Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie  (Przeczytany 587599 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Przemek Ignatowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C3 I 1,4 8V Furio Toyota C-HR 1.8 Hybrid
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 14, 2015, 15:42:26 »
Sprawdziłem wczoraj Lexią licznik zużycia oleju: 25902502
Zmienia biegi, nie szarpie
były:
C5 II 2.0 HDi AM6 Break
C5 I 2.2 HDi Break
C5 I 2.2 HDi
Xsara Picasso 1.6 HDi
Xsara II 1.6 16V

Offline Witold Szaflik

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 435
  • Skąd: Kwidzyn
  • Posiadany samochód: Citroen C6 2.7 HDI & C4 1.6 HDI & C3 1.4 HDI
  • Miejscowość: Kwidzyn
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 14, 2015, 20:57:43 »
Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?

Oskar. Olej RAVENOL ATF Fluid T-IV jest bardzo rozpowszechnionym olejem i dużo autek na tym jeździ, bo jest b. długo w sprzedaży.
Na rynku są już nowsze ulepszone oleje JWS3309. Ja właśnie zdecydowałem się na taki nowszy. Nazwę jak chcesz podam ci na priva, bo niestety zostałem już raz zdeptany na tym forum. Olej który ja wlałem ma dużą "wadę" -> nie jest drogi. Sporo dobrego pisali o nim na forach "puga". Przy następnej wymianie też go wleję, bo jestem zadowolony.

Offline Arkadiusz Pietras

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: C5 Mk III 2.0 163 ASB
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 16, 2015, 10:52:22 »
Dynamiczna wlaśnie się robi. O 16 auto do odbioru. Zdam relacje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Offline Arkadiusz Pietras

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: C5 Mk III 2.0 163 ASB
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 16, 2015, 17:11:58 »
Auto już po wymianie, przede wszystkim polecam serwis Ślusarczyk w Tarnowie, naprawdę rzetelni fachowcy znający się na robocie i to nie tylko ASB, bardzo miła obsługa , poczekalnia i inne udogodnienia.
Olej w skrzyni był oczywiście czarny ale nie było mowy i asfalcie i breji. Licznik wyzerowali na miejscu i zrobili adaptację. Oczywiście auto jeszcze samo ma się trochę przyuczyć więc trzeba trochę nabić km. Po wymianie napewno jest zauważalna różnica na + (lepsza reakcja na pedał gazu, mniej przeciąga biegi choć było to u mnie nie znaczne, na postoju po przłeączanie z D na R i odwrotnie praktycznie  niezauważalne.Uszczelki na wymienniku ciepła wymienione. Nie było także problemu z zawieszeniem, mówili, że znają się na rzeczy i będą obchodzić się jak trzeba( nie zauważyłem narazie żeby coś skopali). Do tego auto wymyte na zewnątrz , poodkurzane w środku na błysk. Jeszcze darmowy przegląd zawieszenia z pokazaniem wszystkiego na podnośniku.


Także narazie jestem zadowolony, zobaczymy co dalej będzie się działo.

Offline Arkadiusz Pietras

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: C5 Mk III 2.0 163 ASB
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 16, 2015, 17:13:02 »


Olej zlany ze skrzyni

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


mjerz

  • Gość
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 16, 2015, 17:40:14 »
polecam serwis Ślusarczyk w Tarnowie, naprawdę rzetelni fachowcy znający się na robocie

Mogę zapytać ile zapłaciłeś? Bo ktoś tu wcześniej straszył kosmicznymi cenami.
I jaki w końcu wybrałeś olej? Czy było robione płukanie?

Olej w skrzyni był oczywiście czarny ale nie było mowy i asfalcie i breji.

O smole mówiłem na podstawie wartości licznika zużycia oleju, którego wartość miałeś bardzo dużą. Natomiast sam pisałeś, że olej był zmieniany przez poprzedniego właściciela.  Więc stan oleju oczywiście nie odpowiada stanowi licznika (którego przy poprzedniej zmianie nie wyzerowano), dlatego jest o wiele lepszy niż wartość licznika by na to wskazywała.

