Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Mój nowy nabytek .Xsara  (Przeczytany 2722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Markiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Skąd: Poza granicami Polski
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.8 bensa 2003
  • Zainteresowania: Majsterkowanie przy wszystkim
  • Miejscowość: Poza granicami Polski
Mój nowy nabytek .Xsara
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 19:28:04 »
Witam wszystkich użytkowników owego forum.Chciałbym sie przedstawic.Jestem Marcin.Od niedawna stałem sie posiadaczem samochodu Citroen Xsara Break 1.8i 16v 1999. Kupiłem go w Finlandii i Jestem Bardzo zadowolony z zakupu.Stan okreslam jako dobry ale go jeszcze dobrze nie poznałem,także ocenic go narazie nie moge. Przesiadłem sie z punta i wieksza przestrzen zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.Do tej pory powymieniałem podstawowe części :Filtry,olej,rozrząd,swiece,płyn chłodniczy.Z płynem hamulcowym moge jeszcze poczekac .Oto mój ,,pierdzioszek,,<nazwa od piardowania podczas otwierania drzwi centralnym pilotem >:D.Pozdrawiam

Offline Artur Parzygnat

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 063
  • Skąd: Kwidzyn- Zmywakowo
  • Posiadany samochód: Peugeot 407 2.0 HDI 2006 Siemens- wóz drabiniasty
  • Zainteresowania: Bioenergoterapia
  • Miejscowość: Kwidzyn- Zmywakowo
Odp: Mój nowy nabytek .Xsara
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 20:58:19 »
Czołem. Niech Ci autko służy bezawaryjnie. A na marginesie dobrze, że nie kupiłeś C5, albo co gorsza C8, bo od szoku przestrzennego przy każdym wsiadaniu bilety byś kasował  ;)
Były: Garbus 1200 Meksyk, Ford Taunus 1.6 kombi, Mazda 626 GD 2.0 Liftback automat, Ford Transit 130 2.4D , Mazda Premacy 2.0D, Nissan Primera P11 lift 2.0D, Citroen C5 MkI 2.0 HDI, Volvo 740 2.0 benz, Ford Mondeo MkIII 2.0 TDCI, Citroen C5 MkII 2.2 HDI automat.

damian.z1

  • Gość
Odp: Mój nowy nabytek .Xsara
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2015, 00:03:48 »
osobiście w finlandi ?

Offline Marcin Markiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Skąd: Poza granicami Polski
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1.8 bensa 2003
  • Zainteresowania: Majsterkowanie przy wszystkim
  • Miejscowość: Poza granicami Polski
Odp: Mój nowy nabytek .Xsara
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2015, 05:51:15 »
osobiście w finlandi ?
Tak . Od 5 lat mieszkam w Finlandii.Zdążyłem sie zorientowac o dobrej renomie i rzetelnosci tutejszych mechaników ,Fakt płaca jest za godz :60-80e ,dosyc drogo ale robią dobrze i sprawnie.Obym niemusiał do nich jechac ,bo bardzo chciałbym aby citroenek był bezawaryjny,choc wiem że to maszyna i ma prawo sie cos stac