Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav  (Przeczytany 132179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz Koźmiński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 12
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso II FL 1.2 PureTech 130 SHINE - 2018r.
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 18, 2020, 20:26:03 »
Ciesze się, że wszystko się udało. :) Do zobaczenia gdzieś na mieście :)

Tak, udało się! Dzięki Wielkie! a skąd wiedziałeś, że jest nowa wersja mapy? do tej pory sprawdzałem u siebie w telefonie poprzez aplikację "My Citroen" ale od dłuższego czasu nic się nie pojawiało  :( ostatnią jaką miałem to mapa wersja 16.

Do zobaczenia!  ;D ale jeżeli gdzieś na mieście, to chyba już bez aut...  ;) :P ;) 

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 19, 2020, 09:01:51 »
Linka sobie zapisałem. Sprawdzam od czasu do czasu, zmieniając w jego treści numer z 17 na 18 i teraz będę zmieniał na 19. Jak odpowie aktywnie, to ściągam. Apka fabryczna nic nie pokazuje.
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Wojciech Nawrocki

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Skąd: Kwidzyn
  • Posiadany samochód: C4 II 1,6 2016
  • Zainteresowania: MUZYKA
  • Miejscowość: Kwidzyn
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 19, 2020, 21:47:07 »
Czy macie też ten problem ,że wpisujac VIN auta C4 z 2017 na stronie update Citroen ,aby pobrać nowe mapy,oprogramowanie (a wiem ,że sa nowsze) jest komunikat" brak aktualizacji"

Offline Maciej Kasperek

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Posiadany samochód: C4 GPII 2.0 HDI
  • Miejscowość: Myślenice
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 20, 2020, 02:05:45 »
Witam wszystkichSzczerze mówiąc coś mnie trafia jak czytam Wasze wypowiedzi. Są bardzo pomocne ale wytłumaczcie mi: jak to się dzieje że citroen ma swoich klientów w d.... Człowiek płaci ciężkie pieniądze za samochód . Teoretycznie ma przez 5 lat darmowe aktualizacje z których citroen się nie wywiązuje- Przecież każdy z nas za to zapłacił... w cenie auta. Mi tez wyświetla brak dostępnych aktualizacji . Choć wiem , że istnieją nowsze.  W korespondencji z działem obsługi dowiedziałem sie ,że citroen ma problem z serwerem. Ale serwisy maja dostęp do alternatywnego serwera i mogą wgrać aktualizację za 99 zł. Uważam , że skoro firma nawala z dostępem online powinna za darmo udostępniać plik w ASO . Czy ktoś już próbował reklamować tą sytuację?
Pozdrawiam

Offline Wojciech Nawrocki

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Skąd: Kwidzyn
  • Posiadany samochód: C4 II 1,6 2016
  • Zainteresowania: MUZYKA
  • Miejscowość: Kwidzyn
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 20, 2020, 23:03:22 »
Tak pisalem do centrum Citroen France ,ale oni mają czas ,albo odpiszą ,że z ich strony jest wszystko ok  :(

Offline Łukasz Pisiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Skąd: ZABRZE
  • Posiadany samochód: Obecnie - C4 GP II wczesniej C4 GP I
  • Miejscowość: ZABRZE
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 27, 2020, 09:19:16 »
Chłopaki, mam wersję map 16.00 pobrałem 17 i 18, jak myślicie można wgrac od razu 18?


Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 27, 2020, 09:22:10 »
Można, ja robiłem zmianę z 13 na 18 od razu.
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Maciej Więcek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.2 PureTech 130 S&S MoreLife; dawniej: C4 5d 1.6l 16v SX Pack (Impress) r.2008;
  • Zainteresowania: F&F - fotografia i film :-)
  • Miejscowość: Będzin
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 29, 2020, 09:25:41 »
Potwierdzam, udana, na dwa razy jw., operacja aktualizacji map. A MyCitroen nadal swoje - brak aktualizacji :p Eech... Czas zainteresować się opisywanym także w tym wątku skryptem...

Offline Łukasz Pisiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Skąd: ZABRZE
  • Posiadany samochód: Obecnie - C4 GP II wczesniej C4 GP I
  • Miejscowość: ZABRZE
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 29, 2020, 16:07:10 »
To jeszcze dalej ciągnąc wątek nawigacji.
Mam wersję mapy 16.00
W poprzednich wersjach gdy jechałem i miałem wlączona nawigację w opcji prowadzenia po zrobieniu postoju w czasie trasy po ponownym rozruchu silnika i nawigacji wznawiała się od razu i prowadziła dalej.
Obecnie nie zdarza się to za każdym razem, kasuje punkt docelowy i muszę czesto wklepywać na nowo - jest to dość upierdliwe, czy tez tak macie?


