Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: No to kolej na moja Cytryne :)  (Przeczytany 43494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 16, 2009, 22:23:43 »
Cytuj

Marcin Mamijew napisał:
a no:D cale 180pln'ow mnie kosztowany:D:D:D


No nawet mnie Marcin nie denerwuj :D Ja od jakiegoś czasu się rozglądam za aluskami 15" i nic ciekawego w dobrej cenie nie mogę wyhaczyć. Gdzie je kupiłeś jeżeli to nie tajemnica? I gratuluje:)

Offline Wojciech Wodzyński

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 618
  • Skąd: Barycz
  • Posiadany samochód: Fiat Bravo II 1.4 T-Jet
  • Miejscowość: Barycz
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 16, 2009, 22:26:54 »
Panowie proszę bez OT!

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 17, 2009, 17:28:07 »
Drogi moderatorze nie robimy az tak wielkiego OT :) jak sama nazwa tego subforum wskazuje Moja Xsara wiec rozmawiamy o naszych Xsarach :) no dobra moze troszke zboczylismy z drogi ale to niechcacy :) juz sie nie powtorzy :)

Tomek Marcin kupil sobie stalowki w kolorze mialym za 180 zl :)

Marcin za piaskowanie dal bys 50-60 zl za malowanie mniej lub podobnie ;) postaral bym sie zalatwic zeby bylo mniej a felunei po takim zabiego byly by ja NOWE :) doslowanie, moja zapasowka wyglada praktycznie jak ze sklepu o belce ktora rowniez malowalem nie wspominajac :) hehe ale ty nie chciales mnie przewiezc przyznaj sie :D


Będę za nią tęsknił :)

Offline Marcin Mamijew

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 782
  • Skąd: Tanowo
  • Posiadany samochód: Xsara ...???
  • Miejscowość: Tanowo
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 17, 2009, 21:19:12 »
KOlka chwycilem na allegro i akurat ze szczecina. Cena taka bo klijent sprzedal xsarke i mu kola tak juz drugi rok lezaly wiec ...
Adas co do piaskowania to zalatwilem sobie tutaj na miejscu a malowanie sam robilem wkoncu lakiernik:D ale ja kdobrze pojdzie to na nastepny sezon se zglosze z 16" na zime;]
Xsara VTS 99 2.0 by Musketier :-)
Piękna i bestia w dodatku szybka i wściekła :-)
Sprzedam czesci do citroen C5 mkI  - blacharskie i mechaniczne
Wgrywanie PL menu RT3, RT4, RT5 - 512159695

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 17, 2009, 21:30:23 »
no  mam nadzieje ze tym razem do mnie dojedziesz :)


Będę za nią tęsknił :)

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 02, 2009, 00:00:48 »
hehehe na chelmonskiego stoi codziennie bo tam wlasnie studiuje :) moze kolega kiedys zagada :)? No i Co kolega robi w tamtejszych stronach?


Będę za nią tęsknił :)

Offline Piotr Woźniak

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 6 911
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: SĄ: ZX 2.0i Volcane, Xantia II 2.0HDi 110 BREAK, BYŁ ZX 1.9TurboD AURA
  • Zainteresowania: a jak myślicie:D
  • Miejscowość: Głogów
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 02, 2009, 00:02:47 »
A obaj mogliście się poznać wcześniej na spotach;) Tylko obaj bywaliście bardzo zadko...
gg #7685801, mobile 793-297-901
Sprzedam VW Passat;) Variant TDI115 '00! info pod tel ^

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 02, 2009, 00:09:16 »
Piotrek ty dobrze wiesz ze kiedy tylko moge to zawsze jestem :) od nowego semestru mam kijowy plan bo w pon koncze dopiero o 17.30... wiec chcac nie chcac nie mam jak zdazyc, a mialem sie w pon pojawic no i lipa :/ Moze godzine przesuniemy :D bo kawa na polibudzie mi posmakowala :D


Będę za nią tęsknił :)

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 05, 2009, 10:27:15 »
heheh co do car audio to jest w duuuuzej przebudowie i w czwartek nie bede mial polowy w bagajau alu w niedlugim czasie zastapie to czyms hmmm.... znacznie lepszym :D


Będę za nią tęsknił :)

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 25, 2009, 13:44:18 »
wyjazd po klameczkę i siłownik tylnej klapy skończył się powrotem do mieszkania na holu. Spierniczyło się łożysko na docisku sprzęgła i zablokowało możliwość wysprzęglenia. Tata już z lawetka jedzie do Wrocka także mam nadzieję że jeszcze dzisiaj wywalę skrzynie a do końca tyg zrobię jeszcze uszczelkę pod głowicą. Będę informował o postępach pracy z jakąś fotorelacją :) Trzymajcie chłopaki kciuki żeby poszło z górki i bez większych problemów.


