Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Zarówka cofania  (Przeczytany 586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Lekowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: Xsara coupe
Zarówka cofania
« dnia: Maj 09, 2011, 23:52:51 »
Witam,

Panowie mam pytanie. Siadła mi zarówka cofania a druga nie swieci juz tak jak powinna wiec postanowiłem wymienić. Kupiłem ledy... i jak sie okazało nic gorszego zrobic nie mogłem. Podjechałem ponownie do sklepu i zakupiłem 5W5 BOSMY ale znowu lipa swiatło jest bardzo kiepskie. Jakie macie żarówki w swoim aucie lub ewentualnie co polecacie zakupić ? Wiadomo lata juz nie te i zależy mi na bardzo mocnym oświetleniu biegu wstecznego. Z góry dzięki za wypowiedź.

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Re: Zarówka cofania
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2011, 00:11:44 »
Bo w5 to sa pozycyjne.Ze w ogole udalo Ci sie je zamontowac to sie dziwie.Tam ida P21W.

Offline Marian Czapski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 353
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4, 1,6 eHDI, 2014; Subaru Forester 2014
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zarówka cofania
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2011, 07:11:16 »
Kolejny użytkownik któremu nie chce się zajrzeć do instrukcji użytkowania pojazdu. I pierwszy odruch to pytania na forum. Oczywiście, że dla świteł, które mają coś pomagać kierowcy musi być stosowana większa moc. Czyli właśnie 21 W. Ponadto chyba dało się zauważyć co zostało wyjęte z oprawki.

Offline Krzysztof Lekowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: Xsara coupe
Re: Zarówka cofania
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2011, 15:28:13 »
Panowie nie wyzywajcie mnie. Wyjałem z oprawki zarówke która tam była ...  Autka nie mam od nowości więc jest to moja pierwsza wymiana swiateł cofania. Widocznie ktoś przede mną zamontował w/w zarówke. Dzieki za pomoc