Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 482028 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tomasz Stoszko

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 070
  • Skąd: Dżwirzyno
  • Posiadany samochód: renault kadjar 1,3 Tce był C5 x7 2,0 blue hdi crosstourer
  • Miejscowość: Dżwirzyno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1725 dnia: Lipiec 10, 2019, 18:16:36 »
Noto jeszcze jeden mnie zainteresował ,czy to ktoś z ''naszych'' sprzedaje ?


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-ID6BWPRj.html#6d135fa0d1




Offline Tomasz Rączkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 2.0 hdi Exclusive, Sedan
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1726 dnia: Lipiec 10, 2019, 22:27:36 »
Cena konkretna ale i auto wygląda dobrze, jeżeli przebieg prawdziwy i nie składak ;) brać i się cieszyć..jeden mały minus to pełna skóra (mam taką u siebie i jak postoi do słońca to nie radzę Ci wskakiwać w szortach :) ale to drobnostka..jechać oglądać sam bym drapnął  taką

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1727 dnia: Lipiec 11, 2019, 01:34:25 »
113tkm na 5 letnie auto diesel to trochę dziwnie mało, ale też możliwe.
https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/VF7RWRHH4EL501155
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Tomasz Stoszko

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 070
  • Skąd: Dżwirzyno
  • Posiadany samochód: renault kadjar 1,3 Tce był C5 x7 2,0 blue hdi crosstourer
  • Miejscowość: Dżwirzyno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1728 dnia: Lipiec 11, 2019, 20:42:15 »
113tkm na 5 letnie auto diesel to trochę dziwnie mało, ale też możliwe.
https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/VF7RWRHH4EL501155

Sugerujesz ze ciachnięty i licznik i blacharsko  ?

Offline Jacek Kaleta

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 2.0 163 2012 AM6 + pełnoletnia kura na masce
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1729 dnia: Lipiec 11, 2019, 21:00:05 »
Obiegowa opinia mówi, że Polacy lubią oferty typu - pasek 20 letni z przebiegiem 160 tys.....
Chyba sami doprowadziliśmy to sytuacji, że auto z drugiej ręki ma kręcony licznik.
Nie "wybielam" handlarzy , bo sam bym poległ przy spotkaniu/kupnie auta z takim - gość by mi nakręcił makaron na uszy....


Kiedyś dawno temu pewien policjant z KGP w TV powiedział jedno zdanie na temat rynku samochodów z drugiej ręki w Polsce -
  - "okazje nie istnieją".


Z drugiej strony ja sam mam Octavię jedynkę z 2002  z przebiegiem .... 210 tys.
Jakieś 12 tyś na rok.
Auto z salonu w Polsce od nowości u mnie, graty w motorowi oryginalne, nigdzie, zaznaczam, nigdzie nie bity.
Nikt nie uwierzy że nie kręciłem licznika.


Znajomi co rusz trują mi du....ę że jak będę sprzedawał to ustawią się w kolejkę chętnych.


Czasami, rzadko , okazje są.
Tylko sztuka trafić.


Offline Tomasz Rączkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 2.0 hdi Exclusive, Sedan
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1730 dnia: Lipiec 11, 2019, 22:30:26 »
Masz VIN możesz sprawdzić historię pojazdu np. w Citroenie jak masz gadane potrafia sprawdzić za piwko

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1731 dnia: Lipiec 11, 2019, 23:13:23 »
Masz VIN możesz sprawdzić historię pojazdu np. w Citroenie jak masz gadane potrafia sprawdzić za piwko
Sprawdzenie w Citroenie? Żarty sobie robisz? Tam Ci tylko powiedzą co było robione na gwarancji,  NIC więcej, chyba że to będzie To konkretne ASO w którym auto było cały czas serwisowane.

Baza Citroena to wstyd w obecnych czasach, ma sens tylko dla 2-3 letnich samochodów.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Tomasz Rączkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 2.0 hdi Exclusive, Sedan
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1732 dnia: Lipiec 11, 2019, 23:17:36 »
 A co sugerujesz, że tam pracuja tylko roboty, trzeba mieć gadane pisałem...