Offline Maciej Więcek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.2 PureTech 130 S&S MoreLife; dawniej: C4 5d 1.6l 16v SX Pack (Impress) r.2008;
  • Zainteresowania: F&F - fotografia i film :-)
  • Miejscowość: Będzin
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 29, 2020, 17:02:14 »
Łukasz, z tego co pamiętam - na 16-tce miałem tak samo jak opisujesz. Z ciekawości wpiszę jakiś adres przy najbliższej jeździe i zrobię postój. No a potem... test prawdy :) Pewne rzeczy pomijam jako nieistotne, ale z tym jw. - zobaczymy. Bo za diabła nie pamiętam teraz... a ledwo 2 dni temu wbijałem adres w navi :/ tyle że częściowo trasę pamiętałem... hmm.

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 29, 2020, 17:18:43 »
To jeszcze dalej ciągnąc wątek nawigacji.
Mam wersję mapy 16.00
W poprzednich wersjach gdy jechałem i miałem wlączona nawigację w opcji prowadzenia po zrobieniu postoju w czasie trasy po ponownym rozruchu silnika i nawigacji wznawiała się od razu i prowadziła dalej.
Obecnie nie zdarza się to za każdym razem, kasuje punkt docelowy i muszę czesto wklepywać na nowo - jest to dość upierdliwe, czy tez tak macie?
Też tak mam. Po wyłączeniu silnika, nie pamięta trasy, ale zaczytuję ostatni punkt z ostatnio wyszukiwanych, bez klepania ręcznego. Nie wiem czy to wina faktycznie mapy, czy ostatniej aktualizacji softu całego radia.
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Maciej Więcek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.2 PureTech 130 S&S MoreLife; dawniej: C4 5d 1.6l 16v SX Pack (Impress) r.2008;
  • Zainteresowania: F&F - fotografia i film :-)
  • Miejscowość: Będzin
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 29, 2020, 18:09:43 »
To jeszcze dalej ciągnąc wątek nawigacji.
Mam wersję mapy 16.00
W poprzednich wersjach gdy jechałem i miałem wlączona nawigację w opcji prowadzenia po zrobieniu postoju w czasie trasy po ponownym rozruchu silnika i nawigacji wznawiała się od razu i prowadziła dalej.
Obecnie nie zdarza się to za każdym razem, kasuje punkt docelowy i muszę czesto wklepywać na nowo - jest to dość upierdliwe, czy tez tak macie?
Też tak mam. Po wyłączeniu silnika, nie pamięta trasy, ale zaczytuję ostatni punkt z ostatnio wyszukiwanych, bez klepania ręcznego. Nie wiem czy to wina faktycznie mapy, czy ostatniej aktualizacji softu całego radia.

Jednak z pamięcią nie teges... Załatwiam temat tak samo jak Paweł. Na tyle machinalnie (bezwiednie), że zapomniałem o tym wspomnieć :/

Offline Łukasz Pisiewicz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Skąd: ZABRZE
  • Posiadany samochód: Obecnie - C4 GP II wczesniej C4 GP I
  • Miejscowość: ZABRZE
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 29, 2020, 19:18:30 »
tak tak wiem o tej opcji ostatnich miejsc. Lecz jest to upierdliwe.
[size=78%]Jednak funkcja nawigacji jak nie dojedziesz do celu to nawiguje jest najlepsza. [/size]

Offline Bartosz Baran

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.6THP '16
  • Miejscowość: Gdynia
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 30, 2020, 13:20:45 »
Cześć! Uprzejmie proszę o pomoc z moim C4 GP II 2016 - wersje softu i map jak na załączonych zdjęciach. Aplikacja oraz strona Citröen informuje o braku dostępnych aktualizacji - będę wdzięczny za wskazanie gdzie mogę sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie pobrać potrzebne pliki. Z góry dzięki za pomoc.


