Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty  (Przeczytany 203054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek Porwich

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 14
  • Skąd: Dania
  • Posiadany samochód: xsara 2hdi 90kw
  • Zainteresowania: sport
  • Miejscowość: Dania
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpień 30, 2015, 09:54:36 »
Tak zgadza sie mieszkam okolice Pniew to bedzie ok.160 km w jedną strone
Jak byłby gdzies bliżej dobry zakład to byłbym wdzieczny
Jak nic niebedzie to pojade tam gdzie napisałes
Antalex ma bardzo dobra opinie na forum
Dzieki miłej niedzieli


Offline Jacek Kustra

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 462
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford S-Max 2.0 AWD
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpień 30, 2015, 23:24:54 »
Ja do nich jechałem z Warszawy :-D Ale to było parę lat temu i prócz nich nikt tego nie robił tak dobrze i do tego tak tanio :-)

160 km to dwie godzinki. Oni wymienia Ci belkę w godzinę i będziesz mógł spokojnie wracać.

Jeszcze możesz wziąć belkę na wymianę i wymienić ją we własnym zakresie a później podesłać im swoją starą. Kiedyś tak robili
Moje spalanie

Offline Wojtek Porwich

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 14
  • Skąd: Dania
  • Posiadany samochód: xsara 2hdi 90kw
  • Zainteresowania: sport
  • Miejscowość: Dania
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpień 31, 2015, 20:48:10 »
Dzieki za sugestie
pojade jednak do nich
przy okazji prosze o rozkodowanie VIV


Proszę trzymać się tematu! VIN rozkodowujemy w innym.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 07:47:37 wysłana przez Artur Heise »

Offline Tomasz Admajer

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: UK
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Estate HDi
  • Zainteresowania: Mechanic
  • Miejscowość: UK
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 31, 2015, 21:40:32 »
Dzieki za sugestie
pojade jednak do nich
przy okazji prosze o rozkodowanie VIV

Proszę trzymać się tematu!
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 07:43:44 wysłana przez Artur Heise »

Offline Mateusz Pietruszka

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Skąd: Białystok
  • Posiadany samochód: Xsara II 2003
  • Miejscowość: Białystok
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #429 dnia: Grudzień 16, 2015, 23:29:04 »
Piła - polecam :)

Offline Kamil Lewicki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara
  • Zainteresowania: Bieganie
  • Miejscowość: Kraków
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #430 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:27:45 »
Ja byłem w France Auto Service w Krakowie. Naprawa trwałą 2 może 3 godziny. I dali 3 lata gwarancji. Fajnie ze jak by coś nie działało jak należy to mogę jechać nie tylko do Krakowa ale do innych  serwisów tej sieci też.

Offline Sławomir Kotuszyński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 72
  • Skąd: Cieszyn
  • Posiadany samochód: Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI
  • Zainteresowania: kolekcjonerstwo
  • Miejscowość: Cieszyn
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 23, 2016, 21:00:57 »
witam Panie Kamilu jaki jest dokładny adres w Krakowie ,jakie wrażenia z pobytu w firmie ,wybieram się do nich :) i nie mem zamiaru trafić na jakiś partaczy garażowych

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 23, 2016, 22:33:43 »
Jeśli chodzi o Kraków to słynny Antałex ma tam firmę partnerską :)


http://www.antalex.pl/partnerzy.php#krakow


Ja jeździłem do Antałexu z pierwszą i drugą Xsarą pod Bydgoszcz. W jednym i drugim przypadku była to niezła wyprawa z Krakowa. Gdy przyjdzie czas na belkę w Picasso to do Petromechu pojadę skoro Antałex za nich ręczy :)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Adam Kalita

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Xsara II ,VW passat
  • Zainteresowania: dobry film,muzyka filmowa,opera(nade wszystko Verdi)
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 29, 2016, 11:44:25 »
Witam!
Bardzo interesuje mnie opinia na temat firmy PETROMECH  z Krakowa partnera Antałexu tzn.solidność,uczciwość ponieważ będę musiał zmierzyć się z tematem belki.
Serdeczne dzięki za prawdziwe opinie.

Offline Paweł Tyborowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xsara 1.6 16V Perfect, wcześniej Saxo 1.1 SX
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 02, 2016, 14:38:21 »
Witam wszystkich.

Wielka prośba o namiary na dobry warsztat w wawie lub okolicy?

