Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: MK III i inne... dodatkowe oświetlenie nastrojowe  (Przeczytany 69305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej Żymełka

• Przyspiesza
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 2.0 140hp Exclusive
  • Miejscowość: Katowice
Odp: MK III i inne... dodatkowe oświetlenie nastrojowe
« Odpowiedź #500 dnia: Listopad 01, 2019, 23:20:37 »
Witam,

A ja sobie dodałem takie smaczki.

Pozdrawiam

Offline Marcin Bąkowski

• Mistrz prostej
  • **
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
« Odpowiedź #501 dnia: Listopad 03, 2019, 00:28:52 »
Witam,

A ja sobie dodałem takie smaczki.

Pozdrawiam

Ładnie to wygląda :)

Offline Przemysław Krawczyk

• Nowy Użytkownik
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 2008 Taurer Exclusive
  • Miejscowość: Kamieńsk
« Odpowiedź #502 dnia: Listopad 10, 2019, 22:23:37 »
Witam.
Mam następujący problem z podświetleniem dodatkowym nastrojowym. Może i temat był poruszany wielokierunkowe ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
Kupiłem auto i oświetlenie nad schowkami nie działało. Listwy są, przycisk koło kierownicy też do przycisku dochodzi 12V, a oświetlenie nie działa, przycisk reaguje. W DB wyświetla się błąd F043 Usterka brak łączności kalkulatorem modułu nastrojowego wnętrza. Jeszcze był błąd F5FF - nieoczekiwana usterka reinicjalizacji inteligentnego modułu sterującego. Oba udało się skasować jednak F043 po ponownym uruchomieniu auta powrócił. Całe pozostałe oświetlenie w podsufitce, w schowkach pod nogami działa bez problemu. Jednak te najwspanialsze listwy nie. Krótka listwę wyjąłem i żarówkę sprawdziłem - działa. Długiej nie chciało mi się wyjmować bo za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać. Jednak jeśli prawda jest co gdzieś tu na forum już znalazłem że połączenie jest równolegle to jeśli w długiej listwie żarówka będzie spalona to krótka może też nie działać?
Nie jest to niezbędne do użytkowania auta ale jednak fajnie by było gdyby to działało.
Kolejna sprawa. Jeśli ktoś by miał jakiś manual żeby dostać się do długiej listwy to poproszę.