Nie jestem pewien czy zdjęcia dobrze się dodały, dane poniżej:

Wersja systemu: 21.07.16.32_NAC-r0 (z dnia 2018-04-18)
Kartografia: 966.7352 - prod  (z dnia 2016-04-13)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2020, 13:44:15 wysłana przez Bartosz Baran »

Offline Maciej Więcek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.2 PureTech 130 S&S MoreLife; dawniej: C4 5d 1.6l 16v SX Pack (Impress) r.2008;
  • Zainteresowania: F&F - fotografia i film :-)
  • Miejscowość: Będzin
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 30, 2020, 15:43:17 »
Bartosz, tu masz posta z najnowszą mapą - taką mam zainstalowaną od dwóch dni. Instalacja jak pisał Paweł "na dwa razy" - raz idzie i ją wywala, drugi raz elegancko wczytuje ją całą i tadam! masz nowe mapy ver. 18 :-)

Link do map wersja 18 (właśnie zasysam):
http://download.tomtom.com/OEM/PSA/MAP/PSA_map-eur_18.0.0-r0-NAC_EUR_WAVE2.tar

EDIT: Działa. Nie wiem czemu ale trzeba instalować na 2 razy. Pierwsza instalka jakby kasuje istniejące mapy, druga wgrywa już poprawnie. Czas trwania 1h30min.




Mapa posiada już obwodnicę Skarżyska-Kamiennej w ciągu drogi ekspresowej S7.


Co do ekranu - nie mam dostępu do auta teraz, nie pamiętam oznaczeń - ale ostatnia aktualizacja była bodajże ze stycznia tego (2020) roku...
Poszukaj na forum odpowiedniego wątku, tam był ztcp także link do ostatniej aktualizacji - o, tutaj są szczegóły :


http://klubcytrynki.pl/forum/index.php?topic=119372.msg1209739#msg1209739


Miłej lektury!
I wysiłku w samodzielnym szukaniu / instalacji ;)

Edit: 31.08.2020

Jako podsumowanie - w C4GPII / Connect Navi - najnowszy zbiór softu wygląda tak (...przynajmniej tak mi się wydaje... :):
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 15:19:28 wysłana przez Maciej Więcek »

Offline Bartosz Baran

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.6THP '16
  • Miejscowość: Gdynia
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 01, 2020, 16:48:29 »
Dzięki za pomoc, niestety z uwagi na wyjazd będę mógł się za to zabrać dopiero za kilka tygodni - może do tego czasu pojawi się coś nowego. Czy istnieje duże ryzyko uszkodzenia/błędu podczas takiej operacji? Zastanawiam się czy system sam będzie w stanie stwierdzić ewentualny brak kompatybilności pliku z moją wersją sprzętu.

Offline Maciej Więcek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso II 1.2 PureTech 130 S&S MoreLife; dawniej: C4 5d 1.6l 16v SX Pack (Impress) r.2008;
  • Zainteresowania: F&F - fotografia i film :-)
  • Miejscowość: Będzin
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 02, 2020, 20:26:35 »
Dzięki za pomoc, niestety z uwagi na wyjazd będę mógł się za to zabrać dopiero za kilka tygodni - może do tego czasu pojawi się coś nowego. Czy istnieje duże ryzyko uszkodzenia/błędu podczas takiej operacji? Zastanawiam się czy system sam będzie w stanie stwierdzić ewentualny brak kompatybilności pliku z moją wersją sprzętu.

Ryzyko jest zawsze... Sam miałem obawy, ale wizyta w serwisie i płacenie za wgranie nowego softu - to żart :-)
Tak czy siak - nie ma się czego obawiać... czasem wyskakują "głupoty" w stylu >>brak medium na pendrive<< czy coś w tym stylu. Wystarczy wyjąć pena, włożyć ponownie i powinno ruszyć. Jak nie - czynność powtórzyć. I tak do skutku (sam używam pena 16GB USB 3.0, żadnych problemów...od pewnego czasu :D ). Soft dla ekranu wrzucasz na pena razem z licencją (tak powinna zostać pobrana ze źródła), czasem nie jest ona wymagana (od czego to zależy? nie wiem - próbowałem rozwikłać tą zagadkę bezskutecznie :-) A mapy wrzucasz solo - tylko wypakowany zbiór.

Jest o tym mowa w instrukcji aktualizacji - by w czasie aktualizacji wyłączyć S&S, by silnik nie przeszedł w tryb ECO - a kiedyś o tym zapomniałem...jechałem dość długo, światła, postoje, aktualizacja poszła bez zarzutu (tak, można aktualizować system / mapy w trakcie jazdy - ale funkcjonalność >>systemu<< Cytryny jest wówczas ograniczona...poczytaj wątki). To żaden powód do dumy (sukces?! :-), ale jak widać - czasem pośpiech / gapiostwo też nie sprawia problemów dla / przy aktualizacji.

