Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: moduł centralnego zamka  (Przeczytany 1830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Myśliński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 68
  • Skąd: kołobrzeg
  • Posiadany samochód: xsara kombi
  • Miejscowość: kołobrzeg
moduł centralnego zamka
« dnia: Kwiecień 10, 2020, 18:44:00 »
Czesc od paru dni nie moge naprawic tylego przycisku tylnej klapy w mojej xsarze kombi , przycisk nowy załozony przewody sprawdzone , i dalej nic z pilota otwiera , moze ktos wiw gdzie jest moduł centralnego i co moze byc tego przyczyna , xsara IIkombi 2005r 90
cobretti

Offline Sylwester Matusiak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Posiadany samochód: C4 I Coupe 1.6 16V
  • Zainteresowania: sport, muzyka, film
  • Miejscowość: Wadowice
Odp: moduł centralnego zamka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2020, 19:57:49 »
U mnie też nie działa ten przycisk w klapie :/ Znalazłem coś na forum zagranicznym, spróbuj zamknąć auto, otworzyć, potem włożyć kluczyk i dać na zapłon, wcisnąć symbol bagażnika, trzeba usłyszeć dwukrotnie sygnał dźwiękowy - wtedy opcja otwierania z klapy jest aktywowana, przy jednym dźwięku ta funkcja jest zablokowana.

 
 
 "Close all doors including boot.  Lock car with remote key.  Unlock car with remote key and get into drivers seat, close door.  Put remote key into ignition and turn to first "click" or position A, hold down boot release button on remote key until car horn beeps twice quickly, turn ignition off.  Get out of car, lock car with remote key, unlock car with remote key.  Boot should now open using switch on boot lid .....
 Thats not a BSI issue, it's a function of the car, if you repeat the same procedure again the horn will beep once & it will stop the boot working off the button on the tailgate again, it's so you can give a garage your plain key without the remote & they cant access in the boot if you lock the back seats. "