć czy równo starte bo też często czytam że zjada opony nierówno. Tylne tarcze obejrzyj czy cała tarcza jest ładnie zbierana przez klocek, często jest problem z tylnymi zaciskami, były na niego akcje serwisowe nawet z tego co kojarzę, do tego sama wymiana klocków może być trudna bo tam śruby lipne jakieś i to wszystko się zapieka i krzywi.

No w sumie najwazniejsze też, na jedną stronę puść ciepłe powietrze, na drugą stronę puść zimne powietrze i zobacz czy faktycznie jest różnica. Często są połamane klapy mieszalnika powietrza,  usterka stała w każdym c5 (w moim albo naprawione albo dopiero będą naprawione jak padną), koszt to około 500zł w Piotrkowie Tryb., inni mechanicy wołają nawet ponad tysiąc bo chcą deskę rozdzielczą ściągnąć.

Tylne czujniki parkowania też ćzęsto padają, albo przerwane kable albo uszkodzony czujnik (tanie bo 25zł sztuka). Często świruje panel od szyb dla kierowcy, sprawdź czy każda szyba się dobrze otwiera i zamyka.

Dobrze jakbyś miał jakiś sprzęt do czytania błędów, nawet podstawowy na androida za 30zł na BT pozwoli odczytać błędy. Jakbyś już czytał błędy to stały błąd będzie od elektronicznego termostatu. Tym się nie przejmuj, po prostu zawsze ten błąd będzie bo citroen się wycofał z elektronicznego termostatu i wsadza się zwykły ale błąd zostaje. Przy termostacie będzie też luźna wtyczka od tego więc się nie przejmuj.

Zwróć uwagę czy ci pasuje skrzynia biegów, w sensie przełożenia są bardzo krótkie, przy 110 już chyba 3 tys obrotów. Dla mnie wada duża, jadąc 140 autostradą już chyba 4 tys jest :(




Offline Jacek Michalak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 31
  • Posiadany samochód: Xantia 1.8 16V 1997 + C5 2.9 V6 2004
  • Zainteresowania: różne
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 29, 2019, 00:02:47 »
Panowie Tomaszowie, dzięki wielkie za skondensowany poradnik! Będę miał trochę czasu w tygodniu, więc bardzo możliwe, że się wybiorę. Chociaż jak na złość w Łodzi pojawiło się C5 V6, więc je obejrzę w pierwszej kolejności... Widzę, że pewne rzeczy się nie zmieniają w Citroenach:
- mam Xantię 1.8 16V i też mam wrażenie, że skrzynia strasznie krótka... i to rzeczywiście jest uciążliwe na autostradzie.. myślałem, że w znacząco mocniejszym 2.0 skrzynia ma zupełnie inną charakterystykę.
- wycieki na obudowie termostatu też mam;)


Pozdrawiam!

Offline Piotr Puścian

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 8 041
  • Skąd: Sokołów Podlaski
  • Posiadany samochód: C5 FL 2.0 16V (RFJ) LPG + skrzynia 20MB06 + C-Nomade V2
  • Miejscowość: Sokołów Podlaski
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 29, 2019, 13:18:24 »
...
Co do silnika to lewa strona jak patrzysz na silnik patrz czy nie poci się koło rozrządu, ewentualnie pod kolektorem ssącym jest podstawa filtra oleju, tam też może lecieć olej. Niby uszczelki tanie ale robocizny sporo i mechanik pare stówek weźmie za to.
Z prawej strony silnika nad skrzynią biegów zajrzyj czy nie cieknie z termostatu i jego obudowy całej.

Dobrze rozgrzej auto i sprawdź jak działa sprzęgło, te modele 2.0 mają problemy ze sprzęgłami i co drugi szarpie podczas delikatnego ruszania ale tylko jak się samochód rozgrzeje.
....
Weź sobie jakiś płaski nożyk albo coś czym podważysz plastikowe kołki i zdejmij całą lewą osłonę która przykrywa zbiornik od płynu, obejrzyj czy zbiornik się nie poci, od razu gruszkę pod szybą obejrzyj. To samo z drugiej strony, zdejmij osłonę i obejrzyj gruszkę.

Potem wiadomo auto max w dół, potem max w góre i wysiądź i patrz jak się podnosi, czy się podnosi, czy nic nie skrzypi, czy robi to płynnie a nie skokowo. Jak już podniesione to zajrzyj w przednie nakola czy siłowniki są suche, przy takim przebiegu powinny być suche. Tak samo za tylne koło zajrzyj czy tylne siłowniki są suche i nic nie kapie.
....
Ad1.  Tu bardziej kosztowny jest wyciek z pod pokrywy wałka wydechowego... Pomaga tylko wymiana na nową, inne metody są tymczasowe. Uszczelki wymiennika woda/olej idzie zmienić bez kanału/podnośnika "pod blokiem" w godzinkę może dwie. Wycieków z okolic termostatu nie spotkałem.
 Ad2. Ze sprzęgłami to samo dotyczyło Xantii bo jest niemal identyczne. Osobiście nie trafiłem na egzemplarz z problemami.
 Ad3. I torxa T30  :D Nie przesadzajmy, kto będzie rozbierał auto na placu w komisie. Jeśli jest tam jakiś wyciek będzie widać bez zdejmowania osłony.
 Ad4. Mam przebieg już grubo ponad 240k km i nadal siłowniki suche. Jeśli są jakieś zapocenia na siłownikach to z przebiegiem ktoś majstrował.Co do reszty zgadzam się w zupełności. Najważniejsze do sprawdzenia klapy mieszalnika powietrza klimatyzacji. To jest strasznie upierdliwa usterka.