Będę za nią tęsknił :)

Offline Tomasz Lewandowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 092
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: 1. C4 Grand Picasso 2.0 HDi AUT Exclusive Mk I 2008. 2. Kia Ceed 1.6 CRDI MkI. 3. (Kiedyś) Citroen Xsara II 1.6i 16V Break
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 25, 2009, 14:27:05 »
Cytuj

Adam Harych napisał:
wyjazd po klameczkę i siłownik tylnej klapy skończył się powrotem do mieszkania na holu. Spierniczyło się łożysko na docisku sprzęgła i zablokowało możliwość wysprzęglenia. Tata już z lawetka jedzie do Wrocka także mam nadzieję że jeszcze dzisiaj wywalę skrzynie a do końca tyg zrobię jeszcze uszczelkę pod głowicą. Będę informował o postępach pracy z jakąś fotorelacją :) Trzymajcie chłopaki kciuki żeby poszło z górki i bez większych problemów.


Myślałem, że chodzi o kasację samochodu a tu taka w gruncie rzeczy duperela :-). Życzę powodzenia w naprawie i szybkiej reanimacji nieboszczki :-).
"Nie kupuj używanego Peugeota lub Citroena, jeśli ktoś Ci mówi, że belka była regenerowana po za naszą firmą".  :D

Offline Krystian Wojtyczka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 432
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Xsara VTS 2.0i 16V RFS;]
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 25, 2009, 15:08:54 »
Eeee ja tez myslalem ze cos innego np zatarles silnik :)
A cos zrobiles czy tak samo z siebie?? :P
Sprzedam Citroen Xsara VTS Sport



SNOWBOARD

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11870825

Offline Marcin Mamijew

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 782
  • Skąd: Tanowo
  • Posiadany samochód: Xsara ...???
  • Miejscowość: Tanowo
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 25, 2009, 15:41:07 »
Ja juz wiedzialem co tam Adas nawywijal ze swoja slicznota;] tylko szkoda bo znowu cos musi odejsc na drugi plan;/
Xsara VTS 99 2.0 by Musketier :-)
Piękna i bestia w dodatku szybka i wściekła :-)
Sprzedam czesci do citroen C5 mkI  - blacharskie i mechaniczne
Wgrywanie PL menu RT3, RT4, RT5 - 512159695

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 25, 2009, 23:42:46 »
No więc tak:
-skrzynia jest na wierzchu
-sprzęgło również
-uszczelka będzie jutro i głowica leci do planowania :)

Co się stało?? Ano łożysko rozpadło sie w drobny maczek, docisk się wyszlifował a tarcz od sprzęgła widać że dużo sie najezdziło po mieście :) jutro jadę po nowe sprzęgieło całe (valeo) bo uszczeleczke juz kupiłem :) niżej fotki z prac, przepraszam za jakość zdjęć ale robione telefonem


Będę za nią tęsknił :)

  • Gość
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 26, 2009, 15:22:14 »
uszczelkę wymieniasz profilaktycznie czy też się już sypała

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 27, 2009, 01:33:56 »
sypala?? hmm bardziej by pasowalo posypala :) juz xsarunia stoi na nogach, sprzeglo nowe uszczelka tez jutro wrzuce dalsze ftoki co i jak poszlo :) z nudow zmienilem kolor lampek tylnych i wymalowalem srodki na czarno, oczywisice nie obylo sie bez szkod i jedna lampa mi pekla :D ale nie jest zle


Będę za nią tęsknił :)

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 27, 2009, 20:54:48 »
no to pracy koniec, X chodzi az milo, sprzegielko chodzi jak po maselku a silniczek ciagnie o wiele rzwawiej niz przed wymiana :) przestal leciec bialy dymek z rury i wogole jestem bardzo zadowolony.

Koszt jaki ponioslem:
-sprzeglo valeo z linkami hamulca recznego 370
-uszczelka pod glowice 50
-planowanie glowicy 50
-plyn chlodniczy 50
-2x sobieski 0,5 44  :-]
czyli w sumie: troszke ponad 560 zl

przeorbilem tez lampki na czarne klosze i przerobka wyszla mnie jakies 25 zl :) (silikon, nozyk, i farba) a no i pekniete jedno szkielko ale da sie przezyc :)

No to foteczki z wczoraj i dzisiaj :) na ostatnim zdj szefuncio w trakcie przykrecania kolektora :D


Będę za nią tęsknił :)

Offline Piotr Woźniak

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 6 911
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: SĄ: ZX 2.0i Volcane, Xantia II 2.0HDi 110 BREAK, BYŁ ZX 1.9TurboD AURA
  • Zainteresowania: a jak myślicie:D
  • Miejscowość: Głogów
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 27, 2009, 23:11:25 »
Adaś... czy ja w podsumowaniu kosztów nie widzę paska rozrządu, czy nie wymieniłeś?:D
Pochwal się jak lampy teraz wyglądają.


