Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Nowe felgi z oponami do Xsaruni  (Przeczytany 17657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« dnia: Wrzesień 01, 2008, 09:44:51 »
Tak wiec przymierzalem sie do kupna opon i felg od dluzszego czasu. Kiedy wpadla mi wieksza gotowka sprzedalem stare i zakupilem nowe:)
Felgi 15` a na nich oponki Toyo proxes T1R 195/50
Efekt?? Sami zobaczcie, Jak dla mnie strzal w 10. Na osiagach nie ubylo ani troche bynajmniej takie mam odczucie nie meirzylem predzej od 0-100 wiec jak teraz zmierze to nie bede mial z czym porownac :) W koleinach tez nie wyrzuca a na zakretach trzyma jak przyklejona :) Nizej kilka fotek :)


Będę za nią tęsknił :)

Offline Robert Jurczak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xsara 1.8i
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:33:09 »
spoko fele, teraz jeszcze przód na glebe i będzie OK

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:37:30 »
Co to znaczy "przod na glebe"? :D
Moje spalanie

  • Gość
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:48:37 »
Cytuj

Jacek Kustra napisał:
Co to znaczy "przod na glebe"? :D


na ziemię - czytaj obniżyć. I wtedy Xsara faktycznie lepiej wygląda, bo normalnie to ma nadkola przednie jakieś wysokie. Tylko trzeba uważać na krawężniki itp...

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:50:11 »
Juz teraz trzeba uwazac na krawezniki, bo Xsara jest dosc nisko zawieszona
Moje spalanie

Offline Szymon Leśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 314
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xsara II 2.0HDi 110KM SX+ 2002 r.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:52:01 »
spoko fela Adamie. jakiej produkcji (o kraj mnie chodzi) ?
"...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zburzyć!"

Xsara na szesnastkach ;)

sprzedam Hondę Accord liftback 2001r. 1.8 V-Tec B+G
przebieg 155tkm, krajowa, II właściciel, info na mejla

Offline Sebastian Felka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wałbrzych
  • Posiadany samochód: Xsara I 2.0 HDI VTS
  • Miejscowość: Wałbrzych
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:59:20 »
Felgi ładne, ale nie baw sie w obnizanie  auta szczegolnie na nasze piekne drogi:/ szkoda ze tylko 75 kucy pod maska, auto wyglada grozniej:) pozdrawiam

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2008, 14:06:26 »
No bardzo przyjemnie to wyglada ;) A obiżanie to niee :( bo bedziesz miała maskare i co chwile do wymiany jak nie tuleje to drązki itd. Jeżdiłem VW Golf IV na 18" felach i do tego obnizony był ! :( masakra, ludzie mnie maluchami wyprzedzali bo bałem się o zawieszenie. I tak się powybijały tuleje i musiałem wymieniać. :(
PS
Adamie i jak najszybciej załóż białe/chromowane boczne kierunki :) bo te wyglądają okropnie...
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2008, 15:22:58 »
No kierunki juz w sumie zamowione i tez wiem ze wygladaja okropnie. No z przodem to sie musze zastanowic bo faktycznie jest wysoki ale ja jezdzac po wrocku bedzie ciezko z obnizonym przodem a tym bardziej parkowac pod uczelnia :/ gdzie mam dosyc wysokie krawezniki :/ no wyglada troszke agresywanie i faktycznie TYLKO 75 kucykow ale mazy mi sie w przyszlosci ten VTS 163 konny :)


Będę za nią tęsknił :)

