Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?  (Przeczytany 2250 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

  • Gość
[Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« dnia: Wrzesień 01, 2009, 15:19:02 »
Jak zwykle mam problemy z szukajką. Jak wpisuje filtr, filtry czy wymiana filtra w c5 to mam rezultaty typu: wymiana filtra w zx1,4 lub nowy c5 relacja z brukseli wrrrr  :|  Więc sorki, bo na pewno już tutaj to gdzieś było więc:

Gdzie jest w C5 2,0 HDi filtr powietrza i paliwa i jak wymienić, zwłaszcza ten drugi bo z pierwszym raczej nie powinienem mieć problemów.

I może przyjdzie do głowy Wam co jeszcze może odpowiadać za podwyższone spalanie, to mile widziane sugestie (komputer nie wykazuje błędów). Za każdą sugestię typu : "sprawdź jeszcze raz - dystrybutor kłamie" lub "sprawdź ciśnienie w oponach" - BĘDZIE BAN! ;)

Offline Tomasz Machura

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 57
  • Skąd: Miasteczko Śląskie
  • Posiadany samochód: C5 MkII Break 2.0 16V (2004)
  • Miejscowość: Miasteczko Śląskie
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2009, 19:27:14 »
Kolego, sporo postów napisałeś, a nie potrafisz szukać, kliknij szukanie zaawansowane, wybierz z listy model C5, wybierz z listy zakres czasowy (najlepiej od początku bądź wszystkie nie pamiętam dokładnie), wpisz w pole szukaj to co Cię interesuje i naprawdę znajdziesz.
Filtr powietrza "wielka czarna skrzynka z grubymi przewodami", filtr paliwa pod plastykową pokrywą silnika (głowicy).
Były:
ZX 1.4i
Opel Astra F 1.6i 16V
Citroen C5 MkI Exclusive 2.2HDi
Skoda Octavia 1.6i
Jest: Citroen C5 MkII 2.0 16V Break

  • Gość
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:52:18 »
Zawstydzasz mnie kolego Tomku ale ja poważnie nie mogę tego znaleść a i fakt, że rzadko z szukajki korzystam na tym forum, za to korzystam na innych i nie mam problemów a tu szukajka wyglada tak:

[img align=right width=300]szukaj z forum c5[/img]

i gdzie tu podać zakres czasu czy wybrać z listy c5. Oczywiście kliknałem szukanie zaawansowane. :(

Offline Robert Jesionczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 447
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Był: C5 MkI 2.2HDI sedan 2003, C5 MkIII 2.0 16V Exclusive BVA sedan 2008 oraz C2 1.4 Exclusive 75 KM Sensodrive 2007. Jest C5AC 1600 PureTech 2019
  • Zainteresowania: narty, piłka nożna, rolki, motoryzacja, aktywny wypoczynek
  • Miejscowość: Poznań
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2009, 21:43:21 »

Offline Tomasz Machura

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 57
  • Skąd: Miasteczko Śląskie
  • Posiadany samochód: C5 MkII Break 2.0 16V (2004)
  • Miejscowość: Miasteczko Śląskie
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2009, 07:01:48 »
Radek przewiń ten wątek do samego dołu i skorzystaj z szukanie zaawansowane, a zobaczysz jaka fajna jest "szukajka" :)
Były:
ZX 1.4i
Opel Astra F 1.6i 16V
Citroen C5 MkI Exclusive 2.2HDi
Skoda Octavia 1.6i
Jest: Citroen C5 MkII 2.0 16V Break

  • Gość
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2009, 08:24:09 »
i wszystko jasne !! :)

Offline Krzysztof Połuch

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Skąd: Selby, UK
  • Posiadany samochód: C5 kombi 2.0 HDI 02r,Accord 2.2I-CTDI Kombi 08r,Mondeo 1.8Pb Kombi 93r,Transit 2.4 TDi 03r. Camper
  • Zainteresowania: Jak sie posiada C5 to zainteresowania musza wiazac sie z jego naprawianiem ;-)
  • Miejscowość: Selby, UK
Odp: [Mk1] gdzie są filtry powietrza i paliwa?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2009, 00:49:01 »
Witam

W takiej sytuacji (moim zdaniem) Moderator powinien usunac taki watek, nic nie wnosi "odnosnie tematu" a kolejne osoby szukajace informacji o filtrach czytaja to wszystko. Ewentualnie zmienic temat na "jak szukac"
Dziekuje mojej Cytrynce, za wspaniale 4 lata, ale zbliza sie czas emerytury. Wszystkie male usterki, sklaniaja mnie aby juz autku odpuscic. Czy ktos potrzebuje czesci, lub chce "anglika" w calosci ? DO Polski dojedzie spokojnie ;-)