Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)  (Przeczytany 94535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr Licznerski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 1.6 16V 109km
Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« dnia: Luty 28, 2010, 10:29:00 »
Witam wszystkich. Koledzy podpowiedzcie gdzie najlepiej umiejscowic w pikusiu radio CB no i jak podłączyć do prądu omijając wtyk zapalniczki. Czekam na wszystkie porady.

Offline Grzegorz Domasik

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 47
  • Skąd: Murowana Goślina
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2001r z dodatkowymi konikami. C4GP 2,0 HDI 2010r z My Way
  • Miejscowość: Murowana Goślina
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2010, 13:21:46 »
Ja zamontowałem swoje TTI 880 pomiędzy przednimi fotelami. Wydaje mi się, że jest to optymalne miejsce, a jeżeli chodzi o radia takich gabarytów jak moje to jedyne. Problem ominięcia zapalniczki też jest rozwiązany, ponieważ można podłączyć CB bezpośrednio do akumulatora (pod fotelem kierowcy). Ja w zasadzie byłem zmuszony podłączyć radyjko bezpośrednio do aku, ponieważ w połączeniu z nawigacją podłączoną pod zapalniczkę radio łapało straczne zakłucenia. "Gruszka" wisi sobie na dźwigni zmiany biegów, co dla mnie też jest wygodne.

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2010, 13:22:33 »
Gdzie umiejscowić? Rzecz gustu. Ja umieściłem jak widać na załączonym zdjęciu.
Jak podłączyć ? Najlepiej do gniazda zapalniczki. ale to ma swoje minusy.
Gniazdo działa gdy jest włączony zapłon, gdy wyłączymy radio nie ma podtrzymania pamięci i za każdym razem musimy przestawiać na 19 kanał. Jak chcemy korzystać z nawigacji to już problem. Możemy zastosować rozdzielacz i podpiąć GPS ale wtedy bardzo często przenoszone są zakłócenia na radio . Podpiąć się pod listwę bezpiecznikową też nie za bardzo bo we wtyczce radia bezpiecznik już jest a BSI może wariować bo widzi jakieś obce urządzenie. Ja mam podpięte pod zacisk+ pod maską i masa gdzieś z nadwozia. Dodatkowo zamontowałem filtr przeciwzakłóceniowy . Trzeba tylko pamiętać o wyłączeniu radia po jeździe. Gruszka leży luźno na półce, jest zawsze pod ręką nie muszę za każdym razem celować na zaczep, przewód luźno nie zwisa.
Tak wygląda u  mnie. Koledzy na pewno też coś Ci podeślą
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Arkadiusz Mizerski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 592
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Renault Scenic II 2,0i automat 2007
  • Zainteresowania: kolej, fotografia, podróże
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2010, 07:47:05 »
Ja zamontowałem w dolnym schowku - trochę musiałem porzeźbić. Zdjęcia są na mojej stronie (adres w stopce). Tu ich nie będę zamieszczał, bo gdy kiedyś to zrobiłem, to zostałem zje...ny, że "popsułem" Pikusia. Ale ja go nie popsułem, bo gdy wyjmę radio to mam drugi schowek - normalny, bez wyciętej dziury. :)
Pozdrawiam
ArekMiz
http://arekmiz.friko.pl/Auto.htm
do 04.2007 Daewoo Matiz Style (2000)
06.2007-03.2013 Citroen Xsara Picasso 1,8i (2002) + PG STAG-300
od 03.2013 Renault Scenic II 2,0i automat

Offline Piotr Licznerski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 1.6 16V 109km
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2010, 16:00:44 »
Bardzo mi sie podoba pomysł z lewej strony kierownicy. Kolego czy możesz cos wiecej napisać o tym filtrze przeciw zakłóceniowym i jak go podłączyc??
Bede wdzieczny za odpowiedz :-)

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2010, 19:16:32 »
Cytuj

Piotr Licznerski napisał:
Bardzo mi sie podoba pomysł z lewej strony kierownicy. Kolego czy możesz cos wiecej napisać o tym filtrze przeciw zakłóceniowym i jak go podłączyc??
Bede wdzieczny za odpowiedz :-)


Witam Piotrze
Cieszę się że podoba się tobie mój pomysł montażu radyjka.
Co do filtra to kupiłem go tam gdzie stroiłem radio.Bo radio jak wiesz trzeba dostroić. Filterek kosztował 15 zł. Podsyłam Ci linka abyś wiedział o co pytać. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1022585.html
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Piotr Licznerski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 1.6 16V 109km
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2010, 11:20:21 »
Dzieki wielkie kolego jak zakupie radyjko to dam znać i podrzuce fotki.