Offline Marcin Mamijew

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 782
  • Skąd: Tanowo
  • Posiadany samochód: Xsara ...???
  • Miejscowość: Tanowo
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2008, 15:52:46 »
Adas jakos jezdze ma 17" 205/40 i jakos az tak zle nie jest:D Piotrek wspominal o golfie to raz a dwa 18" wiec prosze nie porownywac zawieszen francuza do szwaba bo nigdy nie dorowna:D:D:D Mnie maluchy nie wyprzedzaja:D a tez uwazam ale nie na zawieszenie tylko badziej na kola bo zawieszke mozna tanim kosztam zrobic a takich kolek tanio drugich sie nie kupi;-)
Smialo wal na glebe a co do kolek to dobry wybor;-)
Czemu VTS 163KM a nie tak jak ja 196KM:D
Xsara VTS 99 2.0 by Musketier :-)
Piękna i bestia w dodatku szybka i wściekła :-)
Sprzedam czesci do citroen C5 mkI  - blacharskie i mechaniczne
Wgrywanie PL menu RT3, RT4, RT5 - 512159695

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2008, 22:11:06 »
Cytuj

Jacek Kustra napisał:
Juz teraz trzeba uwazac na krawezniki, bo Xsara jest dosc nisko zawieszona


No co Ty :-) To chyba XII... moja ma taki prześwit, że masakra ;-P Żadnych krawężników się nie boję. Ma wysoko dolną krawędź przedniego zderzaka... nie tak jak we współczesnych autach, że przedni zderzak optycznie obniża auto.
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

  • Gość
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2008, 22:27:19 »
Mnie też się wydaje, że zderzak jest wysoko (sąsiad ma X2 i jest tak samo). Nawet ten czarny gumowy spojler pod zderzakiem nigdy mi nie otarł o krawężnik. No ale z tym zglebieniem też nie przesadzajcie, żeby przez progi zwalniające się dało przejechać,bo mój kumpel jak posadził focusa to musiał przez nie tyłem przejeżdżać...
A sąsiadka ma Xsarę vts 2.0 i też jest strasznie obniżona, ale dla mnie aż za bardzo... Felgi 17" z tyłu jej siedzą w nadkolach, noi nie ma szans, żeby najechać na krawężnik...

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2008, 22:47:19 »
Dlatego jest tak duży prześwit ponieważ oponki są założone z niskim profilem... Powinno się do alusków 15" zakładać profil opony 55. Doradzałem Adamowi, ale podobno nie było rozmiarów czy cos tam... Ja mam własnie aluski 15" do tego oponki o profilu 55 i ten przeswit nie jest aż tak zauważalny... I takim samnochodzikiem to można jedzić po Polskich drogach... Chociaż jak na dziure wjade z większą prędkoscią to nie bede musiał na drugi dzień odwozić autka do mechanika na naprawe zawieszenia.
A co do zawieszenia Niemców a Francuzów... Citroeny wcale nie maja takiego wypasionego zawieszenia... Wymienialem juz chyba 2 razy drązki stabilizatora ( i teraz sie zapowiada 3 raz :( ) No i teraz też musze amorki powymieniać.  A w golfie musiałem powymieniac tuleje na przodzie i tyle, bo były tak wystukane przez obniżenie i felgi że hoho. Ale co z tego pojedziłem troche i zaraz znowu zaczeło tłuc. Naszczescie go sprzedałem jak jeszcze nie był całkowicie wytłuczony. Ale to przyznam był bardzo twardy :( Więc nie chce się bawić w obniżanie... Uważam i wszystkim bede doradzał optymalny rozmiar dla Xsarek. Felga 15" do tego oponka 195/55/15 i jest super.
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

  • Gość
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2008, 09:44:32 »
Cytuj

Piotr Skrzypek napisał:
Dlatego jest tak duży prześwit ponieważ oponki są założone z niskim profilem... Powinno się do alusków 15" zakładać profil opony 55.


Rozumiem, że chodzi Ci Piotrze i prześwit między oponą a nadkolem przednim, bo o tym pisałem. Wydaje mi się, że ten profil 50 nie robi wizualnie takiej różnicy, bo to ni cały centymetr... Ale ogólnie mi się wydaje, że w Xsarach przednie nadkole jest za duże, a z tyłu za małe...

