Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: xsara 1 1/4 auto kręci ale nie odpala  (Przeczytany 915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
xsara 1 1/4 auto kręci ale nie odpala
« dnia: Lipiec 13, 2010, 02:18:56 »
Witajcie koledzy mam problem z moją Xsarką autko odpali pochodzi jakiś czas około 15 lub 20 minut może dłużej zgaszę kluczykiem i potem nie odpali postoi dzień i pali od kopa autko mam już 3 tygodnie u mechanika i nie morze  dojść co mu jest klimy nie mam .Wczoraj pojechałem do mechanika bo dzwonil do mnie że jest zrobione autko wymontowali mobilajzer to miało być przyczyną i co się  okazało wsiadam do auta a ono kreci ładnie ale nie odpala.Pompę paliwa wymieniałem sprawna cewkę ze sklepu sprawdzałem to samo proszę o jakieś podpowiedzi .Pozdrawiam

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Re: xsara 1 1/4 auto kręci ale nie odpala pomocy!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2010, 22:16:38 »
moze blachostka ale sprawdz filtr paliwa,filtr powietrza ,katalizator i czujnik temperatury.Te rzeczy czesto powoduje ze silni ciezko odpalic.

Offline Marian Czapski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 353
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4, 1,6 eHDI, 2014; Subaru Forester 2014
  • Miejscowość: Warszawa
Re: xsara 1 1/4 auto kręci ale nie odpala
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:47:31 »
Ot tak sobie wymontowali immobiliser? Brzmi ciekawie.  Ale żeby znaleźć przyczynę to warto wiedzieć co funkcjonuje poprawnie. Jeśli ktoś porywa się na immoliser to chyba może sprawdzić czego brakuje. Wymiana pompy niczego nie gwarantuje bowiem i tak nie wiemy, czy jest paliwo. Spróbuj chociaż opisać bardziej szczegółowo zjawiska towarzyszące usterce. Przecież coś się świeci, coś słychać itp.