Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Regeneracja belki - lubelskie  (Przeczytany 3742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marek Paweł Czech

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 59
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: citroen xsara II break 1, 6 110 km 2001
  • Miejscowość: Lublin
Regeneracja belki - lubelskie
« dnia: Lipiec 26, 2008, 15:01:35 »
Duzo szukalem tu na forum i w opiniach firm, bylo troche pytan, ale zadnych odpowiedzi, wiec postanowilem jeszcze raz zapytac. Chodzi mi o regeneracje belki w Lublinie. Biore pod uwage dwie firmy, wiec prosze o opinie tych Lubelakow, ktorzy cos wiedza na ich temat. Wybrac Tompis, czy moze zaklad St. Kuli?
[/img]

Offline Dariusz Wójtowicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i X Break 2002
  • Zainteresowania: motoryzacja, przede wszytskim youngtimery
  • Miejscowość: Lublin
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2008, 11:33:04 »
Witam, moja Xsara będzie po regeneracji belki do odbioru jutro. W Auto-Center na ul. Gospodarczej (sprawdź w katalogu firm z forum). Nie wiem czy są w tym akurat odpowiednio wykwalifikowani, ale mam do tej firmy zaufanie, bo pozostałe naprawy robią bardzo dobrze i relatywnie atrakcyjnie cenowo. (Goście odeszli z ASO i założyli własną firmę, a że firma świeża to ewidentnie się starają - do tego stopnia, że kolejki, żeby zapisać się na serwis to 3-5 dni!). Jak będę wiedział jak wyszło to tu wpiszę, ale nie wcześniej jak 4 sierpnia.

Offline Marek Paweł Czech

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 59
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: citroen xsara II break 1, 6 110 km 2001
  • Miejscowość: Lublin
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2008, 19:40:03 »
Dzieki, bede bardzo wdzieczny za wszelkie info w tej sprawie.
[/img]

Offline Dariusz Wójtowicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i X Break 2002
  • Zainteresowania: motoryzacja, przede wszytskim youngtimery
  • Miejscowość: Lublin
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:40:17 »
Witam, maszyna jest po regeneracji tylnej belki i wszystko wygląda ok. Cena całości 1000 pln, ale Auto-Center regeneruje belkę u jakiegoś podwykonawcy, a sam wymienia tylko niektóre części.

Pozdrawiam,
Darek

Offline Robert Giza

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Poniatowa
  • Posiadany samochód: XARA I 1,9 D "99
  • Miejscowość: Poniatowa
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2008, 13:26:48 »
witam, ja robiłem regenerację w Warsztacie pana Adama Besztaka - specjalizującego się w cytrynkach, mieści się on przy trasie lublin-nałeczów, a dokładnie w Płouszewicach 52, tel.501711520...koszt około 1 000zł....jak na razie nie narzekam....szybko, sprawnie....

Offline Dariusz Wójtowicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i X Break 2002
  • Zainteresowania: motoryzacja, przede wszytskim youngtimery
  • Miejscowość: Lublin
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2008, 18:58:26 »
Chwilę jazdy przed zjazdem do pana Besztaka jest zakład, który specjalizuje się tylko i wyłącznie w belkach. Znajomy tam właśnie wstawił Renault Megane Coupe, a ponoć są bardzo dobrzy. Cena dla tej renówki to 550 pln.

Offline Darek Klempka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 79
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 1.6 16V 2002r.
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2008, 21:36:00 »
Cytuj

Dariusz Wójtowicz napisał:
Chwilę jazdy przed zjazdem do pana Besztaka jest zakład, który specjalizuje się tylko i wyłącznie w belkach. Znajomy tam właśnie wstawił Renault Megane Coupe, a ponoć są bardzo dobrzy. Cena dla tej renówki to 550 pln.


Tak z ciekawości: co to za zakład - jakieś namiary ? Mam 130 tys. i jeszcze nie widzę oznak zużycia, ale licho nie śpi...
A, przy okazji, co powiecie o firmie Best Car na Zemborzyckiej ?

Pozdrawiam
Darek - też Lubelak
Pozdrawiam
Darek

Offline Robert Giza

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Poniatowa
  • Posiadany samochód: XARA I 1,9 D "99
  • Miejscowość: Poniatowa
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2008, 06:21:07 »
co prawda temat jest o regeneracji belki ale może ktoś podpowie, gdzie moge zregenerować pompę do wspomagania w woj. lubelskim  i jakie to koszty, może ktoś  się wypowie czy warto regenerować czy szukać używanej no bo nowe to kosmos cenowy....

