Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3  (Przeczytany 4456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sławek Szatanek

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 176
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: AUDI Q3 (2016r) 2.0 TDi 150 KM S-Line automat Citroen C5 II 2.0 HDI MR'05 [ RT3 PL ]
  • Miejscowość: Legnica
[MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« dnia: Październik 13, 2012, 19:02:22 »
Witam po opcji <> nie znalazłem takiego tematu i pytanie do fachowca bo ja się nie znam - czy jeżeli sam zmienię język na polski w cytrynce to skasuje mi wcześniejsze grzebanie w kompie auta ??
Ale od początku - po stwierdzonym braku zbiornika z Eolys'em i braku komunikatu na kolorowej nawigacji o braku dodatku stwierdziłem , że ktoś przede mną robił coś z kompem czyli zwyczajnie komp ,,oszukał'' , że jest dodatek i FAP czysty w 100% .
Przy zakupie auta otrzymałem wizytówkę z jakiegoś chip tuning zakładu - stąd moje podejrzenia co do kompa i dodatku .
Znalazłem w necie spolszczone całe menu do mojego kompa czyli wersji oprogramowania  6.63 - dodam , że nie jest to aledrogo tylko inne forum z francuzami :D i teraz pytanie ??
- czy wgranie tego oprogramowania 6.63 PL do mojej cytrynki wykasuje mi wcześniejsze ustawienia komputera czyli ten dodatek i  czysty filtr ?? Stąd moje pytanie do fachowca
diablo2 dla kolegów diabeł  :evil:

Offline Maciej Szcząchor

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 966
  • Skąd: Kosakowo k/Gdyni
  • Posiadany samochód: C5 X7 Tourer Exclusive 2.0 HDi 163 KM BVM 2013r. & DS3 1.6 e-HDi
  • Zainteresowania: el-bzdury
  • Miejscowość: Kosakowo k/Gdyni
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2012, 19:39:11 »
Chyba żarty sobie robisz.
Co ma do tego zmiana języka???
Mieć interfejs diagnostyczny, a umieć się nim posługiwać to dwie skrajne rzeczy;-)

BX, 2x Xantia, C3, C2, 3x C5

Offline Sławek Szatanek

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 176
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: AUDI Q3 (2016r) 2.0 TDi 150 KM S-Line automat Citroen C5 II 2.0 HDI MR'05 [ RT3 PL ]
  • Miejscowość: Legnica
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2012, 19:57:42 »
Stąd też moje pytanie ?? Czyli śmiało mogę zmieniać soft 6.63 niemiecki - na 6.63 PL ?? bez żadnych konsekwencji związanych z chip tuningiem ?? czy tak ??
diablo2 dla kolegów diabeł  :evil:

Offline Patryk Stalski

  • KC Emeryt
  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 7 933
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: B8 1.8 TSI
  • Zainteresowania: komputery, motoryzacja
  • Miejscowość: Wrocław
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2012, 20:01:54 »
Cytuj

Sławek Szatanek napisał:
Stąd też moje pytanie ?? Czyli śmiało mogę zmieniać soft 6.63 niemiecki - na 6.63 PL ?? bez żadnych konsekwencji związanych z chip tuningiem ?? czy tak ??


Tak, ten soft nie ma nic do FAP-a i reszty auta - on siedzi tylko w radiu i wyświetlaczu.
Pozdrawiam

Klubowa Emerytura...

Offline Tomasz Uss

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 16v 2005
  • Miejscowość: Legnica
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 11:54:34 »
Czy jest jakiś patent( opcja o której nie wiem) na to, żebym widział cały ekran bez naginania głowy? Teraz mam tak że z pozycji kierowcy żeby zobaczyć lewy górny i dolny róg wyświetlacza muszę się wychylić. Oczywiście chodzi mi o patent bez nieszczanie tego winowatego  daszka :)

Offline Irek Bommersbach

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 029
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: C crosser 2010, 2.2hdi
  • Miejscowość: Sosnowiec
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2012, 12:06:53 »
:)  Dobre. A o jakim patencie myślisz? Bo jak się zastanowisz, to sam sobie odpowiesz. Ty nie widzisz temperatury, a pasażer obok godziny. Taka konstrukcja - wszystko ma swoje +y i -y.

Offline Tomasz Uss

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 16v 2005
  • Miejscowość: Legnica
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2012, 12:10:56 »
Patent, a no pomniejszenie obrazu, niewielkie pomniejszenie mogłoby rozwiązać problem źle wykonanej konstrukcji. Po to jest forum, żeby pytać i uzyskiwać odpowiedzi a nie po to żeby się puszyć "przyjacielu":)

Offline Irek Bommersbach

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 029
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: C crosser 2010, 2.2hdi
  • Miejscowość: Sosnowiec
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2012, 12:30:19 »
No niestety żadnego takiego patentu nie ma. Pozostaje naginanie karku. P.S. - wcale się nie puszę, jeśli tak to odebrałeś to wielkie sory "przyjacielu" ;)

Offline Sławek Szatanek

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 176
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: AUDI Q3 (2016r) 2.0 TDi 150 KM S-Line automat Citroen C5 II 2.0 HDI MR'05 [ RT3 PL ]
  • Miejscowość: Legnica
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2012, 17:24:16 »
Witam a nie wystarczy fotela obniżyć ?? Mam ten sam problem ( wzrost 176 cm ) i stwierdziłem , że jak fotel obniżę to godzinę widzę  :devil:
A co do softu już wgrane i śmiga  :evil: polskie menu w Mojej cytrynce a i nawigacja została jeszcze do nagrania na płytę jak będzie śmigać dam znać   :devil:
diablo2 dla kolegów diabeł  :evil:

Offline Tomasz Uss

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 16v 2005
  • Miejscowość: Legnica
Re: [MK II] Soft 6.63 polskie menu w RT3
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2012, 18:45:36 »
Ja jestem nie co wyższy,a fotel w zasadzie leży na ziemi:)
 Widzę że jesteśmy z tego samego miasta, jak będziesz miał kłopot z mapką to pomogę :)