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 133
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1733 dnia: Lipiec 11, 2019, 23:42:52 »
Sprawdzenie w Citroenie?
No nie wiem, sprawdzałem Citroena w Polsce, który był zakupiony i serwisowany w Niemczech, i nie było problemu z danymi z przeglądów pogwarancyjnych. Oczywiście pozostaje kwestia dobrych chęci ze strony polskiego ASO
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Piotr Grzesiak

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Audi A4 B6 1.9 TDI 130km
  • Miejscowość: Łódź/Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1734 dnia: Lipiec 13, 2019, 14:19:01 »
Witam Panowie, mam takie szybkie pytanie odnośnie kupna C5 z zawieszeniem hydro. Mam na oku samochód z 2012 roku, od pierwszego właściciela który kupił go w Polskim salonie. Nalatane ma 240k więc całkiem sporo. Wczoraj był sprawdzany przez fachowca (ja mam dość daleko żeby jechać). Z grubsza, dwumasa do roboty i okazało się po zbadaniu że wszystkie 4 siłowniki zapocone + nierówno się podnosi (najpierw tył potem przód, albo na odwrót). Poza tym wersja Exclusive, większość bajerów jest, historia znana. Warto się w to bawić? Nie miałem wcześniej Citroena tym bardziej z hydro więc nie do końca znam temat i koszta. Tak na szybko znalazłem że dwumasa, cały zestaw na alle... jakieś 1600zł ze sprzęgłem, siłowniki po 800zł jeden. To już 4800zł za same części. Z drugiej strony, jak to zrobię to pewnie zapomnę o temacie. Co myślicie?

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1735 dnia: Lipiec 13, 2019, 15:10:26 »
240 tyś jak to pewny przebieg to nic złego. Ja kupiłem z 230 i jestem zadowolony. Zapocone siłowniki tym się nie przejmuj. Przemyj zmywaczem do hamulcow i obserwuj. Wymienia sie siłownik jak zacznie kapać. Auto podnosi się najpoerw tył następnie przód. Oczywiście przy kupnie możesz troche zbić cenę na te siłowniki

Offline Błażej Banisz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 595
  • Skąd: Gliwice
  • Posiadany samochód: C4 1.6 VTI 120KM 2009r; C5 2.0HDI (RHF) kombi 2010; Nieruchomość garażowa CX 1977 2.4ie; Służbowo 508SW R8 2.0BHDI
  • Miejscowość: Gliwice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1736 dnia: Lipiec 13, 2019, 15:19:05 »
Hydro ani nie podnosi się "równo", ani nie opuszcza - bo zawsze któraś oś jest mniej obciążona i ta strona szybciej się podniesie i później opadnie. Ważniejsze w tym momencie jest: ile czasu to zajmuje i czy osiąga wszystkie pozycje, oraz czy podnosi/opuszcza się płynnie (bez skoków). Co do zapocenia - pytanie jak bardzo się poci - bo lekkie zapocenie nie dyskwalifikuje jeszcze siłownika (ale wiadomo, że raczej prędzej niż później, trzeba go będzie wymienić).
Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?

Offline Piotr Grzesiak

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Audi A4 B6 1.9 TDI 130km
  • Miejscowość: Łódź/Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1737 dnia: Lipiec 13, 2019, 16:22:53 »
Zdjęcia siłowników:















Te z przodu wyglądają jakby ciekły, z tyłu chyba lepiej.
Jest też informacja typu: "Zawieszenie ma tendencję do bujania, czuć jakby pojazd się bujał na koła po przekątnej.".
Dzięki za opinie :)


Zamiast umieszczać odnośnik do zdjęć, lepiej użyć wstaw obraz i wkleić link... ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2019, 18:38:42 wysłana przez Błażej Banisz »

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1738 dnia: Lipiec 13, 2019, 17:18:21 »
Na zdjęciu zappcona zwrotnica. Przedni siłownik dobrze widoczny jest od dołu. Kwestia bujania to może być sprawa prawidłowej regulacji wysokości zawieszenia. Żeby sie zdecydować na to auto musisz wiedzieć czego oczekujesz i za jakie pieniądze. 2012 to juz autko po lifcie, nie wiem jakie wyposażenie ale po przesiadce z A4 bedzie różnica na plus

Offline Tomasz Rączkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 2.0 hdi Exclusive, Sedan
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1739 dnia: Lipiec 13, 2019, 21:40:27 »
Napisałeś,że historia znana, sprawdz dokładnie papiery co było robione i ciśnij z ceną za siłowniki, które jak kolega powiedział bedzięsz musiał wkrótce zmienić (koszt przód 2X800pln + tył 2x600pln = 2800pln same siłowniki) oczywiście nie trzeba zmieniać kompletu zmieniasz te, które leją. Mogą jeszcze dojść sfery koszt jednej to ok. 180-200pln a jest ich 7 szt. można je sprawdzić koszt sprawdzenia to jakies 30pln szt.   

