Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Problem z wypoziomowaniem  (Przeczytany 649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Tadra

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: Citroen c5
  • Miejscowość: Rybnik
Problem z wypoziomowaniem
« dnia: Styczeń 23, 2020, 19:41:04 »
Witam, byłem dziś u znajomego mechanika spróbować wypoziomować moja C5.. ani ja ani mechanik nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, ale po tym jak wszyscy piszą na forum myślałem że to będzie łatwe. Aha, ogólnie problem jest taki że przód mam za wysoko tył za nisko.. No i po podłączeniu kompa i zrobieniu wszystkiego po kolei zaczęliśmy wpisywać wartości .. na poczatku wpisaliśmy 170 przód i 106 tył auto zamiast opaść z przodu podniosło się jeszcze troche, nie wiem dokładnie ile.  I potem zaczęły się schody, bo cokolwiek wpisywaliśmy to wyskakiwało że jest poza zakresem.. próbowaliśmy wpisywać kilkunastokrotnie różne wartości ale zawsze poza zakresem.. nawet jak wpisaliśmy 000 to też to samo.. Co robiliśmy źle albo co może być problemem ? No i teraz zamiast sobie poprawić to jeszcze pogorszylem bo przód mam bardzo wysoko i średnio się tym jeździ..

Offline Tomasz Hudy

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 086
  • Skąd: Lędziny
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) Tourer (2011) 2.0 HDI RHH AM6C
  • Zainteresowania: informatyka, elektronika
  • Miejscowość: Lędziny
Odp: Problem z wypoziomowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2020, 19:54:08 »
Rafał, przy poszukiwaniach pominąłeś chyba najważniejsze - wysokość reguluje się na obejmach - za pomocą komputera może nieznacznie skorygować.
Poza tym nie zakładaj kolejnego wątku - bo powstają jak grzyby po deszczu, a wszystko zostało już napisane  -> http://klubcytrynki.pl/forum/index.php?topic=98257.0

Zamykam