Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Złociutka Xsara 1.4 1999  (Przeczytany 1419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Siuta

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: Mikołów
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.4
  • Zainteresowania: Piłka nożna, muzyka
  • Miejscowość: Mikołów
Złociutka Xsara 1.4 1999
« dnia: Luty 24, 2011, 23:56:03 »
Witam autko posiadam od kwietnia 2010 roku ale zawitałem do was dopiero teraz. Na moje drugie autko wybrałem sobie xsare po dlugich obserwacjach róznych samochodów początkowo rozglądałem sie za japońskimi a dokładnie za mazda 323V i 323f oraz za honda civik ale niestety niedysponowałem odpowiednia gotówka a takze coniektóre z tych samochodow sie troszke nie nadawały. Ale po długich i meczących poszukiwaniach zdecydowałem sie na Citroena Xsare.

Rocznik 1999
silnik 1.4
moc 75 KM
przebieg 172 000 km (przy zakupie 158 000)

Wyposarzenie ubogie poniewaz auto kupione zostało w Polsce posiada poduszke u kierowcy montowana w standarcie wspomaganie i to tyle ale autko naprawde zadbane kupione on goscia który miał je od nowosci wiec jestem drugim włascicielem. Dwa miesiace przed zakupem auta była robiona tylnia belka i dokladnie za miesiac mi sie konczy gwarancja na nia ale mam nadzieje ze wytrzyma przynajmniej jeszcze z 2 lata a poza tym to była leko bita od strony kierowcy własciciel mowił ze motor w niego uderzył ale nic powaznego i z tylu z tego co zauwarzyłem tylnia klapa była malowana i tez tam była mała stłuczka i to tyle a poza tym wydaje mi sie ze autko jest naprawde w dobrym stanie jezdze juz nim prawie rok i oprócz tlumika nie wymieniałem jeszcze nic a nic nie stuka ani nie puka wiec jest dobrze po ziemie pojade sobie na warsztat posprawdzac wszystko. I to by było chyba na tyle...;]