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 885
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1740 dnia: Lipiec 13, 2019, 21:58:14 »
Zanim zaczniesz zmieniać siłowniki to najpierw sprawdź czy nie masz za dużo lds. U mnie tez były zapocone oba tylne siłowniki i okazało się, że było ok. 1L za dużo lds, a auto serwisowane było w ASO. Po spuszczeniu nadmiaru przestały się pocić. Do MK3 musisz mieć lexie albo DB aby sprawdzić poziom płynu, bo po opuszczeniu na najniższą pozycję trzeba jeszcze spuścić ciśnienie fejsem. Niektórzy myślą, że sprawdza się tak samo jak w MK1 i MK2 i dolewają za dużo płynu. Jak ktoś ma korek starego typu i przy wymianie opon nie podniesie auta w pozycję max i nie odkręci korka to ciśnienie może rozerwać zbiornik.

Offline Piotr Grzesiak

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Posiadany samochód: Audi A4 B6 1.9 TDI 130km
  • Miejscowość: Łódź/Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1741 dnia: Lipiec 14, 2019, 13:10:34 »
Zanim zaczniesz zmieniać siłowniki to najpierw sprawdź czy nie masz za dużo lds. U mnie tez były zapocone oba tylne siłowniki i okazało się, że było ok. 1L za dużo lds, a auto serwisowane było w ASO. Po spuszczeniu nadmiaru przestały się pocić. Do MK3 musisz mieć lexie albo DB aby sprawdzić poziom płynu, bo po opuszczeniu na najniższą pozycję trzeba jeszcze spuścić ciśnienie fejsem. Niektórzy myślą, że sprawdza się tak samo jak w MK1 i MK2 i dolewają za dużo płynu. Jak ktoś ma korek starego typu i przy wymianie opon nie podniesie auta w pozycję max i nie odkręci korka to ciśnienie może rozerwać zbiornik.

Przeszukując historię natrafiłem na takie wpisy:
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 30zł (2016)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.6, 36zł (2017)
- Wymiana czujnika różnicy ciśnień (2018)
- Czujnik ciśnienia różnicowego (2018)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 37,50zł (2018)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 35,56zł (2018)

Od początku do 2015 czysto, w 2016 pierwsza dolewka LDSu, potem co roku, w 2019 nie ma nic na fakturze odnośnie hydrauliki. Czyli w międzyczasie ASO dolało ponad 2L płynu LDS?

Offline Andrzej Jakubowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 26
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso 1,8 SX Pack 2008r
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1742 dnia: Lipiec 15, 2019, 10:29:07 »

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1743 dnia: Lipiec 15, 2019, 19:13:29 »
W autodna możesz wykupić raport , jest tam 5 wpisów. Troszkę tanio, ale to 1.6 więc śmiesznie brzmi powiedzenie że jest dynamiczny. Po za tym sprężyna.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Tomasz Rączkowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 80
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 2.0 hdi Exclusive, Sedan
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1744 dnia: Lipiec 17, 2019, 00:12:23 »

Przeszukując historię natrafiłem na takie wpisy:
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 30zł (2016)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.6, 36zł (2017)
- Wymiana czujnika różnicy ciśnień (2018)
- Czujnik ciśnienia różnicowego (2018)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 37,50zł (2018)
- Płyn hydrauliczny LDS, ilość 0.5, 35,56zł (2018)

Od początku do 2015 czysto, w 2016 pierwsza dolewka LDSu, potem co roku, w 2019 nie ma nic na fakturze odnośnie hydrauliki. Czyli w międzyczasie ASO dolało ponad 2L płynu LDS?
sporo tych dolewek...coś tu śmierdzi

Offline Marcin Owczarek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 204KM
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1745 dnia: Lipiec 20, 2019, 01:01:34 »
Czy w 1.6HDi rozrząd nie jest na 160kkm lub 10lat? Zastanawiam się czemu ktoś go wymienił przy 90kkm..