Offline Tomasz Kujawa

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 438
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara picasso 1.6 NFV 95KM 2002r,Citroen xsara picasso 1.6.16v 2006r Citroen C4 LC1 1.6 16v NFU TU5JP 2007r
  • Zainteresowania: Wszystko po troszku.
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 26, 2016, 20:03:05 »
Był  Citroen zx 1.4 1993r,Peugeot 306 1.4 1995r,Citroen zx 1.4 1997r break Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg

Jest Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg 2002r
Citroen C4 LC1 1.6 16v bp/lpg 2007r
Citroen xsara picasso 1.6 16v 2006r bp/lpg

Offline Kuba Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 10
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Xsara 2.0 VTS 99'
  • Miejscowość: Katowice
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwiec 05, 2017, 00:45:33 »
Witam, co prawda nie jest to jeszcze ocena warsztatu ale pytanie, regenerowałem belkę nie całe 2 lata temu (niestety, w żadnym z polecanych serwisów przez forumowiczów), przez ten okres przejechałem jakieś 15-20 tyś. kilometrów, ostatnio coś zaczęło strzelać z tyłu (głównie przy skrętach i jeździe po nierównościach), ogólnie tył siadł, z jednej strony bardziej, auto odebrałem od mechanika, diagnoza to luzy na belce. Możliwe żeby belka wykazywała zużycie po takim przebiegu?

Offline Bartek Konopka

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Skąd: Częstochowa/Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II HDI 2000r.
  • Miejscowość: Częstochowa/Kraków
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwiec 05, 2017, 01:34:36 »
Raczej nie powinno tak być. U mnie belka po regeneracji przelatała już dobrze ponad 100 tys km i z 10 lat , albo coś schrzanione przy regeneracji albo bardzo marna jakość części. Ogólnie mam wrażenie, że belka dobrze zregenerowana jest tak samo albo i bardziej trwała od tych zakładanych fabrycznie.

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpień 21, 2017, 23:06:11 »
A ja napiszę o regeneracji belki z antałexu tej na wymianę. Belka wytrzymała 8 lat i około 80tys km. Powiem szczerze że spodziewałem się lepszego wyniku, oryginał przetrwał 2x większy przebieg. Właśnie od miesiąca mam objaw taki sam jak przed regeneracją ociera prawe tylne koło o bok nadkola przy najmniejszych dołkach. Jeszcze mechanicy sprawdzą inne rzeczy ale raczej nastawiam się że to belka znowu. Auto też siadło od jakiegoś czasu pod obciążeniem koła się chowają prawie jak wsiądzie komplet osób.
Ogólnie wynik nie jest zły ale spodziewałem się troszkę dłuższej wytrzymałości tym bardziej że nie było jeżdżone po jakiś strasznych dziurach. Myślę że i tak się jeszcze raz zdecyduję na wymianę u nich.

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpień 22, 2017, 00:03:54 »
W Antałexie robiłem dwie belki. W X1 i w X2. Za każdym razem jechałem do nich specjalnie z Krakowa (kawał drogi = dodatkowy spory koszt paliwa i czas).


W X1 przejechałem na belce około 40 tysięcy km (od regeneracji do sprzedaży auta) i nie było z nią żadnych problemów. W X2 belka przejechała już 66 tysięcy km i też nie widać i nie słychać, żeby się coś z nią działo. Auto ma zadarty tyłek, koła stoją prosto, żadnych stuków i chrupań. Chłopaki z Antałexu powiedzieli mi kiedyś tak: belka od nich wytrzymuje średnio 90-100 tysięcy km w naszych warunkach atmosferycznych i drogowych (mój oryginał wytrzymał 146 tysięcy km), a przebiegi porównywalne do fabrycznej belki zdarzają się sporadycznie. Ważna jest też wymiana poduszek byle na oryginały, a nie chińskie zamienniki. W X2 wymieniałem mimo, że po ogólnych oględzinach stare wydawały się dobre.

W Picasso mam powoli stan końcowy belki. Już trzeszczy na drobnych nierównościach i koła się pochyliły. Nie trą, bo mam dystanse. Pojadę do tego Petromechu w Krakowie. Ponoć to tylko "przekładacze" gotowych belek, które przyjeżdżają do nich z Antałexu, a ja się na Antałexie jeszcze nie zawiodłem no i z Milówki mam sporo bliżej niż do Barcina ;)


Na fotce moja X1 na podnośniku w Antałexie, styczeń 2009:
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Marcin Mainek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 595
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Renault Mégane III
  • Miejscowość: Lublin
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #440 dnia: Sierpień 22, 2017, 07:37:15 »
Regenerowali Twoją belkę w Antałeksie czy dałeś im na wymianę i dostałeś inną, już zrobioną? Bo w zasadzie część po regeneracji nigdy nie wytrzyma tyle ile oryginał z fabryki. 80.000 km to dość krótko ale moim zdaniem strasznej tragedii nie ma.  Na ile pieniążków Cię skasowali i ile to trwało?
Moja ex-Xsara
Citroën Xantia 2.0 HDi  2012 - 2015
Citroën Xsara 1.6 16V  2015 - 2018
Renault Mégane III 1.6 16V  2018 -