A tak przy okazji ja jak się zastanawiałem nad alusami 15" to myślałem o oponach 195/60r15. Ten rozmiar jest minimalnie większy a dużo tańszy. Noi troszkę większy komfort pewnie i łatwiej pod krawężnik podjechać, a przekłamanie prędkościomierza minimalne. Tylko się nie dowiadywałem czy ten rozmiar na bank wejdzie, ale myślę że tak...

Noi najważniejsze: Adamie na prawdę super komplecik sobie kupiłeś!! tylko pozazdrościć:)

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:26:52 »
Przeklamanie na oryginalnych felgach juz ma miejsce. Jest miej wiecej 7km roznicy w stosunku do wskazania gpsa. Moze inna opona mozna to zniwelowac po prostu? :)
Moje spalanie

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:30:59 »
Ja nie wiem czemu ludzie tak ślepo wierzą wskazaniom GPS-a... Poczytajcie o dokładności tych urządzeń (wersji cywilnych). Wcale nie są takie super dokładne.

Felgi jak dla mnie... ładne, bo ciemne :-) Jednak zdecydowanie wolę felgi typu "im mniej szprych tym lepiej oraz im bardziej opłe te szprychy tym lepiej" :-)

Ale powiem, że takie przydymione pasują do tego lakieru.
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:42:26 »
Nie wierze slepo. Ale wskazania GPS sa zdecydowanie blizsze rzeczywistej predkosci niz wskazania predkosciomierza. W rzeczywistosci GPS tez zawyza o ok 2 km, przynajmniej moj.
Moje spalanie

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:44:18 »
Cytuj

Jacek Kustra napisał:
Nie wierze slepo. Ale wskazania GPS sa zdecydowanie blizsze rzeczywistej predkosci niz wskazania predkosciomierza. W rzeczywistosci GPS tez zawyza o ok 2 km, przynajmniej moj.


A jak to zmierzyłeś? :-)

Prędkościomierz zawyża.
GPS zawyża.

Ok... do czego porównywałeś oba wskazania? :-)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:52:38 »
Porownywalem prywatnie do radaru - a te musza byc zalegalizowane wiec przeklaman miec nie maja prawa.

Ja wiem ze predkosciomierz zawyza. W stosunku do GPS jest to 7 km. GPS tez zawyza i w stosunku do zalegalizowanego radaru jest to 2-3 km. Czyli wychodzi ze predkosciomierz zawyza standardowo o 10 km/h i to moze byc prawda, poniewaz takie patenty stosuje sie w wiekszosci samochodow - wlasnie przyjmuje sie te 10km
Moje spalanie

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:04:44 »
No tak... w sumie radar faktycznie nie powinien robić przekłamań.

Z tym zawyżaniem prędkościomierza w samochodzie to nie jest ono stałe. Zaczyna się od pewnego poziomu (różnie u różnych producentów) przy prędkości około 100-110km/h i wraz ze wzrostem prędkości przekłamanie jest coraz większe.

Jak jedziesz 30km/h to nie jedziesz w rzeczywistości 20km/h, ale jak "pędzisz" 200km/h to w rzeczywistości jedziesz w okolicach 180-190 (zależy od producenta).

A wszystko to dla zwiększania bezpieczeństwa na drodze... Badania pokazały, że jest kilka granicznych prędkości, takich celów do których dążą kierowcy gdy raz na czas chcą "przyczadzić" swoimi "bolidami". Te prędkości to (jeśli dobrze pamiętam tekst w czasopiśmie) 150, 185 i 200km/h. Podczas ich osiągania, człowiek czuje taką radość i podniecenie, że bardzo łatwo się dekoncentruje i jeszcze szybsza jazda byłaby bardzo niebezpieczna. Dlatego wymyślono i stosuje się przekłamujące prędkościomierze.

Czytałem o tym jakiś czas temu w Auto Świecie.


