Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Teorie spisku i fakty.  (Przeczytany 6448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz Dubas

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 299
  • Skąd: Jaworzno
  • Posiadany samochód: Złomy,złomy,jeszcze raz złomy.
  • Zainteresowania: Żona Neevor-a. ;-)
  • Miejscowość: Jaworzno
Teorie spisku i fakty.
« dnia: Marzec 07, 2012, 22:57:55 »
Mam nadzieję że emocje opadły i można będzie tworzyć to forum,zgodnie z zasadami.
Artur wyjaśnił wszystkim,jednak ja także nadmienię iż usunięte konta to dzieła samych użytkowników,nie administracji.
Ustalmy raz na zawsze,są zasady,trzymamy się ich,a jeśli się ich nie trzymamy,a obiecaliśmy się im podporządkować (akceptacja regulaminu),to nie mamy żalu za powstałe konsekwencje.

Wiele osób żali się na działanie wyszukiwarki.
Przybliżę teraz nieco "jej" problem działania.
Wyszukiwarka to nic innego,jak filtr wykorzystujący wskazane słowa,w odpowiednio wybranych działach.
Jeśli temat jest niepoprawnie napisany,to admini/moderatorzy zwracają uwagę nie po to,aby być upierdliwym,tylko po to,aby wyszukiwarka miała szanse odnaleźć w przyszłości PRAWIDŁOWE słowa.
Podobnie sprawa się ma w wyborze działu w którym piszemy,jeśli ktoś szuka porady wymiany np.reflektora,to ogranicza swój wybór aby pominąć tematy dotyczące tuningu,sprzedaży itp,jedynie do porad na temat interesujący go.
Gwarantuję,poprawna klasyfikacja tematów,zwracanie uwagi na pisownię,sprawi iż wyszukiwarka będzie działać znakomicie.
Dlaczego admini/moderatorzy tego nie poprawią?
Dlatego że naprawdę mają co robić,choć wielu z was ma wątpliwości.
Dlaczego użytkownicy nie chcą skorzystać z opcji "edytuj" i poprawić wpis?
I na to pytanie odpowiedzi chyba nikt nie zna,a jedyne co przychodzi na myśl to lenistwo "...ja to napisałem,jak sie nie podoba to niech se sami poprawią..."

Jeśli opieraliście całą wiedzę forum na dwóch,czy trzech osobnikach,to tym bardziej należy pracować,aby forum istniało w formie pisanej.
Jeśli chcecie dalej narzekać i marudzić,to powtarzam,nie administracja rozpoczęła porządki,nie administracja usunęła konta,a działania podjęto na WASZE wnioski,gdyż to użytkownicy zgłosili problem.
Można wierzyć,można nie wierzyć,ale skoro ktoś korzystający z forum ZX-a zgłasza że coś jest nie tak,administracja także dostrzega nieprawidłowości,po czym prosi o zastosowanie się do regulaminu,to ostatnią rzeczą jaką administracja chce,to "walka" z użytkownikami.

Mam nadzieję że dalej nie będziemy żyć wspominkami,a przejdziemy do porządku dnia i zaczniemy TWORZYĆ FORUM.
Vizeks

Offline Mariusz Ilicki

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 1 942
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 GP 2.0 BlueHDi 14r., Pug 306 1.6 8v 00r., Xsara Picasso 1.8 16v 04r.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Teorie spisku i fakty.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2012, 23:04:15 »
Zapomniałeś drogi Tomaszu założyć kłódeczkę na topic...jeszcze ku Waszemu niezadowoleniu ktoś zechce się do niego odnieść. Przecież nikomu to nie potrzebne...

Offline Tomasz Dubas

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 299
  • Skąd: Jaworzno
  • Posiadany samochód: Złomy,złomy,jeszcze raz złomy.
  • Zainteresowania: Żona Neevor-a. ;-)
  • Miejscowość: Jaworzno
Re: Teorie spisku i fakty.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2012, 23:30:19 »
I mam sie odnieść do twojej odpowiedzi...?
Niczego nie zapomniałem,liczę na DOROSŁE zachowanie.
Ty już swoje argumenty przedstawiłeś,nie chcesz pomóc nikomu,masz gdzieś jakiekolwiek forum,więc wiem że na twoją pomoc nie ma co liczyć.
Dziękuję za twoje opinie,one także są budujące.
Jeśli jeszcze ktoś czuje się poszkodowany i nie potrafi poprzeć to żadnymi faktami,to proponuję skorzystać z hydeparku.
Vizeks

Offline Artur Heise

  • MacGyver 24/7
  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7 214
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
  • Zainteresowania: Citroeny, Peugeoty i wszystko co ciekawe.
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Teorie spisku i fakty.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2012, 07:31:24 »
Cytuj

Tomasz Dubas napisał:

Jeśli jeszcze ktoś czuje się poszkodowany i nie potrafi poprzeć to żadnymi faktami,to proponuję skorzystać z hydeparku.


Czyli dla niezorientowanych: [TUTAJ]. :)
Pozdrowienia,
Artur Heise
Jest: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
Były: Peugeot 406 SW 1.8i 16V '02, Saxo 1.1i '02, Xantia 1.6i LPG '95, Twingo '97, AX 1.0 '91, ZX 1.4 '96, Xantia 1.8i 16V RHD '99, Oltcit 1.1 '91