Offline Michał Siwek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Skąd: Otrębusy
  • Posiadany samochód: C5 III 2.0 HDI 163KM AUT
  • Miejscowość: Otrębusy
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 16, 2015, 17:42:03 »
Więc ile taka przyjemność?


Offline Arkadiusz Pietras

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: C5 Mk III 2.0 163 ASB
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 16, 2015, 18:01:13 »

Tak było płukanie skrzyni środkami Liqui Molly - jakaś czarna puszka pokazywali mi to po użyciu
Jest takż wlany środek uszczelniający tej samej marki

Olej kupowałem sam 522 zł po 5% rabacie za 12 butelek:
http://www.zmienolej.pl/oferta/oleje-przekadniowe/amsoil-signature-synthetic-automatic-transmission-0-946l-detail
Zostało mi 1,5 buteleczki nie wykorzystanego oleju


Usługa 680zł razem z płukaniem i uszczelniem
Komplet uszczelnień w ASO 65zł


czyli 1267 zł - drogo , ale mam poczucie, że auto było w dobrych rękach:)


Offline Arkadiusz Pietras

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: C5 Mk III 2.0 163 ASB
  • Miejscowość: Kraków
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 16, 2015, 19:46:38 »
Orientuje się ktoś jaki teraz może być czas pełnej adaptacji skrzyni po takiej wymianie?

Offline Maciej Rogalski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Skąd: Sobótka
  • Posiadany samochód: CITROEN EVASION2.0 CT B/G 1999 .C5 2,0HDI 136KM rok2009Automat
  • Miejscowość: Sobótka
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 16, 2015, 22:49:44 »
Witam czy ktoś zna dobry warsztat we Wrocławiu do takiej  wymiany .
macias

Offline Michał Nowakowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 444
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Kiedyś C5 (X7) Tourer 2.0 hdi AM6, teraz Mondek Mk5 Titanium PowerShift 2.0 tdci 180PS
  • Zainteresowania: podróże, dobra kuchnia, dobre wina...
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 17, 2015, 00:24:03 »
wow, 7 setek za dynamiczną, faktycznie pan Jakub się ceni... Zwłaszcza że serwis w takiej postaci istnieje całkiem od niedawna, więc doświadczenie musieli nabywać szybko i intensywnie :) Ja jednak chyba wybiorę opcję zakładu, który od dekady specjalizuje się przede wszystkim w automatach i to liczy za tę samą usługę połowę tej sumy.
FAP out, EGR off, POWER up :)

Offline Mariusz Tober

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Warszawa Ursus
  • Posiadany samochód: C5 2.0HDI 163KM 2011 sedan
  • Zainteresowania: Astrofotografia, psytrance
  • Miejscowość: Warszawa Ursus
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 22, 2015, 11:58:39 »
Cześć Panowie!
Jestem pierwszy raz na forum, choć z Cytrynami mam do czynienia od kilku lat.


Czy znacie / możecie rekomendować / polecić serwis ASB w okolicach Warszawy (powiedzmy do 100km), gdzie znają się na rzeczy?
Nic strasznego się u mnie nie dzieje, ale chce doprowadzić auto do nieskazitelnego stanu, a na trzecim biegu trochę poszarpuje. Auto 150k przebiegu.


Słyszałem, że w Nadarzynie jest specjalista.
Warszawa Ursus - Lexia

Offline Arkadiusz Borzęcki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 910
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Gs300
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 22, 2015, 13:31:08 »
Co prawda nie byłem , ale robi między innymi wymianę dynamiczną oleju  Auto Wawer
był Ls 430,C6 2.7 HDI, Lexus GS 430, C5 2.0 HDI Exclusive 2009, C5 1.6HDi Break 2005 oraz Activa V6 :-)