Offline Dariusz Wójtowicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i X Break 2002
  • Zainteresowania: motoryzacja, przede wszytskim youngtimery
  • Miejscowość: Lublin
Re: Lubelaki
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2008, 13:29:08 »
Cytuj

Darek Klempka napisał:
Cytuj

Dariusz Wójtowicz napisał:
Chwilę jazdy przed zjazdem do pana Besztaka jest zakład, który specjalizuje się tylko i wyłącznie w belkach. Znajomy tam właśnie wstawił Renault Megane Coupe, a ponoć są bardzo dobrzy. Cena dla tej renówki to 550 pln.


Tak z ciekawości: co to za zakład - jakieś namiary ? Mam 130 tys. i jeszcze nie widzę oznak zużycia, ale licho nie śpi...
A, przy okazji, co powiecie o firmie Best Car na Zemborzyckiej ?

Pozdrawiam
Darek - też Lubelak


Dziś przejeżdżałem obok. Firma nazywam się ATO-AUTO. Specjalizują się właśnie w regeneracji tylnych belek. Zakład znajduje się w Płouszowicach, ok. 1-2 km od granicy Lublina, jadąc ulicą Nałęczowską (za Kolonią Dąbrowicą). A jakieś 200 m dalej jest zjazd do pana Besztaka - magika od maszynek PSA znanego z fachowości od kilkunastu lat. Są szyldy przy drodze, także powinieneś trafić bez problemu.

Offline Marek Paweł Czech

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 59
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: citroen xsara II break 1, 6 110 km 2001
  • Miejscowość: Lublin
Re: Regeneracja belki - lubelskie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2008, 13:58:11 »
W Auto Center za regeneracje zaspiewali mi 1100 zl. Na Zamojskiej w Tompisie 900 zl. Troche mam do nich zaufanie, bo od kilku lat zawasze robilem u nich renowke, no a teraz cytryne. Zaprowadzilem wiec auto do nich. Okazalo sie ze moja belka jest ok, bez sladow korozji i wilgoci, trzeba bylo tylko dokonac regulacji tylnego zawieszenia, czyli podniesc tyl do poprawnej wysokosci, bo wlasnie to mnie zmylilo, prawy tyl tak opadl, ze myslem, ze to beleczka. Moja beleczka byla juz regenerowana przy 90 teraz ma 140 tys km. A koszty chyba duze, bo sprawdzenie belki 30 zl, a regulacja 170?
[/img]

Offline Darek Klempka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 79
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 1.6 16V 2002r.
Re: Regeneracja belki - lubelskie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2008, 14:47:52 »
Cytuj

Marek Paweł Czech napisał:
W Auto Center za regeneracje zaspiewali mi 1100 zl. Na Zamojskiej w Tompisie 900 zl. Troche mam do nich zaufanie, bo od kilku lat zawasze robilem u nich renowke, no a teraz cytryne. Zaprowadzilem wiec auto do nich. Okazalo sie ze moja belka jest ok, bez sladow korozji i wilgoci, trzeba bylo tylko dokonac regulacji tylnego zawieszenia, czyli podniesc tyl do poprawnej wysokosci, bo wlasnie to mnie zmylilo, prawy tyl tak opadl, ze myslem, ze to beleczka. Moja beleczka byla juz regenerowana przy 90 teraz ma 140 tys km. A koszty chyba duze, bo sprawdzenie belki 30 zl, a regulacja 170?


A gdzie poprzednio regenerowałeś belkę ?

Pozdrawiam
Darek
Pozdrawiam
Darek

Offline Marek Paweł Czech

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 59
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: citroen xsara II break 1, 6 110 km 2001
  • Miejscowość: Lublin
Re: Regeneracja belki - lubelskie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 14, 2008, 18:24:50 »
Przy 90 tys km poprzedni wlasciciel, mam na to papier, regenerowal tez na Zamojskiej, takze polecam. Pozdr.
[/img]

Offline Paweł Kozłowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 56
  • Skąd: szczecin
  • Zainteresowania: regeneracja belek
  • Miejscowość: szczecin
Re: Regeneracja belki - lubelskie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 31, 2008, 20:16:21 »
[color=cc0000]to nie jest dział ogłoszeń![/color]
WWW.BELKI-CITROEN.PL

Offline Dariusz Biszczanik

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 39
  • Posiadany samochód: Xsara 1.9D
Re: Regeneracja belki - lubelskie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2010, 22:51:30 »
Witam,
a ma ktoś jakieś namiary na dobry warsztat w okolicach Zamościa lub Biłgoraja ???