Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5  (Przeczytany 15814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek_S

  • Gość
Odp: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2009, 19:23:27 »
OK zadziałało , tyle ze musialem najpierw wywolac jezyk holenderski a potem ponownie zmienić na angielski. Szkoda ze nie mozna zobaczyc plikow może zamiast np. holenderskiego mozna by podlozyc komunikaty PL :) . Moze ktos widział taki watek ?
P.S. Polecam sie na ślasku

Offline Krzysztof Pawłowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: Kcynia
  • Posiadany samochód: Citroen C5
  • Zainteresowania: Informatyka, motoryzacja
  • Miejscowość: Kcynia
Odp: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 15, 2009, 22:10:40 »
Witam serdecznie. Od niedawna posiadam C5 z 2002 r. z dużym LCD z Navi. Lecz niestety nie posiadam softu do navi. Czy możecie coś napisać? I jeszcze jedno pytanie : czy jest możliwość wgrania softu do komputera pokładowego aby był język polski? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi na maila: [email protected]

Offline Marcin Czarnecki

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Skąd: Świdwin
  • Posiadany samochód: C5 2001 2.0 Hpi Exclusive
  • Zainteresowania: gsm service
  • Miejscowość: Świdwin
Odp: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 06, 2010, 13:35:11 »
odświeżę troszkę temat..

Od Marka Spychalskiego dowiedziałem się, że pojawiło się na allegro coś takiego jak możliwość aktualizacji oprogramowania naszych navi i uzyskanie języka polskiego nawet z polskojęzycznym lektorem (głos kobiecy).

Zauważyłem oczywiście nie jest to stricte PL a jedynie tłumaczenie z angielskiego (pewnie tłumaczowi było tak najprościej).

Jednakże chciałem zapytać, czy ktoś z szanownych kolegów miałby może taką płytę i możliwość aktualizacji mojej C5?

Do Krakowa się nie wybieram a i żaden ów sprzedających nie chce się podzielić oprogramowaniem lub zwyczajnie przyjechać na pomorze :-) (no raczej ze zrozumiałych względów odległościowych)

Pozdrawiam
Marcin
cały swój rozwój osobisty opieram na tym co mam a nie na tym czego nie mam...  :-)

Marek_S

  • Gość
Odp: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 06, 2010, 13:41:37 »
Jakiś czas temu byłem tym zainteresowany ale .......
zastąpienie języka angielskiego jest moim zdaniem błedem , szkoda ze nie wybrali języka np. holenderskiego . Jak byś cos wiedział zastukaj :)

  • Gość
Odp: [MkI] Proszę o pomoc w sprawie płyty do navigacji C5
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 06, 2010, 18:44:43 »
Wejdz na strone www.nawigacjakrakow.pl i po problemie.