Offline Arkadiusz Wawrzyniak

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0i 8v SX '93 HA - teraz piękna C5 mkII 3.0 V6 BVA AM6 Exclusive LPG i C5 mkI 2.2HDi Exclusive
  • Miejscowość: Łódź
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 26, 2015, 15:48:52 »
Mam pytanie, czy zna ktoś w Łodzi lub okolicach dobry serwis od asb?
Dzwoniłem dziś do jednego, ponoć najlepszego w Łodzi i powiedział mi że w BVA AM6 nie wymienia się dynamicznie oleju - łapki opadły
Jeszcze jak mu powiedziałem model skrzyni - to pierwszy raz takie oznaczenie słyszał :/ to jak mu powiedziałem że to skrzynia 6-biegowa z C5 V6 to powiedział mi jakiś ciąg znaków o którym pierwszy raz ja słyszałem ;)

Nie dyskutowałem z nim zbyt długo bo raczej w jego łapki nie oddam dobrej skrzyni biegów w której nic się nie dzieje a trzeba tylko wymienić olej by śmigała jak najdłużej ;)

Offline Grzegorz Różycki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 972
  • Skąd: Puławy
  • Posiadany samochód: C5 V6 Exclusive '06 BVA LPG, C5 V6 Exclusive '02 BVA LPG
  • Zainteresowania: motoryzacja w każdej postaci :-)
  • Miejscowość: Puławy
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 26, 2015, 17:03:45 »
Mam pytanie, czy zna ktoś w Łodzi lub okolicach dobry serwis od asb?
Dzwoniłem dziś do jednego, ponoć najlepszego w Łodzi i powiedział mi że w BVA AM6 nie wymienia się dynamicznie oleju - łapki opadły
Jeszcze jak mu powiedziałem model skrzyni - to pierwszy raz takie oznaczenie słyszał :/ to jak mu powiedziałem że to skrzynia 6-biegowa z C5 V6 to powiedział mi jakiś ciąg znaków o którym pierwszy raz ja słyszałem ;)

Nie dyskutowałem z nim zbyt długo bo raczej w jego łapki nie oddam dobrej skrzyni biegów w której nic się nie dzieje a trzeba tylko wymienić olej by śmigała jak najdłużej ;)

AM6 to tylko oznaczenie dla PSA. Ta skrzynia to Aisin TF-80SC. Taki ciag znakow podal?
C5 MkII V6 2,9i (210KM) Exclusive Automatic '06 91kkm
Toyota Prius II 1,5VVTi (110KM) ECVT '09 177kkm
Kueschall Advance '14 (0KM) 0,5kkm

Offline Tomasz Oli

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 33
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 III 2.0 hdi 163 Exclusive
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 26, 2015, 20:01:47 »
Mam pytanie, czy zna ktoś w Łodzi lub okolicach dobry serwis od asb?
Dzwoniłem dziś do jednego, ponoć najlepszego w Łodzi i powiedział mi że w BVA AM6 nie wymienia się dynamicznie oleju - łapki opadły
Jeszcze jak mu powiedziałem model skrzyni - to pierwszy raz takie oznaczenie słyszał :/ to jak mu powiedziałem że to skrzynia 6-biegowa z C5 V6 to powiedział mi jakiś ciąg znaków o którym pierwszy raz ja słyszałem ;)

Nie dyskutowałem z nim zbyt długo bo raczej w jego łapki nie oddam dobrej skrzyni biegów w której nic się nie dzieje a trzeba tylko wymienić olej by śmigała jak najdłużej ;)

Możesz zrobić w Kutnie w serwisie Citroena Zachorscy. Niektórzy z forum już tam robili.
Ja też rozważałem ta lokalizację i powiedzieli mi 450pln za robociznę, olej po mojej stronie.

Offline Arkadiusz Wawrzyniak

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0i 8v SX '93 HA - teraz piękna C5 mkII 3.0 V6 BVA AM6 Exclusive LPG i C5 mkI 2.2HDi Exclusive
  • Miejscowość: Łódź
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 27, 2015, 09:59:23 »
Mam pytanie, czy zna ktoś w Łodzi lub okolicach dobry serwis od asb?
Dzwoniłem dziś do jednego, ponoć najlepszego w Łodzi i powiedział mi że w BVA AM6 nie wymienia się dynamicznie oleju - łapki opadły
Jeszcze jak mu powiedziałem model skrzyni - to pierwszy raz takie oznaczenie słyszał :/ to jak mu powiedziałem że to skrzynia 6-biegowa z C5 V6 to powiedział mi jakiś ciąg znaków o którym pierwszy raz ja słyszałem ;)

