Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Aktualizacja RCC A2 w C3 Aircross - przycisk/pokrętło głośności po aktualizacji  (Przeczytany 879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Aircross 2020 2.0 BlueHDI
  • Miejscowość: Warszawa
Kilka dni temu robiłem aktualizację RCC A2 w C3 Aircross, który od wyjazdu z fabryki chyba nie był jeszcze aktualizowany. Zastana wersja oprogramowania to 3_063_18.1D032.6, wersja aktualizacji 4_085_19.1E028.5 (wyszło ponoć w czerwcu tego roku, chociaż po aktualizacji w ustawieniach pokazuje 2019).
Aktualizacja przeszła sprawnie, ale zaraz po jej zakończeniu i resecie jednostki przestała działać funkcja przycisku w pokrętle głośności (wyciszenie, włączanie/wyłączanie radia przy wyłączonym zapłonie - nic z tego nie działało). Sama regulacja głośności ok jak i wszystkie pozostałe funkcje.
Pomogło wyłączenie zapłonu na kilka(naście) minut, aż się wszystko wygasiło całkiem. Po tym wszystkie funkcjonalności pokrętła wróciły.


Piszę na wszelki wypadek, gdyby się coś takiego komuś też przytrafiło, żeby nie panikował, że coś się popsuło :) .

Offline Krzysiek Morowiec

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 595
  • Skąd: Śląsk
  • Posiadany samochód: był totalny zamulacz Citroen C4 GP 1.8 LPG, SUPER Peugeot 508 2.0 HDI a jest C5 AirCross 2.0 blueHDI
  • Miejscowość: Śląsk
Kupiłem c5a podpowiedź może co to rcc ? Biorę się za aktualizacje i chciałem wiedzieć czy prócz fw i map w tablecie jeszcze coś aktualizować ?

Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka


Offline Norbert Mikła

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 196
  • Skąd: Bytom
  • Posiadany samochód: C3 Aircross Shine
  • Miejscowość: Bytom
Masz tylko dwie rzeczy do aktualizowania. Firmware i mapy.  RCC to typ radia.