Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: podsufitka - jak wygląda konstrukcja dachu pod nią??  (Przeczytany 1208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andrzej Biernat

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Skąd: Zabrze
  • Posiadany samochód: Hyundai Tucson 2.0 CVVT '09 + LPG Lovato/ Ford C-Max 1.0 EB '13
  • Zainteresowania: Wędkarstwo, komputery, majsterkowanie
  • Miejscowość: Zabrze
podsufitka - jak wygląda konstrukcja dachu pod nią??
« dnia: Styczeń 03, 2019, 09:57:03 »
Pytanie jak w temacie - czy ktoś dysponuje zdjęciem jak wygląda konstrukcja przedniej części dachu pod podsufitką??
Wczoraj próbowałem przeciągnąć kabelek USB do ładowania rejestratora. Próbowałem od strony lampki i od strony słupka i nie udało mi się "przewlec", z obu stron kabel wchodził mi do przestrzeni niedostępnej.
Dodam że nie zdemontowałem całkowicie osłonki przeciwsłonecznej i z tego powodu nie miałem pełnego widoku.
W temacie samej osłonki, mocowanie główne jest przykręcone śrubą i trzeba je zerwać z zaczepu, czy to drugie mocowanie jest tylko na zaczepie?? nie chcę podchodzić do tego z łomem :) wolę zapytać.


Póki co kabelek jakoś puściłem tymczasowo pół na pół, przy szybie, nie tak jak chciałem a temat rozwijam bo na wiosnę będę przeciągał kabelek z rejestratora do kamerki cofania i docelowo chciałbym je schować ładnie pod podsufitką.
Czekam na wiosnę bo jak pomyślę o rozbieraniu tapicerki z klapy i boczków w bagażniku, to przypomina mi się skutek rozbierania boczku z drzwi, jak mi pękła linka podnośnika szyby, zimą. Dobrze że uchwyt i głośnik jest przykręcany śrubami, to tylko trzyma boczek w całości :(