Zawsze zastanawiałem się tylko jak do tego mają się kierowcy np. Maluchów... przecież oni pełne podniecenie przeżywają już przy 80km/h :-D
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:13:23 »
Z predkoscia sie zgadza. Wg moich porownan do GPS to predkosc jest miej wiecej zawyazana na tym samym poziomie od 60 do jakis 120 km - zawsze jest te 7 km w stosunku do GPSa. No chyba ze i GPS tez zawyza coraz bardziej wraz ze wzrostem predkosci - ale nie chce mi sie wierzyc aby bylo to tak idealnie spasowane z moim predkosciomierzem - zawsze 7km/h. No i ktos z innych forumowiczow pisal ze jego GPS tez pokazuje predkosc o ok 7km mniejsza a model GPS na pewno ma inny niz moj - wiec byc moze cos w tym jest.
Moje spalanie

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:38:39 »
Jacku, mi tak samo zawyża zawsze o 7 km/h widac że mamy te same oprogramowania do GPS czyli Automape. Ciekawe czy na innych jest tak samo. Rozmawiałem ostatnio z kilkoma osobami z branzy GPS to mówili ze prędkośc GPS w 100 % nie jest realistyczna, podobno też GPS zaniża km. Czyli w tym wypadku juz się pogubiłem. Ale też przystaje przy tym że jest przekłamanie te 7 km/h wkońcu trzeba jakos to zmierzyć... Najlepiej to by chyba pokazał Videorejestrator, ale na test na tym urządzeniu mi się nie spieszy :D
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:41:26 »
A swoją drogą taka ciekawostka. GPS cywilny nie jest tak bardzo dokładny nie dlatego, że technicznie jest na takim poziomie, a dlatego, że wojsko na więcej nie pozwala :-) Cywilny GPS jest ograniczany i tylko wojsko ma dostęp do super precyzyjnych danych (tak jest na całym świecie).
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:41:46 »
Cytuj

Tomek Ciosek napisał:
Rozumiem, że chodzi Ci Piotrze i prześwit między oponą a nadkolem przednim, bo o tym pisałem. Wydaje mi się, że ten profil 50 nie robi wizualnie takiej różnicy, bo to ni cały centymetr... Ale ogólnie mi się wydaje, że w Xsarach przednie nadkole jest za duże, a z tyłu za małe...

A tak przy okazji ja jak się zastanawiałem nad alusami 15" to myślałem o oponach 195/60r15. Ten rozmiar jest minimalnie większy a dużo tańszy. Noi troszkę większy komfort pewnie i łatwiej pod krawężnik podjechać, a przekłamanie prędkościomierza minimalne. Tylko się nie dowiadywałem czy ten rozmiar na bank wejdzie, ale myślę że tak...

Noi najważniejsze: Adamie na prawdę super komplecik sobie kupiłeś!! tylko pozazdrościć:)

Tak chodziło mi o ten prześwit... Rzeczywiscie Xsray mają za duży troszke ten prześwit, Ale w moicm przypadku jakoś to nie razi. Może wizulanie u Adama też to inaczej wygląda ( patrząc na żywo ) A co do twojego pomysłu opon, to nie wiem nie wiem... miałbys problemy, bo już profil 55 był na granicy z amorkami :(
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Nowe felgi z oponami do Xsaruni
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:45:52 »
Cytuj

Piotr Skrzypek napisał:

Tak chodziło mi o ten prześwit... Rzeczywiscie Xsray mają za duży troszke ten prześwit, Ale w moicm przypadku jakoś to nie razi. Może wizulanie u Adama też to inaczej wygląda ( patrząc na żywo ) A co do twojego pomysłu opon, to nie wiem nie wiem... miałbys problemy, bo już profil 55 był na granicy z amorkami :(


A to większość samochodów ma przednie nadkole wyższe niż tylne. Związane to jest ze skrętnością przednich kół. W Xsarze akurat różnica ta jest spora dlatego przy regeneracji belki poproszę o ustawienie tyłu na jak najwyższej pozycji :-) Będzie klin :-)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso