Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Bagażnik dachowy  (Przeczytany 1078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MARCIN SKROCZYNSKI

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 2006 1.6 16 109 km lpg
  • Miejscowość: Warszawa
Bagażnik dachowy
« dnia: Czerwiec 16, 2019, 13:04:43 »
Witam wszystkich, jestem tu nowy więc przepraszam jeśli temat już był (szukałem ale nie znalazłem). Posiadam Xsarę Picasso 2006 1.6 16 i chciałbym kupić do niej belki dachowe. Na dachu znajdują się miejsca w rynienkach (zapewne są fabryczne) ale nigdzie nie znalazłem informacji do czego one służą (domyślam się że do montażu bagażnika dachowego) ale bagażnika z takim montażem też nie znalazłem. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów mógłby mi pomóc ?.


I jeszcze jedna kwestia - samochód kupiłem od szwajcara pierwszy właściciel - jeżdżę już 2,5 roku zamontowałem LPG i odpukać cisza spokój bez napraw - serwis 2 razy do roku wymiany standardowe zrobione przeze mnie 40 tyś - śmiga bez problemów !!! problem jest z pilotem sterowania - nie działa od momentu kupna (niestety mam tylko jeden pilot i jeden kluczyk - sprawdziłem samochód jest legalny itp itd - drugi komplet zgubiony przez właściciela. Wymieniłem baterię ale może sprzedano mi feralną baterię - też nie działa. Czy ktoś ma pomysł ????? Z góry dziękuję za pomoc.

Offline pawel kania

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 29
  • Skąd: borek wielki, glasgow
  • Posiadany samochód: c4 b7 1.2 (110) , c2 1.1 byly c4 grand picasso 2.0 16v xsara, c4 gp 2.0 hdi, xsara picasso 1.6 16v picasso
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: rzeszow, glasgow
Odp: Bagażnik dachowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2019, 14:04:30 »
witam tutaj masz na portalu aukcyjnym bagaznik wraz ze zdjeciami co do pilota to jest prosta procedura uczenia napewno znajdziesz na forum jak by nie to napisz. (mam taka sama xsare picasso 2006 1.6 16v)
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-dachowy-citroen-xsara-picasso-2000-2010-7718003811