Nie dyskutowałem z nim zbyt długo bo raczej w jego łapki nie oddam dobrej skrzyni biegów w której nic się nie dzieje a trzeba tylko wymienić olej by śmigała jak najdłużej ;)

Możesz zrobić w Kutnie w serwisie Citroena Zachorscy. Niektórzy z forum już tam robili.
Ja też rozważałem ta lokalizację i powiedzieli mi 450pln za robociznę, olej po mojej stronie.

Dzięki
Tylko powiedz mi czy to jest ASO Citroena, czy firma mająca specjalizację w Cytrynkach?
Bo nie chcę skończyć jak moi przedmówcy którzy skorzystali z usług ASO ;)

Offline Arkadiusz Wawrzyniak

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0i 8v SX '93 HA - teraz piękna C5 mkII 3.0 V6 BVA AM6 Exclusive LPG i C5 mkI 2.2HDi Exclusive
  • Miejscowość: Łódź
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 27, 2015, 10:00:21 »
Mam pytanie, czy zna ktoś w Łodzi lub okolicach dobry serwis od asb?
Dzwoniłem dziś do jednego, ponoć najlepszego w Łodzi i powiedział mi że w BVA AM6 nie wymienia się dynamicznie oleju - łapki opadły
Jeszcze jak mu powiedziałem model skrzyni - to pierwszy raz takie oznaczenie słyszał :/ to jak mu powiedziałem że to skrzynia 6-biegowa z C5 V6 to powiedział mi jakiś ciąg znaków o którym pierwszy raz ja słyszałem ;)

Nie dyskutowałem z nim zbyt długo bo raczej w jego łapki nie oddam dobrej skrzyni biegów w której nic się nie dzieje a trzeba tylko wymienić olej by śmigała jak najdłużej ;)

AM6 to tylko oznaczenie dla PSA. Ta skrzynia to Aisin TF-80SC. Taki ciag znakow podal?

No chyba taki był ten ciąg znaków ;)

Offline Piotr Sidorowicz

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 13
  • Posiadany samochód: C5 2010 2.0HDI 163 BVA
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 27, 2015, 13:56:24 »
Ja robiłem wymianę w Kutnie - to jest ASO Citroena, jest też serwis Boscha, który firmuje dynamiczną wymianę na stronie www
Wszystko (ASO i Bosch) jest w jednej hali i jedna recepcja serwisu ASO.

Trzeba doliczyć chyba 60 zł za środek płuczący skrzynię.
Sama wymiana ok, nie wykasowali mi jedynie licznika zużycia oleju, bo wg. nich nie ma takiej potrzeby....

Offline Arkadiusz Wawrzyniak

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0i 8v SX '93 HA - teraz piękna C5 mkII 3.0 V6 BVA AM6 Exclusive LPG i C5 mkI 2.2HDi Exclusive
  • Miejscowość: Łódź
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 27, 2015, 14:37:45 »

Sama wymiana ok, nie wykasowali mi jedynie licznika zużycia oleju, bo wg. nich nie ma takiej potrzeby....

No właśnie to mnie martwi bo kilkadziesiąt postów wcześniej czytałem co i jak jeśli chodzi o kasowanie licznika przy wymianie oleju....tym bardziej jak jest to wymiana dynamiczna z płukaniem...

Offline Arkadiusz Wawrzyniak

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Była Xantia 2.0i 8v SX '93 HA - teraz piękna C5 mkII 3.0 V6 BVA AM6 Exclusive LPG i C5 mkI 2.2HDi Exclusive
  • Miejscowość: Łódź
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 29, 2015, 15:46:32 »
Olej wymieniony :D
Padło na ASO Zachorscy w Kutnie...
Dziękuję Piotrkowi Sidorowiczowi za polecenie mi tej stacji, jestem bardzo zadowolony z ich roboty choć chłopak, który wymieniał olej sam się przyznał że z tymi skrzyniami miał mało do czynienia i nie wiedział że to japońska skrzynia ;) - no ale to taka mała łyżeczka dziegciu...