A... i jeszcze jedno...[color=FF0000]korzystamy z subforów:)[/color]
gg #7685801, mobile 793-297-901
Sprzedam VW Passat;) Variant TDI115 '00! info pod tel ^

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Xsara wyzionęła ducha :(
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2009, 00:15:36 »
pasek jest nowy tak jak i cala reszta tzn pompa wody i napinacze :) także nie było potrzeby go wymieniać, co do sob forów to można by to dać do mechaniki, moja xsara albo tam gdzie ty to dałeś, a ze ja nie lubię sobie problemów robić to zamieściłem w głównym forum :)

co do lampek to aktualnie schnie uszczelniacz ale jutro będą fotki :) wkurzyłem się na ta pękniętą lampę bo mi strzeliło szkiełko w bardzo głupi sposób, mianowicie wyciągnąłem wszystko ładnie pięknie i jak wycierałem sobie płynem do mycia szyb na kolanach to strzeliło :/ nosz normalnie ku... i hu.... takie leciały ze mnie pół wiochy o 2 w nocy słyszało :D

foteczki stryknę jak umyje jutro panią X

Chciał bym jeszcze dodać ze po przejechaniu się pierwszy raz od naprawy, nie poznaje własnego samochodu, żwawy, nie krztusi, ciągnie od samego dołu, przestał dymić...

Pamiętasz Piotrek jak ostatnio jechałeś moją X i dziwiłeś się że tak ciężko sprzęgło chodzi, i że jak by 2 stopniowo?? teraz to ono chodzi tak delikatnie i łagodnie że ciężko się przestawić :)


Będę za nią tęsknił :)

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 29, 2009, 17:12:55 »
troche odswieze bo xsarunia przeszla kolejnego moda :) w sumie kilka:
-zmiana lampek na black (zdjecie nizej)
-nowe radyjko alpinka CDA-9855
-wzmacniacz alpine MRV-T757

Naprawione zostało:
-sprzeglo które pokiereszowaly reszki lozyska dociskowego
-uszczeleczka pod glowica z planowaniem
-linki od hamulca recznego


Będę za nią tęsknił :)

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 30, 2009, 14:11:28 »
Aaaaaaa jednak Alpinka:D,dobry wybor,tez mam mrv w bagazniku:]Co do xsarki to bardzo ladna,ale ja bym polozyl jeszcze wisienke na torcie i pomalowal te czarne plastiki na kolor nadwozia:>Nie wiem jak to bedzie wygladalo w kolorze wisni,ale np. srebrna bez plastikow w kolorze mi sie nie podoba.
P.S. zalozylem STEGA i JL AUDIO,gra i buczy:]A tak na serio to konret sprzet,piekna jakosc dzwieku,ale musze sie pobawic tablica rejestracyjna na klapie bo mi fruwa i na zenwatrz nie slychac muzyki tylko skrzypienie tablicy :]
P.S.2 jak tu sie wrzuca foty bo chyba sie pokusze o zdjecia obu xsarek:]

Offline Jan Ferde

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 207
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: AR 159, Xsara II 1.6 16v
  • Miejscowość: Wrocław
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 30, 2009, 14:29:00 »
Cytuj

Borys Zapała napisał:
Nie wiem jak to bedzie wygladalo w kolorze wisni,ale np. srebrna bez plastikow w kolorze mi sie nie podoba.


Tutaj zdjęcie bordowej xsary II z malowanymi zderzakami. Duża różnica na plus. Sprawę łatwiejszego porysowania takich zderzaków można włożyć między bajki. Ja od czasu do czasu poleruje rysy - mam zderzaki srebrne i faktycznie z bliska już widać kilka głębokich rys, ale z daleka moja Xsara wygląda duuuużo lepiej niż ze zderzakami czarnymi. Inna sprawa, że na czarnych plastikach też widać ewentualne rysy
 
Xsara
 

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 30, 2009, 14:33:09 »
no i pieknie wyglada z pomalowanymi,mysle,ze bedzie niesamowity efekt jak Adam pomaluje u siebie plastiki:]Jak z tymi zdjeciami?bo wlasnie mam zamiar wrzucac xsare:]

Offline Jan Ferde

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 207
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: AR 159, Xsara II 1.6 16v
  • Miejscowość: Wrocław
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 30, 2009, 14:56:02 »
Użyj np. imageshack.us - po prawej klikasz Browse i potem Start upload. Link który się pojawi możesz wykorzystać.

Możesz też użyć opcji załączania zdjęć na forum - jest taka możliwość, na dole przycisk dołącz/Wybierz plik podczas tworzenia wiadomości
 
Xsara
 

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: No to kolej na moja Cytryne :)
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 30, 2009, 15:09:04 »
Obrazilem sie na to forum,napisalem dluuugi tekst opisowy samochodow,chcialem dolaczyc zdjecia wlasnie poprzez dodanie pliku w temacie i ...ERROR!!Zapomnialem skopiowac tekst...wiec jestem obrazony,jak sie odobraze to napisze jeszcze raz i po najmniejszej linii oporu uzyje jakiegos fotosika,tylko w nim chyba nie bedzie mozliwosci aby zdjecie zostalo otwarte w temacie,bedzie widoczny tylko link?