Offline Krzysztof Kaczmarek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 16
  • Skąd: Uniejów
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Picasso 2.0 hdi `07r
  • Miejscowość: Uniejów
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2010, 21:28:12 »
Witam

Ja w moim Pikusiu zamontowalem CB dokladnie tak samo jak kolega - po lewej stronie pod kierownica. Efekt? Rewelacja i wygoda przez prawie 2 lata az do ubieglego tygodnia kiedy to wybito mi trojkatna szybe przed drzwiami kierowcy i bez problemu skradziono mi radyjko nie otwierajac nawet drzwi :(
Zanim kupie kolejne CB zastanowie sie gdzie i jak je zamontowac zeby kolejny raz nie dac go sobie ukrasc...

Pozdrawiam wszystkich - Szerokosci i przyczepnosci ;)
Krzysiek
Były:[/u]
Fiat 126p; Vw Golf II 1.6TD; Mitsubishi Lancer Kombi 2.0D; Opel Vectra Caravan 2.0 DTH; Citroen XP 1.8+LPG Prestige; Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi
Obecnie:[/u]
Citroen C4P 2.0 HDi Exclusive `07

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2010, 23:07:41 »
Cytuj

Krzysztof Kaczmarek napisał:
Witam

Ja w moim Pikusiu zamontowalem CB dokladnie tak samo jak kolega - po lewej stronie pod kierownica. Efekt? Rewelacja i wygoda przez prawie 2 lata az do ubieglego tygodnia kiedy to wybito mi trojkatna szybe przed drzwiami kierowcy i bez problemu skradziono mi radyjko nie otwierajac nawet drzwi :(
Zanim kupie kolejne CB zastanowie sie gdzie i jak je zamontowac zeby kolejny raz nie go sobie ukrasc...

Pozdrawiam wszystkich - Szerokosci i przyczepnosci ;)


To przykre gdy się czyta takie rzeczy. Kiedyś kradli radio-odtwarzacze , teraz przyszła pora na CB
Uważam, że nie miejsce zamontowania kusi złodzieja tylko antena go prowokuje. Jak wybije szybkę to dopiero zaczyna szukać
Dzięki koledzy -czysto i spokojnie . Bajo
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Piotr Licznerski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 1.6 16V 109km
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2010, 10:33:04 »
Też tak uważam ze złodziei prowokują anteny, ja w poprzednim aucie zawsze chowałem antenę, trochę to męczące ale przez ponad dwa lata nic mi się nie przydarzyło

Offline Darek Bratek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 096
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Picasso 1.8i 2000r. + LPG Versus/Tomasetto
  • Miejscowość: Lublin
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2010, 18:42:37 »
0

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2010, 19:26:14 »
Darku  nie do końca tak jak mówisz. Przy twoim sposobie należy rozmontować wtyczkę aby dostać się do przewodów. każda ingerencja w elementy radia wiąże się z utratą gwarancji.
Wystarczy kupić gniazdo pod zapalniczkę podłączyć do niego przewody i podłączyć filtr przeciwzakłóceniowy i wtedy podpiąc pod akumulator. Bezpiecznika nie trzeba zakładać ponieważ w wtyczce CB-radia już jest bezpiecznik. Ja natomiast uważam że podpinanie dodatkowych odbiorników bezpośrednio pod akumulator wprowadza trochę bałaganu. Lepiej poprowadzić przewody z pod maski z zacisku + i  masy z nadwozia. Połączenie będzie bardziej profesjonalne.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Adrian Łopuszański

