Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V  (Przeczytany 2980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« dnia: Grudzień 03, 2009, 18:27:17 »
Od dwóch lat jestem posiadaczem tego autka, nawet nie wiedziałem, że będę z niego tak zadowolony:) Początkowo bałem się trochę silnika 1.8, nie byłem do końca pewien jakie będzie spalanie, jednak jest na bardzo zadowalającym poziomie, ok 7 litrów:) Samochód bardzo wygodny do jazdy w trasie, bardzo miekkie i dopasowane fotele, w mieście bardzo zwinny i zrywny, Bagażnik optymalny. Zawieszenie tak zaprojektowane, że samochód nie jedzie tylko płynie, Bardzo ładna deska rozdzielcza, piękna linia auta... Jednym słowem cudo:):):) Zachęcam wszystkich do kupna takiego autka:)

Offline Michał Rokos

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 289
  • Skąd: Warszawa-Bródno
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara I 1,8 Ocean
  • Zainteresowania: Informatyka, samochody, muzyka
  • Miejscowość: Warszawa-Bródno
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2009, 20:54:48 »
Śliczne autko :) Miejmy nadzieje że dalej będzie się dobrze sprawowało :)

P.S.

Kolego ale chyba zamocowanie telefonu na osłonie od poduszki powietrznej pasażera nie było dobrym i przemyślanym pomysłem...pomyśl jak wystrzeli poducha podczas wypadku a telefon zamieni się w lecący pocisk :(

Offline Sebastian Wszoł

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.6 16v VTR
  • Miejscowość: Kraków
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2009, 19:37:23 »
Ładna i zadbana Xsara. Tylko pogratulować, ale faktycznie z tym uchwytem na telefon to niezbyt logicznie pomyślane. Chyba, że tak dla picu przyklejone. Ja trzymam telefon albo w kieszeni albo w tunelu pod ręcznym.

Pozdrawiam serdecznie :)

Offline Michał Szumal

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Nowy Sącz
  • Posiadany samochód: Xsara 1.8 , Saxo VTS
  • Miejscowość: Nowy Sącz
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2009, 22:00:56 »
bardzo fajna xsara podoba mi sie ;) co to masz za felgi? bo wydaje mi sie ze taka predkosc to przez zły dobór opon do tej felgi, zmieniło obwód koła i pokazuje co innego ;)
Wcześniej:
Saxo VTS  1.4

  • Gość
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:52:24 »
To 15" z oponami 55/195 także średnica koła nie zmieniła się.

  • Gość
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:54:36 »
A co do uchwytu na telefon, jak sprowadziłem z niemiec to już był, a nie odklejam, żeby nie została plama po kleju, telefon nie zamieni się w pocisk, bo nigdy go tam nie kładę:) pozdr!

Offline Michał Szumal

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Nowy Sącz
  • Posiadany samochód: Xsara 1.8 , Saxo VTS
  • Miejscowość: Nowy Sącz
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2009, 13:54:11 »
Cytuj

Przemek Kaczmarczyk napisał:
To 15" z oponami 55/195 także średnica koła nie zmieniła się.

 ehh to nie wiem :D to moze moja xsara tez tyle pojedzie ;) szkoda ze nie ma gdzie tego sprawdzic ;)
Wcześniej:
Saxo VTS  1.4

Offline Sebastian Wszoł

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.6 16v VTR
  • Miejscowość: Kraków
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:06:26 »
Prędkościomierz zawszse zawyża, sprawdźcie sobie na nawigacji, jeśli macie. U mnie w xsarce jest to średnio o 10 km/h. ;)

Offline Michał Szumal

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Nowy Sącz
  • Posiadany samochód: Xsara 1.8 , Saxo VTS
  • Miejscowość: Nowy Sącz
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2009, 10:38:19 »
no ale Przemek pisał ze jechał w granicach 210-215 wiec jesli by odjąc te 10km to i tak 200km/h to troche duzo a jesli sie nie myle to predkosc max przy takim silniku to chyba 182km/h :D chyba ze z górki  :D
Wcześniej:
Saxo VTS  1.4

  • Gość
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2009, 22:39:27 »
182 km to jest na zawołanie przy czwórce pasażerów i bagażami:) A co do wskazania licznika, też zawsze zastanawia mnie różnica między wskazaniem licznika samochodowego a licznika na navigacji... W każdym aucie różnica jest na tym samym poziomie (ok 10 km/h)... a na test prędkości polecam odcinek Berlin - Hamburg:)

Offline Piotr Woźniak

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 6 911
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: SĄ: ZX 2.0i Volcane, Xantia II 2.0HDi 110 BREAK, BYŁ ZX 1.9TurboD AURA
  • Zainteresowania: a jak myślicie:D
  • Miejscowość: Głogów
Re: Xsarcia PAŃCIA 1.8 8V
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 18, 2009, 22:46:13 »
Cytuj

Przemek Kaczmarczyk napisał:
182 km to jest na zawołanie przy czwórce pasażerów i bagażami:) A co do wskazania licznika, też zawsze zastanawia mnie różnica między wskazaniem licznika samochodowego a licznika na navigacji... W każdym aucie różnica jest na tym samym poziomie (ok 10 km/h)... a na test prędkości polecam odcinek Berlin - Hamburg:)

Berlin Hamburg jest przereklamowane:) Prawie nowe R19 GTR (1.4 58KM) poleciało ledwie 190kph:)
Okolice Norymberki to jest to (choć znam tylko z opowiadać)- ZX 1.6 poleciał niewiadomo ile ponad 220:) ino licznik się skończył...
gg #7685801, mobile 793-297-901
Sprzedam VW Passat;) Variant TDI115 '00! info pod tel ^