Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Język polski w menu i nawigacji C5  (Przeczytany 5301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Forycki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Citroen c5 III
  • Zainteresowania: Motoryzacja
  • Miejscowość: Buk
Język polski w menu i nawigacji C5
« dnia: Czerwiec 30, 2020, 20:46:46 »
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tu nowy i nie bardzo jeszce ogarniam wyszukiwania wątków dotyczących mojego problemu. Z góry przepraszam jeśli powtarzam temat. Jestem od niedawna posiadaczem Citroena C5 z roku 2016. Auto jest z Belgii. W menu komputera nie ma języka polskiego. Są za to inne np.Brazylijski,Rosyjski,Niemiecki itd. Jak dla mnie ustawienie języka angielskiego nie było by problemowe gdyby nie fakt że nawigacja też nie ma języka polskiego. Radio z nawigacją to coś w rodzaju tabletu RT6 czy też SMEG,nie znam się na tym. Pod panelem klimy nie ma radia. Czy jest jakaś opcja wgrania języka polskiego? A jeśli tak to jakie są to koszty i czy się to opłaca. Załączam fotkę wersji softu. Proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 060
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Język polski w menu i nawigacji C5
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2020, 22:34:40 »
W menu komputera nie ma języka polskiego. Są za to inne np.Brazylijski,Rosyjski,Niemiecki itd.
I nie będzie, TTTM
...gdyby nie fakt że nawigacja też nie ma języka polskiego. Radio z nawigacją to coś w rodzaju tabletu RT6 czy też SMEG,nie znam się na tym. Pod panelem klimy nie ma radia. Czy jest jakaś opcja wgrania języka polskiego? A jeśli tak to jakie są to koszty i czy się to opłaca. Załączam fotkę wersji softu. Proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam.
Na 90% ASO, bo pozostałe 10% zależą od ich umiejętności w tym temacie, póki co innej opcji nie znam a trochę w tym grzebałem. Rozumiem, że do opcji wyboru języka w nawigacji doszedłeś tylko nie znalazłeś tam j. polskiego?
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Rafał Forycki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Citroen c5 III
  • Zainteresowania: Motoryzacja
  • Miejscowość: Buk
Odp: Język polski w menu i nawigacji C5
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2020, 23:54:20 »
Dziękuję za odpowiedź. W nawigacji też nie ma J.polskiego. Ponadto w ustawieniach tego radia/tablet na wyświetlaczu jest przyciemniona ikona wyboru języków która nie reaguje na dotyk. Wydaje mi się że jest to zablokowana opcja. Spróbuje zorientować się jak to wygląda w serwisie w rejonie Poznania. Jeszcze raz dziękuję za informację.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 060
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Język polski w menu i nawigacji C5
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2020, 22:53:52 »
Powinno dać się aktywować tą ikonę ale trzeba samodzielnie pogrzebać w plikach, wszystko jest tutaj:
https://peugeotklub.pl/showthread.php?63390-Telekodowanie-SMEG-i-SMEG-IV2-jak-to-zrobi%C4%87-bez-Diagbox-a-i-dlaczego-to-dzia%C5%82a
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Tomasz Niemiec

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 53
  • Skąd: Wrocław i okolice
  • Posiadany samochód: C5 X7 Tourer 2,0 BlueHDI 2016 !50KM; poprzednio Citroen C5 Tourer 2011r. 2,0Hdi 136KM RHR
  • Miejscowość: Wrocław i okolice
Odp: Język polski w menu i nawigacji C5
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2022, 09:11:33 »
Odświeżę wątek! Ponieważ od ostatniego postu minęło już sporo czasu, to może coś drgnęło w temacie menu po polsku.
Mam ten sam problem co kolega Rafał.
Czy ktoś ma nowe informacje?

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 060
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Język polski w menu i nawigacji C5
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2022, 10:45:11 »
Nic się nie zmieniło w temacie języka menu w liczniku. Polskiego brak.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie