Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty  (Przeczytany 202973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jan Ferde

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 207
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: AR 159, Xsara II 1.6 16v
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2008, 13:25:09 »
Cytuj

Łukasz Panek napisał:
Witam w mojej xsarci belka jest juz zrobiona, koszt 700 zl (demontaz + regeneracja + montaz) chlopak pochodzi z okolic Sandomierza jesli ktos potrzebuje kontaktu do niego to piszcie dam numer


Dodaj kolego jego dane do Katalogu Firm (po lewej stronie w menu), opisz co zrobił i jak, wtedy ktoś kto będzie szukał od razu znajdzie i nie będzie musiał dodatkowo pytać.
 
Xsara
 

  • Gość
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 14, 2009, 20:24:28 »
Witam!!! Mi dokonał wymiany belki "Antałex" i sobie chwalę firmę za profesjonalizm oraz podejście do klienta. Polecam tą firmę chociaż daleko a za jednym razem można zwiedzić Pałuki i leżący tam Biskupin.

Offline Łukasz Sapeta

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Skąd: Mysłowice
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 2.0 Hdi
  • Miejscowość: Mysłowice
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 14, 2009, 22:16:35 »
Propo belki. Ja swoja robiłem jakieś 50 tys km wstecz. W Mysłowicach. Jak narazie wszystko ok. Całość wyszła mnie równe 800 zł. Demontaż- regeneracja- montaż. Autko po 5 godzinach gotowe do wyjazdu.

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2009, 00:10:11 »
No więc - Antałex :-)

Dzisiaj byłem. trasa w dwie strony 935km, ale opłacało się. Godzina 15 minut i gotowe. 660zł za robociznę, nowe oba łożyska, nowe oba czopy i "nową" rurę (sprawną, nie odkształconą :-)).

Chłopaki super, wszystko mi pokazali, jak u mnie poszczególne części wyglądały, a jak powinny były wyglądać i powiem Wam... u mnie to już była sieczka, a nie łożyska. Normalnie prawie że ostatnie stadium przed całkowitym zatarciem.

I co najlepsze... z paliwem w obie strony wyszło mnie to około 830zł, a na miejscu w Krakowie warsztaty wołają sobie po 1000-1100zł za zrobienie porządku z belką. Także wyprawa była niezła, polecam wszystkim, warto.

Trafić tam... ło matko :-D Jakoś trafiłem, wiocha taka, że masakra. Ktoś tu wcześniej wspominał, żebym się nie przestraszył, że to zwykłe podwórko koło domu. Teraz mają dwa nowe stanowiska, z wypasionymi podnośnikami i narzędziami. Umawiałem się z nimi na dzisiaj 3 dni temu także czas oczekiwania na wolny termin jest minimalny :-)

I ciekawostka: jakieś 90% trasy to dwupasmówki (jechałem z Oświęcimia na Częstochowę> Łódź > Konin> Mogilno). Śmigałem średnio pomiędzy 100, a 110km/h i spalanko wyszło mi 5,2l/100km :-) Rewelka :-)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Grzegorz Spek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 956
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Peugeot 306 2.0HDI 2001 r.
  • Zainteresowania: MTB, muzyka
  • Miejscowość: Poznań
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2009, 09:50:36 »
Taa, kiedyś to mieli garaż, błoto i już :)
Teraz to jest inna bajka. Sam się mile zaskoczyłem jak jechalem tam ze swoim autem.
Poduszki miałeś OK?
BYŁY:
Citroen AX First 1,4d '92
Citroen ZX Break 1.9 TurboD Avantage '94
Citroen ZX Aura 1,6i '92 ORGA 5545 240kkm+
Ford Fiesta Flair 1.3 LPG 1997 r
Peugeot 306 2.0HDI 2000 r.

JEST:
Hjundaj i30 1,6 CRDi, służbowy...

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 07, 2009, 09:58:43 »
Poduszki ok... nawet usłyszałem słowa "w bardzo dobrym stanie" :-)
Natomiast reszta... no siwy dym :-)


Cytuj

Grzegorz Spek napisał:
Taa, kiedyś to mieli garaż, błoto i już :)
Teraz to jest inna bajka. Sam się mile zaskoczyłem jak jechalem tam ze swoim autem.
Poduszki miałeś OK?
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 07, 2009, 23:24:48 »
A czy ktoś zna jakiś dobry zakład z regeneracja belki w okolichac LUBLINA lub woj.lubelskiego ? Robil ktos juz w tych okolicach belke ?

Offline Piotr Woźniak

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 6 911
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: SĄ: ZX 2.0i Volcane, Xantia II 2.0HDi 110 BREAK, BYŁ ZX 1.9TurboD AURA
  • Zainteresowania: a jak myślicie:D
  • Miejscowość: Głogów
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 07, 2009, 23:41:30 »
Cytuj

Grzegorz Spek napisał:
Taa, kiedyś to mieli garaż, błoto i już :)
Teraz to jest inna bajka. Sam się mile zaskoczyłem jak jechalem tam ze swoim autem.
Poduszki miałeś OK?

Grzesiek- GARAŻ?! Raczej szopę;) Ale chłopaki- pelen profesjonalizm- moje auto na "nocnej zmianie" robili;)
gg #7685801, mobile 793-297-901
Sprzedam VW Passat;) Variant TDI115 '00! info pod tel ^

Offline Grzegorz Spek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 956
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Peugeot 306 2.0HDI 2001 r.
  • Zainteresowania: MTB, muzyka
  • Miejscowość: Poznań
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2009, 10:59:33 »
Ja swoje auto zostawiałem na noc. Przywiozłem o 19 jednego dnia a odebrałem o 19 dnia następnego.

:)
BYŁY:
Citroen AX First 1,4d '92
Citroen ZX Break 1.9 TurboD Avantage '94
Citroen ZX Aura 1,6i '92 ORGA 5545 240kkm+
Ford Fiesta Flair 1.3 LPG 1997 r
Peugeot 306 2.0HDI 2000 r.

JEST:
Hjundaj i30 1,6 CRDi, służbowy...

Offline Wiesław Graban

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Zarośle Cienkie k/Torunia
  • Posiadany samochód: Był Citroen Xsara II Break 2.0 HDI 109KM automat z 2004: jest Smart Fortwo 0,8 cdi z 2000 który miał 41KM a teraz ma 59KM
  • Miejscowość: Zarośle Cienkie k/Torunia
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 09, 2009, 15:26:44 »
Jak widać z lektury wcześniejszych postów, nie wszyscy mają tak blisko jak Ty i nie mogą podstawić auto jednego dnia po czym wrócic sobie do domciu, by podjechać nastepnego dnia po gotowe. Pocieszam się tym, iż gdy nadejdzie mój czas, a zapewne nadejdzie jak na każdego, będę miał tylko godzinkę drogi do ANTALEX-u, czyli troszkę dalej jak do zdierców z serwisu firmowego
:-)
Spalanie Smart Fortwo 450 cdi 59KM

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 09, 2009, 15:56:49 »
Cytuj

Wiesław Graban napisał:
 Pocieszam się tym, iż gdy nadejdzie mój czas, a zapewne nadejdzie jak na każdego, będę miał tylko godzinkę drogi do ANTALEX-u, czyli troszkę dalej jak do zdierców z serwisu firmowego
:-)


Tylko godzinkę? To ja bym się nawet nie zastanawiał ;-) Jak się umówisz wcześniej to przyjeżdżasz o miejsce na Ciebie czeka... półtorej godzinki i po sprawie :-)

Ja jechałem z Oświęcimia... 460km w jedną stronę i opłacało się (zwłaszcza finansowo, wyszło taniej niż jakby to w Krakowie robił :-))
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Wiesław Graban

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Zarośle Cienkie k/Torunia
  • Posiadany samochód: Był Citroen Xsara II Break 2.0 HDI 109KM automat z 2004: jest Smart Fortwo 0,8 cdi z 2000 który miał 41KM a teraz ma 59KM
  • Miejscowość: Zarośle Cienkie k/Torunia
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2009, 19:44:18 »
Dlatego napewno zrobię to u Nich gdy nadejdzie ten czas. Ale narazie cieszę się swoją Xsarcią, którą mam niecałe dwa miesiące i jak narazie nie trapią ją żadne przypadłości - może dlatego, iż wczesniej "używała" tylko niemieckich dróg, serwisów w ramach obowiązku dla zachowania gwarancji producenta.
A ze względu, iz to diesel cieszę się że i paliwa używał do tej pory na zachód od Odry. No ale teraz polskie drogi i polskie paliwo ... i oby jak jadłużej bez polskiego serwisu.
Spalanie Smart Fortwo 450 cdi 59KM

Offline Witold Ruban

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Posiadany samochód: citroen xsaraI - 2.0 HDi (90 kM)wersja Milenijna rok 02-2000
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 12, 2009, 10:28:52 »
Panowie, gdy czytam wasze informacje na temat naprawy belki, a szczególnie wątki dotyczące  kosztów, to łapię się za głowę i pluję sobie w brodę.  Ja swoją x1  zostawiłem w warsztacie na terenie  Legnicy, specjalizującym się w naprawach cytrynek. Naprawa trwała osiem godzin. Kosztowało mnie to 1570 złotych, wraz z wymiana tylnych amortyzatorów. Mechanik nie chciał się zgodzić na wykonanie naprawy bez wymiany amortyzatorów.-

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2009, 11:17:58 »
A czy poduszki skrętne Ci też wymienił? U mnie były dobre. 660zł obejmowało wymianę obu czopów, obu łożysk, belki i robociznę. Jak do tego doliczyć amortyzatory 100-250zł za sztukę, poduszki pewnie też coś kosztują.
1570zł... oj to Cię pociągnęło po kieszeni zdrowo.


Cytuj

Witold Ruban napisał:
Panowie, gdy czytam wasze informacje na temat naprawy belki, a szczególnie wątki dotyczące  kosztów, to łapię się za głowę i pluję sobie w brodę.  Ja swoją x1  zostawiłem w warsztacie na terenie  Legnicy, specjalizującym się w naprawach cytrynek. Naprawa trwała osiem godzin. Kosztowało mnie to 1570 złotych, wraz z wymiana tylnych amortyzatorów. Mechanik nie chciał się zgodzić na wykonanie naprawy bez wymiany amortyzatorów.-
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline zbigniew nowak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: barcin
  • Miejscowość: barcin
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2009, 16:57:16 »
Cytuj

Witold Ruban napisał:
Mechanik nie chciał się zgodzić na wykonanie naprawy bez wymiany amortyzatorów.-


Niby dlaczego, a jaki związek z belką mają amortyzatory, nawet poduszki nie mają informuję klienta, że będą pukać i robię belkę, a jak są ok to mówię że są dobre i nie wymieniam na siłę.
Swoją drogą największy błąd jaki można zrobić, a często wymuszają go mechanicy to wymiana dobrych orginalnych amortyzatorów na nowe nie orginalne typu HART, LIPOO a nawet Kyba czy Sachs. Bo nie wierzę, że ktoś montuje orginały z ASo one kosztują ok 300zł szt.
Nie ma lepszych amortyzatorów do tego zawieszenia jak orginalne nawet używane z znacznym przebiegiem (wytrzymują duże przebiegi)
ANTAŁEX tylna belka naprawa regeneracja PEUGEOT CITROEN www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl
Skupuję zużyte belki

Offline Witold Ruban

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Posiadany samochód: citroen xsaraI - 2.0 HDi (90 kM)wersja Milenijna rok 02-2000
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2009, 18:50:35 »
Naprawa była kompleksowa, poduszki również. Jeżeli chodzi o amortyzatory to postawił warunek, że jeżeli nie będzie zgody na wymianę, to nie udzieli gwarancji. Usłyszałem cały wywód na temat zależności sprawności amortzatorów od zużywania się łożysk czopowych itp, itd.-

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2009, 18:55:44 »
Cytuj

Witold Ruban napisał:
Naprawa była kompleksowa, poduszki również. Jeżeli chodzi o amortyzatory to postawił warunek, że jeżeli nie będzie zgody na wymianę, to nie udzieli gwarancji. Usłyszałem cały wywód na temat zależności sprawności amortzatorów od zużywania się łożysk czopowych itp, itd.-


Hmmm.... przyglądałem się całemu procesowi wymiany tylnego zawieszenia na zregenerowane i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jaki wpływ mogą mieć zużyte amortyzatory na te łożyska skoro pracują one w jednej płaszczyźnie. No ale może się mylę.

Chłopaki w Antałexie nawet nie zerknęli na amory, nawet nie zapytali kiedy były wymieniane (i czy w ogóle) lub ostatnio badane.
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline zbigniew nowak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: barcin
  • Miejscowość: barcin
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2009, 23:08:16 »
Zerkneliśmy zerkneliśmy, tylko jak jest wszystko w porządku to tyłka nie zawracamy, a o badanie nie pytamy bo nawet jak było, to zużycie belki bardzo fałszuje wynik, więc i tak nie byłoby miarodajne.
A co do zależności belki i amortyzatorów to amortyzatory na belkę nie mają kompletnie wpływu, odwrotnie i owszem jak belka bądzie zużyta i będą pochylone koła to szybciej wybiją się tulejki amortyzatorów, ponieważ wahacz będzie skosował.
ANTAŁEX tylna belka naprawa regeneracja PEUGEOT CITROEN www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl
Skupuję zużyte belki

Offline Kamil Oleszczuk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,6i / 1999r. Citroen ZX 1,9TD / 1996r. Citroen C5 MK I 1.8 16V 2001r.
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Informatyka
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 26, 2009, 19:10:00 »
Witam. Osobiście polecam chłopaków z Antałexu, dziś wkońcu wybrałem się na beleczkę :) Nie całe 2h i wracałem do domu :) Pełna fachowość :] Także jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Offline Grzegorz Spek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 956
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Peugeot 306 2.0HDI 2001 r.
  • Zainteresowania: MTB, muzyka
  • Miejscowość: Poznań
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 27, 2009, 09:28:11 »
Cytuj

zbigniew nowak napisał:
.... Bo nie wierzę, że ktoś montuje orginały z ASo one kosztują ok 300zł szt.
Nie ma lepszych amortyzatorów do tego zawieszenia jak orginalne nawet używane z znacznym przebiegiem (wytrzymują duże przebiegi)


No i tutaj się muszę z Tobą Zbyszku nie zgodzić ;) Nasz wspólny znajomy je założył. :)
Od szarego, tuningowanego ZX'a ;)
I chwali.
BYŁY:
Citroen AX First 1,4d '92
Citroen ZX Break 1.9 TurboD Avantage '94
Citroen ZX Aura 1,6i '92 ORGA 5545 240kkm+
Ford Fiesta Flair 1.3 LPG 1997 r
Peugeot 306 2.0HDI 2000 r.

JEST:
Hjundaj i30 1,6 CRDi, służbowy...

Offline Cezary Lubawy

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Skąd: Skoki
  • Posiadany samochód: Xsara 2.0 hdi 2002 90KM
  • Miejscowość: Skoki
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 01, 2009, 23:18:13 »
Byłem wczoraj w Antalex-ie i gdybym sam tego nie pisał to bym pomyślał ze tu tylko pracownicy tej firmy piszą i zachwalają.

Fachowe, profesjonalne podejście.

Xsara 2002 rok, 146kkm przebiegu - jedno łożysko zmielone, drugie prawie. była sztywna i skrzypiała przy wysiadaniu jak stara szafa, choć koła stały ładnie.
została troszkę podniesiona i wreszcie się ugina, chociaż skrzypiała po okolicznych drogach dalej - ale to już raczej podsufitka.

niestety odezwał sie centralny - po wyjeździe z zakładu nie działa otwieranie klapy -po wejściu od środka i walnięciu pięścią w miejsce zamka - otwiera się.
Pozdrawiam
Xsarka HDI ;-)

Offline Witold Zakrzewski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Jarocin/Poznan
  • Posiadany samochód: Megane Coupe
  • Miejscowość: Jarocin/Poznan
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 02, 2009, 11:05:13 »
Witam,
możecie mi panowie powiedzieć czy belka o Xsary II będzie pasować do I czy to już jest zupełnie co innego?

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 02, 2009, 11:07:54 »
Nie dość, że I to samo co II to jeszcze to samo co w ZX-ie :-)


Cytuj

Witold Zakrzewski napisał:
Witam,
możecie mi panowie powiedzieć czy belka o Xsary II będzie pasować do I czy to już jest zupełnie co innego?
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Witold Zakrzewski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Jarocin/Poznan
  • Posiadany samochód: Megane Coupe
  • Miejscowość: Jarocin/Poznan
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 02, 2009, 11:20:21 »
http://allegro.pl/item564552671_os_tylna_citroen_xsara_ii_2_belka_skretna_tarcze.html

Czyli coś takiego by mi pasowało do I? Przepraszam że tak wypytuje ale nie jestem użytkownikiem Xsary.

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 02, 2009, 11:27:00 »
To zależy:

1) Jakie hamulce są obecnie w Xsarze? (ta belka ma tarcze)
2) Czy to jest wersja z ABS-em czy nie (sprawdzić w Xsarze i dopytać sprzedającego)
3) Czy chcesz wierzyć w ten symboliczny przebieg jeśli w tej cenie masz regenerację belki w Antałexie (+paliwo na dojazd) i spokój na gwarantowany rok, a w rzeczywistości na następnych 90-100 tyś.km?

Jak ktoś pisze przy takim sprzęcie: "stan jak na zdjęciu" to mi się zapala lampka ostrzegawcza w głowie.
Wygląda prawie jak nowa... ale widać na zdjęciu, że chyba było odczyszczona trochę. Żwirek mokry dookoła, belka nie jest taka czysta normalnie (widziałem swoją po demontażu).

Cytuj

Witold Zakrzewski napisał:
http://allegro.pl/item564552671_os_tylna_citroen_xsara_ii_2_belka_skretna_tarcze.html

Czyli coś takiego by mi pasowało do I? Przepraszam że tak wypytuje ale nie jestem użytkownikiem Xsary.
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso