Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Pytanie o Cytrynowe części  (Przeczytany 7544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej Lipiński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 68
  • Skąd: Lućmierz/Łódź
  • Posiadany samochód: Były: 2 x Citroen ZX 1.9D, 2 x Citroen ZX Volcane TD Jest: Citroen ZX 2.0 16v
  • Miejscowość: Łódź
Pytanie o Cytrynowe części
« dnia: Grudzień 04, 2015, 20:44:52 »
Cześć Czołem ;)


Panowie czy wiecie może o jakichś cytrynach w województwie łódzkim, lub w promieniu max 100 km od Łodzi, które sa na szrotach, lub ktos ma je do wydania na czesci? Potrzebuje sporo pierdół poczawszy od gałki zmiany biegów konczac na przednim zderzaku do Volcane. Ktoś coś Anybody ;)?

Offline Gruszecki Michal

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 753
  • Skąd: Siedlce
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 2005 r. 1.6 70 kW.
  • Miejscowość: Siedlce
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2015, 20:57:59 »
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5693485163

Wydaje mi się że mają sporo części,  warto zadzwonić i popytać. Dzisiaj przyszła paczka z lampą tylną  i podnośnikiem  samochodowym.


Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Offline Mariusz Ilicki

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 1 942
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 GP 2.0 BlueHDi 14r., Pug 306 1.6 8v 00r., Xsara Picasso 1.8 16v 04r.
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2015, 21:35:12 »
Problem w tym że szroty jako takie nie bawią się w trzymanie pierdół. Najczęściej będą tam elementy mechaniki, blacharki i oświetlenia. Nikt sie tam nie bawi w ogarnianie każdego plastiku z wnętrza pojazdu. Najlepiej jest złapać całe auto na jakiejś auto kasacji i samemu powygrzebywać to co potrzebne.


Maciek miałeś pisać na prv. co konkretnie potrzebujesz...tydzień temu robiłem przegląd piwnicy i wiem już co nieco. Mam zaślepkę zderzaka przedniego ale czarną. Gałki brak...mam sam mieszek skórzany.

Offline Artur Grochowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 63
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Mercedes W124 E280
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2015, 00:48:03 »
Gałki wciąż są dostępne w ASO Citroena, sam ponad 2 miesiące temu sobie jedną zamówiłem bo poprzednia się rozsypała. Koszt - 89pln (moim zdaniem uczciwa cena za nową część do dawno nieprodukowanego modelu w rzadkiej wersji 16v/Volcane).

Offline Sławomir Dobosiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 269
  • Skąd: Różan
  • Posiadany samochód: był citroen zx 2.0 16v 94r. jest furio 93r.>2.0i , renault megane
  • Zainteresowania: moja cytryna, stare zegarki
  • Miejscowość: Różan
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2015, 08:08:34 »
Jak jeszcze mieszkałem w Łodzi, po takie pierdoły jeździłem do Pabianic na Karniszewicką

Offline Maciej Lipiński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 68
  • Skąd: Lućmierz/Łódź
  • Posiadany samochód: Były: 2 x Citroen ZX 1.9D, 2 x Citroen ZX Volcane TD Jest: Citroen ZX 2.0 16v
  • Miejscowość: Łódź
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2015, 08:48:50 »
dzięki za info Panowie :) jeśli chodzi o gałkę to chyba rzeczywiscie pojade do ASO i sobie taka kupie, ale bedzie sie dobrze biegi zmieniało na Święta :D tak znam Karniszewicką,  cytrynowy raj czesci tylko sobie sporo licza ale jak ni ma wyjscia to n ma wyjscia, w jakis wolny likend zrobie sobie liste zakupow i sie tam zawine :) Mariusz wyslalem pw:)

Offline Mariusz Ilicki

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 1 942
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 GP 2.0 BlueHDi 14r., Pug 306 1.6 8v 00r., Xsara Picasso 1.8 16v 04r.
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Pytanie o Cytrynowe części
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2015, 12:43:59 »
Panowie wysyłajcie te pytanka o części bo nie mam gdzie opon trzymać :)