 Skrzynia jest niemal identyczna jak w Xantii.  ;) (inaczej jest realizowane "wciskanie sprzęgła" i wybieranie biegów) Moja Xantia 2.0  miała wsadzone tryby od 5 biegu z 1.9TD trzeba było ciągnąć na 4 do 140-170km/h żeby na 5 to jakoś jechało. Wszyscy wytykają że skrzynia krótka... Taka ma być, dzięki temu bezproblemowo na 5 się przyśpiesza.
 Jeśli jeździsz/jeździłeś Xantią 16V musisz przy silniku zwracać uwagę niemal na to samo w C5 16V  ;) Dochodzi tylko KZFR i wymiennik olej/woda. Silniki XU z EW są blisko spokrewnione tego nie da się ukryć.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2019, 13:32:29 wysłana przez Piotr Puścian »

Offline Marcin Opyrchał

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 71
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 hdi 09
  • Zainteresowania: sport,motoryzacja
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 24, 2020, 09:57:45 »
cześć Koledzy
zastanawiam się na tym c5

https://sprzedajemy.pl/citroen-c5-2007r-bilczyce-2-6bea9f-nr60681495

czy mozecie coś ze zdjęć o nim powiedzieć?

po rozmowie wiem ze rozrząd wymieniony,pompa zawieszenia po regeneracji

pozdrawiam

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 24, 2020, 15:21:52 »
jak przedstawi jakieś rachunki to jeszcze można uwierzyć że po rozrządzie.

Ogólnie wygląda normalnie, do sprawdzenia sprzęgło, wycieki, czy działa hydro, klima czy działa na obie strony osobny czy czasem nie reguluje tylko jednej strony, klapa bagażnika i szyba w bagazniku rzadko działa. Opony chyba za małe, pewnie z oszczędności ktoś władował 205/55/16 zamiast 215/55/16.

Offline Marcin Opyrchał

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 71
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 hdi 09
  • Zainteresowania: sport,motoryzacja
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 24, 2020, 15:26:00 »
Regulatory nawiewu czy jak to się nazywa były robione w 2019 roku. Sprzęgła i dwumas w 2018roku.
Pompa hydro zregenerowana... Powód tył opadal.
Jutro oglądam to zobaczymy

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 25, 2020, 09:47:13 »
to że opadał tył to raczej nie wina pompy tylko zaworów.

Pompa albo pompuje albo nie.

Offline Marcin Opyrchał

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 71
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 hdi 09
  • Zainteresowania: sport,motoryzacja
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 25, 2020, 15:35:25 »
to że opadał tył to raczej nie wina pompy tylko zaworów.

Pompa albo pompuje albo nie.

oglądałem...tył prawa strona brakło skali na szpachlę.prawy tył dostał błotnik"od tyłu" zrobione w miare ładnie.

abs esp nie działa,błąd poduszek,kilka mniejszych błędów,silnik pracuje równo chodź dziwny ma dźwięk...może regulator ciśnienia.
zawieszenie pracuje ładnie-płynnie podnosi i obniża.
opony 205 55 16 liche.

warty moim zdaniem 3000-3500

pozdrawiam

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 25, 2020, 16:33:42 »
za dobry sprzęt trzeba dać 10. Albo kupić takiego za 4 i wpompować 6.

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 26, 2020, 10:25:56 »
Też tak uważam. Mój Mk2 '06 jak kupowałem był drugi sortując po cenie malejąco (kosztował koło 17500 przy średniej 14-15k). Znowu Mk3 '13 był trzeci (coś 47k, nad nim był jeszcze za 52k i za 63k, ten ostatni z bardzo małym przebiegiem). Żaden natomiast mi się nie rozpada. Jak na razie. ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Tomasz Strzelczak

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 1 749
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: BXy, C5 2.0 hdi bva am6, Xantia v6 do pracy Transit. Były Xantie, Bxy, AXy...
  • Miejscowość: Poznań, Sady
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 26, 2020, 10:39:52 »
No za 3500 nie przesadzajcie. Jak c5 to Exclusive full..
Takie są za 10 tysięcy wystawiane i też do wkładu. Więc co wy chcecie od samochodu za 5500 zł!

Swoją drogą zawsze można kupić mk1, Xsare lub Saxo...
Posiadaczy i miłośników BX'a zapraszam na grupę Facebookową pod tytułem "Citroen BX klub Polska" :-)

Offline Marcin Opyrchał

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 71
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 hdi 09
  • Zainteresowania: sport,motoryzacja
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 26, 2020, 11:18:18 »
No za 3500 nie przesadzajcie. Jak c5 to Exclusive full..
Takie są za 10 tysięcy wystawiane i też do wkładu. Więc co wy chcecie od samochodu za 5500 zł!

Swoją drogą zawsze można kupić mk1, Xsare lub Saxo...

Nie oglądałeś tego auta. Nie jest więcej warte.
To auta służyło do jazdy aż stanie.
Tarcze przód i tył też do wymiany. Sterowanie zawieszenie z bagażnika nie działa również.

Wskaźnik paliwa na zegarach również nie dziala

Offline Tomasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 338
  • Posiadany samochód: C5 2.0 LPG 2005 break i audi a6 c5 1.8t LPG avant quattro
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta (wersja II)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 26, 2020, 18:15:59 »
ja już chyba 3 auta kupiłem jako jedne z najdroższych wystawionych i to były 3 razy dobre zakupy.

Obecnie to czym jeżdze to 2.0 z 2005r za 13.500 kupione rok temu więc drogo.