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 13
  • Skąd: wrocław
  • Posiadany samochód: xsara picasso
  • Miejscowość: wrocław
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2010, 20:53:57 »
Witam.
mam pytanko: co myślicie o tym radyjku,
http://www.allegro.pl/item977816521_nowe_radio_cb_cobra_75_wx_st_gwar_fvat.html
 z opisu aukcji wynika że powinno być całkiem niezłe no i ŻADNEGO PROBLEMU Z MONTAŻEM
POZDRAWIAM

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2010, 21:12:03 »
Cytuj

Adrian Łopuszański napisał:
Witam.
mam pytanko: co myślicie o tym radyjku,
http://www.allegro.pl/item977816521_nowe_radio_cb_cobra_75_wx_st_gwar_fvat.html
 z opisu aukcji wynika że powinno być całkiem niezłe no i ŻADNEGO PROBLEMU Z MONTAŻEM
POZDRAWIAM


 Osobiście odradzam poza małymi wymiarami i wszelkimi funkcjami w "gruszce" można narzekać na :
- PTT działa dość ciężko i trzeba się wczuć
- VOL i SQ przestawiają się podczas trzymania w ręku
- słaby wbudowany głośnik (logiczne), zewnętrzny załatwia sprawę
- wyświetlacz paruje się podczas rozmowy
- po zaniku zasilania nie startuje na 19.
-gruby i sztywny kabel
niską moc wyjściową około 2W , czyli około 50% mocy dopuszczelnej, kiepski SQL, funkcja SoundTracker to jedynie chwyt rekalmowy a jego działanie można porównać do filtra dolonprzepustowego w dodatku o małym tłumieniu czyli paktycznie nie działa. Nie mam pojecia jak działają funkcje anty szumowe i automatyczne SQL w innych CB ale radze znalezć coś pod marką Alen ( o ile mnie pamiec nie myli to ma wbudowane echo i cyfrowy filtr szumów nie wspominając o czułości na poziomie 0,5uV. Nie miałem do czynienia osobiście ale marka uznana i zapowiada się obiecująco.
 Reasumując potrzebujesz CB mobilnego i do miasta  można brać pod uwagę ( moc wyjsciowa/czułość, nie potrzebna), na trasę zapomnij.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Adrian Łopuszański

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 13
  • Skąd: wrocław
  • Posiadany samochód: xsara picasso
  • Miejscowość: wrocław
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2010, 21:38:11 »
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, co prawda połowy nie zrozumiałem ale rozejże się za tym ALANEM
POZDRAWIAM

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2010, 19:22:39 »
Wojciechu w większości wtyczek znajduje się bezpiecznik lecz przed zakupem należy się upewnić bo niektóre modele mogą nie posiadać. Nowe Alny, Presidenty czy TTI  posiadają tę opcję. Jeśli by się zdarzyło że wtyk nie posiada bezpiecznika to należy sobie samemu założyć bezpiecznik na przewodzie + przed  wtyczką od radia. Natomiast  ten zacisk + to jest właśnie to miejsce gdzie można podłączyć kable rozruchowe. Jest na śrubie wystarczająco miejsca aby tam założyć przewód z zaprawionym konektorem oczkowym fi 8 i jeszcze zakręcić nakrętką. Minus można podłączyć z dowolnego miejsca z nadwozia
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Piotr Licznerski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 44
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 1.6 16V 109km
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 24, 2010, 11:21:19 »
Cytuj

Jarosław Plucha napisał:
Gdzie umiejscowić? Rzecz gustu. Ja umieściłem jak widać na załączonym zdjęciu.
Jak podłączyć ? Najlepiej do gniazda zapalniczki. ale to ma swoje minusy.
Gniazdo działa gdy jest włączony zapłon, gdy wyłączymy radio nie ma podtrzymania pamięci i za każdym razem musimy przestawiać na 19 kanał. Jak chcemy korzystać z nawigacji to już problem. Możemy zastosować rozdzielacz i podpiąć GPS ale wtedy bardzo często przenoszone są zakłócenia na radio . Podpiąć się pod listwę bezpiecznikową też nie za bardzo bo we wtyczce radia bezpiecznik już jest a BSI może wariować bo widzi jakieś obce urządzenie. Ja mam podpięte pod zacisk+ pod maską i masa gdzieś z nadwozia. Dodatkowo zamontowałem filtr przeciwzakłóceniowy . Trzeba tylko pamiętać o wyłączeniu radia po jeździe. Gruszka leży luźno na półce, jest zawsze pod ręką nie muszę za każdym razem celować na zaczep, przewód luźno nie zwisa.
Tak wygląda u  mnie. Koledzy na pewno też coś Ci podeślą



Ja właśnie w taki sposób niedawno zamontowałem sobie radyjko CB faje miejsce nie przeszkadza kable pochowane nie zahacza się nogą przy wsiadaniu i wysiadaniu, gruszkę przymocowałem przy kratce nawiewu. A sposób podłączenia następujący: wymontowałem konsole w całości z popielniczką i schowkiem na okulary kable zlutowałem z kablami od popielniczki. Wszystko byłoby Oki gdyby nie jeden mały szczegół mam cichuteńkie gwizdy przy włączonym silniku. Wiem że powonieniem zamontować filtr przeciwzakłóceniowy i wtedy powinno być cichutko.

Offline Tomek Morawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 2.0 hdi 2002
  • Miejscowość: Olsztyn
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2010, 14:38:30 »
Cytuj

Arkadiusz Mizerski napisał:
Ja zamontowałem w dolnym schowku - trochę musiałem porzeźbić. Zdjęcia są na mojej stronie (adres w stopce). Tu ich nie będę zamieszczał, bo gdy kiedyś to zrobiłem, to zostałem zje...ny, że "popsułem" Pikusia. Ale ja go nie popsułem, bo gdy wyjmę radio to mam drugi schowek - normalny, bez wyciętej dziury. :)




Twoje rozwiązanie to wielka porażka. Bez obrazy ale to wielka lipa!

Offline Arkadiusz Mizerski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 592
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Renault Scenic II 2,0i automat 2007
  • Zainteresowania: kolej, fotografia, podróże
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:35:52 »
Cytuj
Twoje rozwiązanie to wielka porażka. Bez obrazy ale to wielka lipa!


Może i lipa. Ale ja jestem praworęczny i CB oraz Navi muszę mieć po prawej stronie.
Pozdrawiam
ArekMiz
http://arekmiz.friko.pl/Auto.htm
do 04.2007 Daewoo Matiz Style (2000)
06.2007-03.2013 Citroen Xsara Picasso 1,8i (2002) + PG STAG-300
od 03.2013 Renault Scenic II 2,0i automat

Offline Adam Żelisko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 628
  • Skąd: Trzcianka
  • Posiadany samochód: C4GP II 1.6 e-HDi 116 FAP BVM6
  • Miejscowość: Trzcianka
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 16, 2010, 17:46:11 »
Odświeżam wątek.

Kupiłem sobie CB radio i nie mogę znaleźć dobrego miejsca na jego zamontowanie. Montaż w nogach kierowcy mi przeszkadza. Chcę aby CB było zamontowane na stałe i jednocześnie nie kusiło złodziei. Przejrzałem istniejące na forum propozycje. Najbardziej podoba mi się montaż radia w podłokietniku - ale nie chciałbym blokować przestrzeni miedzy fotelami - tu wożę swoją teczkę.

Może ktoś ma nowy pomysł?
Były: Opel Vectra, Ford Mondeo, Citroen Xsara Picasso i przez 2 tygodnie - czerwony Citroen C4 Grand Picasso (skradziony po 2 tygodniach) - teraz grafitowe C4GP :)

Offline Adam Żelisko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 628
  • Skąd: Trzcianka
  • Posiadany samochód: C4GP II 1.6 e-HDi 116 FAP BVM6
  • Miejscowość: Trzcianka
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 16, 2010, 20:53:37 »
Cytuj

Bogumił Salamon napisał:
ja mam założone do dolnego mocowania fotela pasażera (za zapięciem pasów) przymocowane zostało przy pomocy plastikowych mocnych opasek aby nie wiercić dziur z zewnątrz go nie widać i nie przeszkadza za bardzo (też wożę tam teczkę) jak nie zapomnę zrobie jutro fotkę i wkleję



czekam na fotki, dzięki :)
Były: Opel Vectra, Ford Mondeo, Citroen Xsara Picasso i przez 2 tygodnie - czerwony Citroen C4 Grand Picasso (skradziony po 2 tygodniach) - teraz grafitowe C4GP :)

Offline Tymoteusz Micor

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 23
  • Skąd: Czechowice-Dziedzice
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1,6 8v 2004 fl
  • Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 16, 2010, 23:04:21 »
Ja mam CB włozone miedzy fotel kierowcy a pasy bezpieczenstwa:) czyli pod lewa reka bo:

1.Nie jest widoczny dla amatorow cudzej własnosci
2.Mam alana 102 i swietnie sie tam miesci:)
Był VW POLO 86C2F 1,3
Jest Pikuś :-)

Jesli potrzebujesz org. czesci do Skody słuze pomoca ale do innych marek tez sie cos znajdzie:)

Offline Adam Żelisko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 628
  • Skąd: Trzcianka
  • Posiadany samochód: C4GP II 1.6 e-HDi 116 FAP BVM6
  • Miejscowość: Trzcianka
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2010, 00:25:43 »
Cytuj

Tymoteusz Micor napisał:
Ja mam CB włozone miedzy fotel kierowcy a pasy bezpieczenstwa:) czyli pod lewa reka bo:

1.Nie jest widoczny dla amatorow cudzej własnosci
2.Mam alana 102 i swietnie sie tam miesci:)


A jak zamocowane, co z gruszką? Możesz zamieścić fotke?
Były: Opel Vectra, Ford Mondeo, Citroen Xsara Picasso i przez 2 tygodnie - czerwony Citroen C4 Grand Picasso (skradziony po 2 tygodniach) - teraz grafitowe C4GP :)

Offline Tymoteusz Micor

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 23
  • Skąd: Czechowice-Dziedzice
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1,6 8v 2004 fl
  • Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2010, 09:19:26 »
Powiem tak napewno gruszka nie jest estetycznie powieszona bo lezy na radiu ale wiecej zobaczycie na zdjeciu ktore dodam jak wroce z pracy czyli ok.16:)


Wiem na zdjeciu za duzo nie widac ale tak mam zamontowane radio:) Nic nie wiercilem gdyz radyjko idealnie na wcisk tam wchodzi i sie ani nie przesuwa ani nie przeszkadza w regulacji fotela:)
Był VW POLO 86C2F 1,3
Jest Pikuś :-)

Jesli potrzebujesz org. czesci do Skody słuze pomoca ale do innych marek tez sie cos znajdzie:)

Offline Adam Żelisko

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 628
  • Skąd: Trzcianka
  • Posiadany samochód: C4GP II 1.6 e-HDi 116 FAP BVM6
  • Miejscowość: Trzcianka
Re: Koledzy gdzie macie zamontowane CB w swoich pikusiach :-)
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2010, 12:21:59 »
Cytuj

Tymoteusz Micor napisał:
Powiem tak napewno gruszka nie jest estetycznie powieszona bo lezy na radiu ale wiecej zobaczycie na zdjeciu ktore dodam jak wroce z pracy czyli ok.16:)


Wiem na zdjeciu za duzo nie widac ale tak mam zamontowane radio:) Nic nie wiercilem gdyz radyjko idealnie na wcisk tam wchodzi i sie ani nie przesuwa ani nie przeszkadza w regulacji fotela:)


Ok a jak słyszalność? Masz głośnik dodatkowy?  I nie jest za ciasno na manipulowanie pokrętłami?
Były: Opel Vectra, Ford Mondeo, Citroen Xsara Picasso i przez 2 tygodnie - czerwony Citroen C4 Grand Picasso (skradziony po 2 tygodniach) - teraz grafitowe C4GP :)