Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Nie słychać telefonu w radiu  (Przeczytany 814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin sukowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MKII. 1.8 16V
  • Miejscowość: tarnów
Nie słychać telefonu w radiu
« dnia: Lipiec 26, 2020, 18:50:07 »
Dzień dobry, mam problem a mianowicie chodzi mi o połączenia telefoniczne. Otóż sparowałem telefon z autem i jest ok. Auto widzi telefon, kontakty. Telefon przez bloota widzi auto pod nazwą C5. Ale i tu mam problem, połączenia telefoniczne zamiast w głośnikach w aucie, to słyszę w telefonie. Na wyświetlaczu w aucie pojawia się słuchawka ale słyszę połączenie w telefonie. Przesyłam zdjęcia. Nie wiem co zrobić dalej, może coś źle robię, pomóżcie jakąś podpowiedzia

Offline Robert Szczepański

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Skąd: Jarocin
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MKII 2.0 benzyna
  • Zainteresowania: Fotografia
  • Miejscowość: Jarocin
Odp: Nie słychać telefonu w radiu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2020, 19:22:11 »
A dzwonienie telefonu w głośnikach słychać?
Ja miałem troszkę inny problem, telefon niby się sparował ale nie łączył się z samochodem po odpaleniu silnika. Tzn. niby się łączył, ale tylko tak niby, bo było połączone, ale nie działało. Machnąłem ręką, aż pewnego dnia jakby się dogadali ze sobą i od tego czasu działa bez problemu. Sprawa sama się rozwiązała po jakimś czasie. Trwało to kilka tygodni. I nie wiem jak to się stało, bo ja ze swojej strony nie robiłem żadnych czynności.
Inna kwestia, to czy masz w ustawieniach systemu w telefonie ustawione że C5 ma być urządzeniem głosowym domyślnym. To też może by jakiś trop.

Offline marcin sukowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MKII. 1.8 16V
  • Miejscowość: tarnów
Odp: Nie słychać telefonu w radiu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2020, 19:44:09 »
Właśnie ze nie słychać dzwonka telefonu w głośnikach, nie wiem co robię zle :( :( :(