Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Instalacja radiowa .  (Przeczytany 1297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
Instalacja radiowa .
« dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:13:35 »
Witam .
Jako że jest to mój pierwszy post to witam całą brać forumową :)

Mam problem z instalacją radiową , mianowicie próbuję doprowadzić ją do normalnego stanu .

Radio MTC TE-5000 podpięte przez 20 pinową kostkę (nie wiem jak się nazywa) , przy której 15 pinów jest aktywnych - tu od razu proszę o schematopis podłączenia przewodów do tejże kostki .Planuję sobie oznaczyć kable , aby potem przy zmianie radia i podpinaniu kostki ISO nie mieć większych problemów .

Od strony deski rozdzielczej wychodzą standardowo kable głośnikowe zielone do przodu (są oznaczone kreską z kolorem brązowym , czerwonym , szarym , żółtym - jeśli ktoś wie co oznacza konkretny kolor , to proszę o opis , ponieważ kable chowają się głęboko i nie mogę ich zidentyfikować - który dokąd idzie ) potem antena i masa podłączona do dźwigni otwierania maski (??) oraz jakiś niebieski gruby kabel , nie wyglądający na fabryczny , cienki pomarańczowy , oraz dwa zółte - jeden z brązową , drugi z czarną kreską . Od tego z brązową idą dwa kable do radia - jeden bezpośrednio do kostki , drugi przez bezpiecznik do plastikowej puszki , która wygląda na podtrzymanie .

Moja prośba jest taka :
Czy ktoś z Was mógłby załączyć zdjęcie lub opis jak to fabrycznie powinno wyglądać ? Może być podłączenie do kostki ISO - porównałbym z instalacją u ojca .

Dodatkowe pytanie :
Mam taką czarną kostkę z logo Seata , która wygląda jak do np. halogenów , jednak wyłącznik do której idzie kabel od niej jest zepsuty z polskim opisem a na dodatek nie ma wyprowadzenia do halogenów w zderzaku (są zaślepki przy halogenach) - czy to może być część instalacji halogenowej , niedokończonej czy coś innego .

Załącze zdjęcią , z których może coś będzie lepiej wynikało .

Pozdrawiam serdecznie