Zatem - nie bać się / aktualizować (z głową :-) / cieszyć się z jazdy (choć konia z rzędem temu, kto ZAWSZE rozpozna zmiany po aktualizacji - mapy to dość proste, ale ekran? :-)

Offline Marcin Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Aircross 2020 2.0 BlueHDI
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 04, 2020, 13:20:00 »
Nowa aktualizacja map do NAC WAVE4, wersja 8.0.0, data aktualizacji 2020-08-26:


http://download.tomtom.com/OEM/PSA/MAP/PSA_map-eur_8.0.0-r0-NAC_EUR_WAVE4.tar

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 04, 2020, 13:22:30 »
Nowa aktualizacja map do NAC WAVE4, wersja 8.0.0, data aktualizacji 2020-08-26:


WAVE 4 to które modele Citroena i Peugeota?
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Marcin Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Aircross 2020 2.0 BlueHDI
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 04, 2020, 13:30:11 »
Nowa aktualizacja map do NAC WAVE4, wersja 8.0.0, data aktualizacji 2020-08-26:


WAVE 4 to które modele Citroena i Peugeota?


Na pewno C5 Aircross wyprodukowane w tym roku. Mój jest z początku tego roku i ma już WAVE4, ale przyszedł z mapami jeszcze z końca 2019, więc możliwe, że końcówka 2019 już były. Podejrzewam, że pozostałe modele wyprodukowane już w tym roku też mogą mieć WAVE4, ale ręki sobie nie dam uciąć.
Firmware mam 42.01.72.32_NAC-r0.

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 04, 2020, 13:55:59 »
Cześć! Uprzejmie proszę o pomoc z moim C4 GP II 2016 - wersje softu i map jak na załączonych zdjęciach. Aplikacja oraz strona Citröen informuje o braku dostępnych aktualizacji - będę wdzięczny za wskazanie gdzie mogę sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie pobrać potrzebne pliki.


Zobacz tego linka do oprogramowania:
https://majestic-web.mpsa.com/nas/eu/mjb00/NAC_EU/ovip-int-firmware-version/PSA_ovip-int-firmware-version_21-08-25-12_NAC-r0_NAC_EUR_WAVE2.tar
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Marcin Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Aircross 2020 2.0 BlueHDI
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 04, 2020, 14:12:20 »
Cześć! Uprzejmie proszę o pomoc z moim C4 GP II 2016 - wersje softu i map jak na załączonych zdjęciach. Aplikacja oraz strona Citröen informuje o braku dostępnych aktualizacji - będę wdzięczny za wskazanie gdzie mogę sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie pobrać potrzebne pliki.


Zobacz tego linka do oprogramowania:
https://majestic-web.mpsa.com/nas/eu/mjb00/NAC_EU/ovip-int-firmware-version/PSA_ovip-int-firmware-version_21-08-25-12_NAC-r0_NAC_EUR_WAVE2.tar


Jeżeli kolega Bartosz nie ma ConnectBoxa (czego nie wiemy), to czy nie będzie potrzebować jeszcze i tak pliku licencji, żeby zrobić aktualizację?

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 04, 2020, 14:16:34 »
Będzie, ale tego już niestety nie ogarnę... :(
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...

Offline Marcin Jaworski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Aircross 2020 2.0 BlueHDI
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 04, 2020, 14:22:33 »
Będzie, ale tego już niestety nie ogarnę... :(


Skrypt i program z francuskiego forum Peugeota, o którym pisałem ze 2 strony postów temu w tym wątku, powinien po numerze VIN bez problemu pokazać tą aktualizację i podać linki do niej oraz do pliku licencji.


@Bartosz, polecam sprawdzić te programy. Działają zdecydowanie lepiej niż aplikacje przygotowane przez PSA. Jedyny minus, to że są po francusku, ale to nie przeszkadza w ich użyciu. Ewentualnie, jeżeli nie chce Ci się kombinować z uruchomieniem tego softu (chociaż to nic trudnego), to podeślij VIN w wiadomości prywatnej i zobaczę, jakie aktualizacje pokaże skrypt. Jeżeli masz ConnectBox z aktywną subskrypcją, to teoretycznie nawigacja powinna sama pobrać plik licencji podczas aktualizacji.

Offline Paweł Rozin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 67
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: C4 G.ST. / ST
  • Zainteresowania: podróże
  • Miejscowość: Kielce
Odp: Instrukcja: upgrade map i softu NAC - Citroen Connect Nav
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 04, 2020, 14:28:55 »
Racja. Skrypt działa fajnie. Map mi 18 wersji nie wykrył, ale resztę tak. Więc jak najbardziej polecam. I jest faktycznie intuicyjny.
C3 P., C4 G.P., C4 G.P. II, ST, C4 G.ST - no lubię te autka...