Offline Tomasz Stoszko

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 070
  • Skąd: Dżwirzyno
  • Posiadany samochód: renault kadjar 1,3 Tce był C5 x7 2,0 blue hdi crosstourer
  • Miejscowość: Dżwirzyno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1746 dnia: Lipiec 20, 2019, 15:58:19 »
Czy w 1.6HDi rozrząd nie jest na 160kkm lub 10lat? Zastanawiam się czemu ktoś go wymienił przy 90kkm..

Albo nadgorliwy ,albo ......

Ja u siebie w 1,6 hdi wymieniłem przy 150kkm

Offline Marcin Owczarek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 204KM
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1747 dnia: Lipiec 20, 2019, 16:32:35 »
Gorzej jak ktoś nadgorliwy wymienił rozrząd na zamiennik i wymiana będzie konieczna za 20-25 tys.


Offline Damian Moździerz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7
  • Zainteresowania: Energetyka, elektronika
  • Miejscowość: Połaniec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1748 dnia: Sierpień 04, 2019, 22:49:03 »
Witam, chciałbym ostrzec przed niepotrzebnym wyjazdem za Citroenem podanym na tej aukcji : https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-nawi-xenon-led-skory-sedan-full-ID6BwzpG.html#gallery-grid .
 Jednym słowem szrot za cenę z kosmosu. Byłem oglądać go w połowie lipca, od samego początku był podejrzany gdyż sprzedający nie chciał podać numeru VIN tłumacząc się dużym natłokiem pracy. Do Ostrowca mam niedaleko więc postanowiłem zobaczyć tą C5. Pierwsze co  to stłuczona lampa tylna od kierowcy ( sprzedający od razu zaproponował przełożenie z innej C5 stojącej na placu zresztą również szrot). Przedni zderzak malowany tak niechlujnie, że farbę widać na czarnych elementach zderzaka oraz na światłach przeciwmgielnych. Zderzak przedni i tylni oczywiście odstają po bokach, pewnie połamane ślizgi zderzaka. Tylni zderzak od strony kierowcy perfidnie przy tym odblasku przykręcony śrubką żeby lepiej się trzymał. Po otworzeniu drzwi przednich i tylnych od strony kierowcy pierwsze co się rzuca w oczy to dosłownie odpadające uszczelki ( najprawdopodobniej były odklejane do malowania bardzo niestarannego). Nakładka progu od strony kierowcy ma pourywane mocowania tak, że przy ruszaniu ręką cała się rusza. Pod maską wycieków nie zauważyłem, ale też nie było dobrze. Odkręcane były błotniki ( widoczne ślady na śrubach), lampy całe z jednego rocznika. Najbardziej rzuciło się druciarstwo pod maską, większość rzeczy było przymocowane za pomocą opasek zaciskowych co sprzedający skomentował, że "w tym modelu to normalne". Środek bardzo zniszczony, boczki drzwi wytarte i całe zmechacone. Kierownica, przednie fotele oraz mieszek zmiany biegów wytarte przez co ten podany przebieg nie wydaje mi się prawdziwy. Przyciski od sterowania szybami , radiem itd oczywiście też w nie najlepszym stanie. Po odpaleniu pojawia się komunikat SERVICE , po wciśnięciu przycisku CHECK pokazuje sporo błędów. Pneumatyka działa prawidłowo, silnik odpalił też bez problemu. Nie sprawdzałem dalej, bo po prostu nie było sensu. Gdy zacząłem wymieniać wady tego egzemplarza sprzedający od razu powiedział, że z 3 tysiące złotych może odrazu zejść oraz, że on o nim nic nie wie, bo on tylko sprowadza samochody. W podanym wyżej linku widać, że już trochę odpicował na sprzedaż ten samochód - wstawił tylną lampę i prawdopodobnie wymienił kierownicę. Chciałem zrobić jakieś zdjęcia, ale gdy zauważył, że chcę zrobić to mnie upomniał abym nie robił zdjęć.Miał na placu jeszcze dwie szare sztuki Citroena C5, ale jak zobaczyłem farbę na uszczelkach to sobie odpuściłem dalszych oględzin.

Offline Marcin Owczarek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 204KM
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1749 dnia: Sierpień 04, 2019, 23:58:03 »
Skąd sprowadzony?