Kiedyś wrócę do Cytryny

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 22, 2017, 07:52:16 »
Antałex daje zrobioną. Przekładają tylko hamulce, starą belkę biorą. W X2 z poduszkami zapłaciłem 1050zł (jeśli mnie pamięć nie myli) ale to było kilka lat temu. Teraz duża konkurencja to i ceny niższe.
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Marcin Mainek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 595
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Renault Mégane III
  • Miejscowość: Lublin
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:22:48 »
Ciekawe jak z gwarancją u nich i czy dalej warto brać się za to (cała logistyka). Kilka miesięcy temu znalazłem za wycieraczką ulotkę firmy robiącej belki w LU (wtykali tylko Cytryniarzom) i może warto by było u nich niż pałować się z Antałeksem, kurierami i tak dalej. Enyłej 1050 talarków to trochę dużo.
Moja ex-Xsara
Citroën Xantia 2.0 HDi  2012 - 2015
Citroën Xsara 1.6 16V  2015 - 2018
Renault Mégane III 1.6 16V  2018 -


Kiedyś wrócę do Cytryny

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:37:40 »
Dużo, bo z poduszkami. Poduszki nie są w standardzie gdy chodzi o robotę belki. Większość ludzi ich nie wymienia jeśli są dobre.
Ale czy ja wiem czy rzeczywiście dużo jak na przebiegi, które taka belka pokonuje? Zawsze można zamienić Cytrynę na jakie Audi z wielowahaczami i dopiero płakać przy regulowaniu rachunku za naprawę zawieszenia ;)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Tomasz Kujawa

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 438
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara picasso 1.6 NFV 95KM 2002r,Citroen xsara picasso 1.6.16v 2006r Citroen C4 LC1 1.6 16v NFU TU5JP 2007r
  • Zainteresowania: Wszystko po troszku.
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 22, 2017, 23:42:18 »
Ja robi\lem w Pile w styczniu br w xsara picasso zapłaciłem 700 zł 3 lata gw i 100.000km tutaj  mini relacja i foty z naprawy https://www.facebook.com/regeneracjatylnejbelki/posts/1551658738182235
Był  Citroen zx 1.4 1993r,Peugeot 306 1.4 1995r,Citroen zx 1.4 1997r break Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg

Jest Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg 2002r
Citroen C4 LC1 1.6 16v bp/lpg 2007r
Citroen xsara picasso 1.6 16v 2006r bp/lpg

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 23, 2017, 00:02:50 »
Nie kwestionuję profesjonalizmu gości z Piły ale mam wrażenie, że gdy któryś pisze coś w sieci na temat regeneracji belki to jakby pisał ręką prawą, a lewą smyrał się w majtusiach ;) Takie to wszystko za bardzo emocjonalne. No i wszyscy "oszusty", a tylko my "dobre, uczciwe ludzie" ;)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Tomasz Kujawa

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 438
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara picasso 1.6 NFV 95KM 2002r,Citroen xsara picasso 1.6.16v 2006r Citroen C4 LC1 1.6 16v NFU TU5JP 2007r
  • Zainteresowania: Wszystko po troszku.
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 24, 2017, 17:04:50 »
Nie kwestionuję profesjonalizmu gości z Piły ale mam wrażenie, że gdy któryś pisze coś w sieci na temat regeneracji belki to jakby pisał ręką prawą, a lewą smyrał się w majtusiach ;) Takie to wszystko za bardzo emocjonalne. No i wszyscy "oszusty", a tylko my "dobre, uczciwe ludzie" ;)
Wiadomo chwalisz zaklad w którym robiłeś to samo ja robiłem już tam 2 auta tzn w Pile jedno po dziś dzień wozi tarcice to małego zakładu i nic się z belką nie dzieje,by nie by goło słownym to,powiem ci że kontaktowałem się z antałexem bodajże w grudniu bo chciałem na próbe u nich zrobić belke ale gdy usłyszałem że moją belkę mi zabiorą i dadzą inna na wymiane już złożoną toodpuściłem sobie wizyte,widzisz lubie widzieć co w trawie piszczy a biorąc belke na wymianę nie widzę co jest w środku taki kot w worku albo bedzie dobrze. Albo zonk,druga kwestia to sam przyznasz chyba rację że antałex w belkach ma większą częśc rynku w polsce zdobytą tak? Powiedz w takim razie skąd się biorą te belki na wymianę ulepy które można oglądać na zdjęciach fb z Piły wprost nie jest tam napisane kto to robi ale jest podane dużo info z ktoeego anonimowo da sie rozszyfrować kto tak robi.Pewnie jest jakaś manipulacja informacjami wkońcu to konkurencja ale zdjęcia nie kłamią...
Był  Citroen zx 1.4 1993r,Peugeot 306 1.4 1995r,Citroen zx 1.4 1997r break Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg

Jest Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg 2002r
Citroen C4 LC1 1.6 16v bp/lpg 2007r
Citroen xsara picasso 1.6 16v 2006r bp/lpg

Offline Michał Majewski

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 2 501
  • Skąd: Milówka
  • Posiadany samochód: C8 2.0 16V automat 2008 | Astra G 1.6 16V automat 2003
  • Zainteresowania: Wyceny nieruchomości, stary, stacjonarny sprzęt audio, amatorskie stolarstwo i kolej :)
  • Miejscowość: Milówka
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 24, 2017, 17:54:12 »
Trochę przesadzasz. Ja tylko opisałem zabawny, moim zdaniem, sposób w jaki piszą o sobie w sieci.

Poszczególne elementy belek są wymienne. Tak jak Piła zakłada nowe tak też inni robią tylko piła Ci grzebie na miejscu w Twojej belce, a w takim Antałexie i nie tylko dostajesz gotowca i oszczęszasz czas. Są po prostu różne metody pracy. Jak oddajesz auto do naprawy to też ślęczysz nad mechanikami i patrzysz na łapy co Ci tam wkładają do auta?

Ja nie mam na to czasu. Płacę, naprawiam, jadę dalej. No ale generalnie to chodziło mi o obśmianie sposobu pisania uprawianego przez gości z Piły ;)
"Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Golfem"

Były: Xsara 1, Xsara 2, Xsara Picasso

Offline Tomasz Kujawa

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 438
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara picasso 1.6 NFV 95KM 2002r,Citroen xsara picasso 1.6.16v 2006r Citroen C4 LC1 1.6 16v NFU TU5JP 2007r
  • Zainteresowania: Wszystko po troszku.
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 24, 2017, 18:57:42 »
Trochę przesadzasz. Ja tylko opisałem zabawny, moim zdaniem, sposób w jaki piszą o sobie w sieci.

Poszczególne elementy belek są wymienne. Tak jak Piła zakłada nowe tak też inni robią tylko piła Ci grzebie na miejscu w Twojej belce, a w takim Antałexie i nie tylko dostajesz gotowca i oszczęszasz czas. Są po prostu różne metody pracy. Jak oddajesz auto do naprawy to też ślęczysz nad mechanikami i patrzysz na łapy co Ci tam wkładają do auta?

Ja nie mam na to czasu. Płacę, naprawiam, jadę dalej. No ale generalnie to chodziło mi o obśmianie sposobu pisania uprawianego przez gości z Piły ;)
W czym przesadzam twoim zdaniem?i gdzie tutaj oszczedność czasu o ktorej piszesz? Jedziesz do antałexu 2-3 godziny masz auto naprawione to samo w Pile 2-3 godz i jedziesz dalej jedyna różnica na + to robią twoją belke i widzisz co wsadzają a minus to że nie wiesz ile zapłacisz bo może to być 700 zl jak w moim przypadku z stycznia lub nawet 1500 jak bedziesz mial belke w agonalnym stanie,w antałexie z góry wiesz ile zapłacisz bo dostaniesz gotowca którego nie widziałeś od środka.Zgodze się natomiast z tobą że ma piła specyficzny sposób reklamy i opisywania wszystkievo z nutą grozy??jednak dalej mówię zdjęcia nie kłamią.Lepiej zakończmy tę dyskusję bo i tak nie dojdziemy tym do niczego pozostawmy wybór przyszłym klientom .
Był  Citroen zx 1.4 1993r,Peugeot 306 1.4 1995r,Citroen zx 1.4 1997r break Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg

Jest Citroen xsara picasso 1.6 bp/lpg 2002r
Citroen C4 LC1 1.6 16v bp/lpg 2007r
Citroen xsara picasso 1.6 16v 2006r bp/lpg

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Odp: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #449 dnia: Wrzesień 03, 2017, 21:43:59 »
Ja zapłaciłem 660zł za belkę + przesyłka 50zł x2 razem 760zł a przekładkę robiłem ze znajomym. Więcej nic nie wymieniałem także cena jest na prawdę OK. Stara belka zupełnie nie nadawała się do regeneracji. Było to w 2009 roku.