Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [Mk-1]Problem z intercoolerem w Citroenie C5 2.0HDI  (Przeczytany 1505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzej klepacz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Skąd: czestochowa
  • Posiadany samochód: citroen c5 2.0 hdi
  • Miejscowość: czestochowa
[Mk-1]Problem z intercoolerem w Citroenie C5 2.0HDI
« dnia: Kwiecień 04, 2011, 23:02:52 »
Witam serdecznie
Mam problem z cieknacym w dolnej czesci intercolerem w citroenie c5 2.0 hdi. Olej wyplywa w dolnej czesci intercoolera i nie wiem jak temu zapobiec i jaka jest mozliwosc aby usunac ten problem.Czy ktos z panstwa jest w stanie mi cos podpowiedziec jak ta usterke naprawic lub gdzie ja zregenerowac? Czy obecne wycieki sa normalnym objawem w tym samochodzie? Za wszystkie rady z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam serdecznie Jedrek

Offline Robert Jesionczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 447
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: Był: C5 MkI 2.2HDI sedan 2003, C5 MkIII 2.0 16V Exclusive BVA sedan 2008 oraz C2 1.4 Exclusive 75 KM Sensodrive 2007. Jest C5AC 1600 PureTech 2019
  • Zainteresowania: narty, piłka nożna, rolki, motoryzacja, aktywny wypoczynek
  • Miejscowość: Poznań
Re: [Mk-1]Problem z intercoolerem w Citroenie C5 2.0HDI
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2011, 00:10:44 »
W większości wypadków jeżeli coś cieknie tzn., że jest coś nie tak. U mnie cooler się tylko pocił. Podobnie miał też Krzysiek Szanecki. Obaj załatwiliśmy to u specjalisty od chłodnic. W kilka godzin gość wymienił nam coolery na regenerowane i dał jeszcze na to pisemną gwarancję. Było to kilka lat temu i do dzisiaj jest spokój. Coolery miały mikro nieszczelności i przez to się pociły. Kosztowało to chyba 400 zł. Podjedź do specjalisty niech obejrzy i doradzi.