Obsługa bardzo miła i wszystko zrobione jak należy :)
Jazda próbna z podłączeniem komputera przed wymianą, płukanie, nowy olej, wymiana uszczelek i znów jazda próbna z komputerem w celu adaptacji skrzyni :) licznik oczywiście spisany i wykasowany. Olej Esso po stronie serwisu, ponoć fabrycznie do ASB jest właśnie Esso lany, aż się zdziwiłem że nie Total ;)
Olej po 90000km wyglądał całkiem, całkiem - był ciemny ale światło przepuszczał, mniej więcej kolor ciemnego burgunda ;), także nie było mowy o jakiejś gęstej czarnej brei. Pewnie jeszcze ze 20-30tys km by polatał, ale dla mojego spokojnego snu został wymieniony. Potwierdziło to tylko że te 90tys km na liczniku to jest jego rzeczywisty przebieg :D

Cenowo....niecałe 900 za całość :D

Z czystym sumieniem polecam to ASO

mjerz

  • Gość
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 29, 2015, 17:21:32 »
Olej wymieniony :D
Padło na ASO Zachorscy w Kutnie...
Dziękuję Piotrkowi Sidorowiczowi za polecenie mi tej stacji, jestem bardzo zadowolony z ich roboty choć chłopak, który wymieniał olej sam się przyznał że z tymi skrzyniami miał mało do czynienia i nie wiedział że to japońska skrzynia ;)

Trochę strasznie brzmi zważywszy że to podobno ASO Citroen gdzie teraz są już tylko te skrzynie ;)

Jazda próbna z podłączeniem komputera przed wymianą, płukanie, nowy olej, wymiana uszczelek i znów jazda próbna z komputerem w celu adaptacji skrzyni :) licznik oczywiście spisany i wykasowany.

No to jednak trochę ewoluowali, bo poprzedniemu koledze ponoć powiedzieli że nie trzeba kasować ;)

Offline Karol Kozłowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 945
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
  • Posiadany samochód: Citroen C5 3.0 V6 2004r. Renault Latitude 2.0DCi 2011r.
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:02:18 »
Olej wymieniony :D
Padło na ASO Zachorscy w Kutnie...
Dziękuję Piotrkowi Sidorowiczowi za polecenie mi tej stacji, jestem bardzo zadowolony z ich roboty choć chłopak, który wymieniał olej sam się przyznał że z tymi skrzyniami miał mało do czynienia i nie wiedział że to japońska skrzynia ;)

Trochę strasznie brzmi zważywszy że to podobno ASO Citroen gdzie teraz są już tylko te skrzynie ;)

Jazda próbna z podłączeniem komputera przed wymianą, płukanie, nowy olej, wymiana uszczelek i znów jazda próbna z komputerem w celu adaptacji skrzyni :) licznik oczywiście spisany i wykasowany.

No to jednak trochę ewoluowali, bo poprzedniemu koledze ponoć powiedzieli że nie trzeba kasować ;)

Poczytali forum... :)



mjerz

  • Gość
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:06:09 »
Poczytali forum... :)

Całkiem możliwe ;)  Jak się tu z 5-6 lat temu po ASO przejechałem to też potem jak do nich podjechałem to wiedzieli o co chodzi ;)

Offline Paweł Tomiak

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 60
  • Skąd: Wadowice
  • Posiadany samochód: Citroen C5 V6 2.7 BiTurbo - 2008 rok - Citroen Berlingo 2.0 HDI - 2002 rok
  • Miejscowość: Wadowice
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:53:34 »
W moim C5 także zaczeło sie "ślizganie " biegów w rozmowie z mechanikiem ustaliłem, że może to być problem płyty hudraulicznej w mojej skrzyni AM6 - koszy ewentualnej wymiany ... 3000 zł. Ktoś może to już przerabiał ??, czy jest jeszcze jakaś inna opcja ??