Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: 2.0 vts 99 projekt w drodze  (Przeczytany 1820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek Lesz

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 48
  • Skąd: wroclaw
  • Posiadany samochód: 99 xsara 2.0 vts 16v
  • Miejscowość: wroclaw
2.0 vts 99 projekt w drodze
« dnia: Wrzesień 26, 2009, 00:08:40 »
hej jako ze poczytuje sobie wasze forum to sie przedstawie i pokaze swoja vts'ke

niedawno ja kupilem w planach mam pare modyfikacji wiec mozecie liczyc na fotorelacje krok po kroku

auto kupilem w nienajlepszym stanie, bylo bardzo zaniedbane... poprzedni wlasciciele nie bardzo wkladali w nie serce bylo cale zalepione brudem od wnetrza po silnik

uporalem sie z tym w pierwszej kolejnosci, wypralem tapicerki, dywany, wymylem blachy pod wykladzinami no i poswiecilem troche czasu silnikowi bo wygladal jak jedna wielka zlepka kurzu z brudem, efekt koncowy OK choc wiem ze mozna duzo lepiej wyczyscic silnik

w dalszej kolejnosci musze doprowadzic karoserie do porzadku, duzo odpryskow na masce, wgniecenie w tylnej klapie i pare mniejszych wgniecen na panelach

maska ogolnie jest wygieta bo cos sie z zamkiem stalo i ktos na sile chcial chyba otworzyc /idiota jakis/...... tak wiec w planach mam nowa maske i pokrycie jej folia carbonowa bynajmniej chcialbym zobaczyc jak to bedzie wygladalo jak bedzie dobrze to rowniez spoiler i lusterka oprawie carbonem oraz lotke ktora mam w planach zamontowac, czeka na montaz

co do tego.. szyby mam zamiar przyciemnic, przednie lampy, dodac dokladke do przedniego spoilera zeby troche przod optycznie obnizyc, pomalowac hamulce na kolor niebieski oraz moze alusy na kolor czarny, co sadzicie?

na oku mam rowniez sportowa kierownice z prawdziwej skory taka jak w rally uzywaja, do tego naba, ktora bardzo ciezko znalezc

z tuningu mechanicznego w planach mam zalozenie strumiennicy w miejsce kata coby poprawic dolna partie ktora po duzym filtrze stozkowym troche zostala w tyle
myslalem o calym wydechu ale 1500zl troche mnie zniecheca tym bardziej ze najprawdopodobniej sprzedam to auto jak tylko z nim skoncze

z grubszych spraw - musze sprawdzic przednia belke bo cos mi sie nie podoba, zaraz przed pelnym skretem slychac nietypowy dzwiek, musze to sprawdzic

o wszystkim postaram sie pisac w tym topiku, na pewno o wielu rzeczach zapomnialem ale na bierzaco postaram sie uzupelniac

a teraz kilka fot

Offline Sebastian Wszoł

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.6 16v VTR
  • Miejscowość: Kraków
Re: 2.0 vts 99 projekt w drodze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2009, 15:00:20 »
Wszystko fajnie tylko dlaczego kierownica po niewłaściwej stronie? Mieszkasz na zielonej wyspie? Tak sądzę patrząc po blachach. Ktoś miał niezły pomysł, żeby do seryjnego spojlera zamontować jeszcze większy :D Jak włożysz w nią tyle pracy ile napisałeś to respekt dla Ciebie. Czekam z niecierpliwością na kolejne modyfikacje. Pozdro

Offline Marcin Mamijew

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 782
  • Skąd: Tanowo
  • Posiadany samochód: Xsara ...???
  • Miejscowość: Tanowo
Re: 2.0 vts 99 projekt w drodze
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2009, 23:34:59 »
Wszystko fajnie ale ten spoiler;/
Xsara VTS 99 2.0 by Musketier :-)
Piękna i bestia w dodatku szybka i wściekła :-)
Sprzedam czesci do citroen C5 mkI  - blacharskie i mechaniczne
Wgrywanie PL menu RT3, RT4, RT5 - 512159695

Offline Wojtek Lesz

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 48
  • Skąd: wroclaw
  • Posiadany samochód: 99 xsara 2.0 vts 16v
  • Miejscowość: wroclaw
Re: 2.0 vts 99 projekt w drodze
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2009, 01:34:05 »
hej

ten spoiler tez mnie zdziwil /niepozytywnie/ kiedy ogladalem to auto przy kupnie ale jakos juz sie do niego przyzwyczailem i nie zauwazam tego 'mankamentu', powiem wiecej, z srodka wyglada to duzo lepiej niz w przypadku tego dedykowanego spoilera bo nie zaslania polowy tylniego widoku

mam drugi spoiler oraz lotke z mojego starego vtsa i zastanawiam sie nad zmiana... czyli jestescie za tym zeby go zmienic?

daje fote tego drugiego ktory mam do zamiany



Sebastian, tak mieszkam na zielonej ;)


PS zamowilem wczoraj kierownice sportowa oraz xenony mysle do konca tygodnia powinno wszystko byc zamontowane o ile dealer bedzie mial nabe dla mnie... pewnie w ciagu tygodnia tez przyciemnie tylna szybe... fotki gwarantowane przed zmiana i po jak i pewnie detale z demontazu i montazu coby ktos mogl skorzystac z doswiadczenia