Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty  (Przeczytany 203354 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur Heise

  • MacGyver 24/7
  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7 214
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
  • Zainteresowania: Citroeny, Peugeoty i wszystko co ciekawe.
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #375 dnia: Listopad 19, 2013, 10:25:41 »
Cytuj

Marek Marecki napisał:

Uszkodzone poduszki belki mogą powodować takie objawy?


Jakby były mocno luźne, to jest pewna szansa. Sprawdź jeszcze łożyska piast.
Pozdrowienia,
Artur Heise
Jest: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
Były: Peugeot 406 SW 1.8i 16V '02, Saxo 1.1i '02, Xantia 1.6i LPG '95, Twingo '97, AX 1.0 '91, ZX 1.4 '96, Xantia 1.8i 16V RHD '99, Oltcit 1.1 '91

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #376 dnia: Listopad 19, 2013, 22:26:40 »
Tzn jeśli chodzi o łożyska to dokręcić większym momentem odrobinę? Poduchy nie były wcale zmieniane można je wyjąć i przejrzeć, mam nadzieję że coś się zauważy po zdemontowaniu.

Offline Artur Heise

  • MacGyver 24/7
  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7 214
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
  • Zainteresowania: Citroeny, Peugeoty i wszystko co ciekawe.
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #377 dnia: Listopad 20, 2013, 09:22:06 »
Cytuj

Marek Marecki napisał:
Tzn jeśli chodzi o łożyska to dokręcić większym momentem odrobinę? Poduchy nie były wcale zmieniane można je wyjąć i przejrzeć, mam nadzieję że coś się zauważy po zdemontowaniu.


Dokręcenie na uszkodzone łożysko nie pomoże.
Pozdrowienia,
Artur Heise
Jest: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
Były: Peugeot 406 SW 1.8i 16V '02, Saxo 1.1i '02, Xantia 1.6i LPG '95, Twingo '97, AX 1.0 '91, ZX 1.4 '96, Xantia 1.8i 16V RHD '99, Oltcit 1.1 '91

Offline Jozef Kowalski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 368
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
  • Posiadany samochód: xsara II 1.6 16v.exclusive 2002r.
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #378 dnia: Listopad 30, 2013, 18:32:00 »
Poduszek raczej bym nie lekceważył jazda z zerwanymi poduszkami może skończyć się oderwaniem całej tylnej osi od pojazdu
:devil: ;-)

Offline Marek Marecki

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 506
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara 1,4i + LPG 1999r
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 01, 2013, 01:08:01 »
Bez przesady, miałem w ręku taką poduszkę i jak dobrze pamiętam nawet po zerwaniu gumy będzie trzymał taki wkręt metalowy czyli będzie się tłukł metal o metal. Nie sądzę żeby konstruktor poszedł tak po bandzie i po zerwaniu gumy belka nam odpada. Natomiast trzeba będzie to sprawdzić bo może tak jak mi piszecie że zmienia się ułożenie koła na dołach.
Słyszałem tylko o chinskich zamiennikach gdzie sruby się zerwały mocujące tę część od strony belki do gwintów w gumie. Wtedy nie ma żadnego zabezpieczenia.

Offline Krzysztof Olczak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 19
  • Posiadany samochód: BMW 316Ti
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 02, 2014, 13:33:38 »
Czym grozi jazda z uszkodzoną belką?
N46B18A

Offline zbigniew nowak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: barcin
  • Miejscowość: barcin
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 02, 2014, 14:40:58 »
Generalnie niczym groźnym do momentu kiedy koło nie zacznie obcierać o nadkole, bo wtedy niszczy się opona, chociaż nie raz widziałem już wklepane nadkole do środka, albo podłożone dystanse pod felgę i jazda dalej naprzód.
Tylko stosując takie "techniki" trzeba mieć świadomość, że w pewnym momencie belki nie da się już zregenerować, a w razie chęci jej naprawy koszt wyraźnie wzrośnie.
ANTAŁEX tylna belka naprawa regeneracja PEUGEOT CITROEN www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl
Skupuję zużyte belki

Offline Mateusz Zamojski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 281
  • Skąd: CK
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2001r
  • Miejscowość: CK
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #382 dnia: Luty 04, 2014, 20:06:21 »
Z racji na to że citroen mnie nie lubi, czeka mnie regeneracja [color=ff0000]****[/color]nej tylnej belki bo tylne lewe koło ma luzy co skutkuje lekkim pływaniem tyłu podczas jazdy.

Także Panowie polećcie mi jakiś zakład najlepiej w okolicy Kielc lub Krakowa (bo tu mam jeszcze blisko) który ogarnie regeneracje belki na tip top (porządnie) a nie puści mnie z torbami.

Najlepiej by było jakby ktoś polecając zakład napisał jaka jest cena regeneracji u nich, czy trzeba im samą belkę przywieźć czy może demontują i montują na aucie. No i oczywiście czas takowej naprawy/wymiany.

Mile widziane linki do strony internetowej, alledrogo itp żebym wiedział ile wypłat mam na to poświęcić.


Piszecie o Antałexie, ale o którym dokładnie? Bo jest kilka oddziałów? Który omijać a do którego warto jechać? Czy może skusić się na wysyłkę? Jak wtedy wygląda sprawa wysyłki?

Offline Włodzimierz Śmieszek

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 718
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2.0 HDI 90 KM
  • Zainteresowania: CapsLock
  • Miejscowość: Kraków
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #383 dnia: Luty 05, 2014, 07:25:16 »
Ja wymieniałem tu http://www.petromech.pl/
Oni mają belki regenerowane w Antałeksie. Umawiasz się , czekasz 2 godzinki, płacisz ok 900.-  i gotowe. Dostajesz pisemną gwarancję.

Offline Mateusz Zamojski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 281
  • Skąd: CK
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2001r
  • Miejscowość: CK
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #384 dnia: Luty 05, 2014, 16:07:19 »
Włodzimierz Śmieszek a na jaki okres ta gwarancja?

I ile już jeździsz na tej belce? Czy nic się z nią nie dzieje?

Nie wiem czemu, ale sceptycznie podchodzę do wymiany belki na inną, bo u mnie są lekkie luzy więc może nie jest tak zniszczona, a nigdy nie wiem co oni mi wsadzą, niby zregenerowaną ale jak, na jakich podzespołach etc. A wydatek nie mały, i nie chciałbym ponosić dodatkowych kosztów ponownej wymiany belki.

Offline Wiesław Graban

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Zarośle Cienkie k/Torunia
  • Posiadany samochód: Był Citroen Xsara II Break 2.0 HDI 109KM automat z 2004: jest Smart Fortwo 0,8 cdi z 2000 który miał 41KM a teraz ma 59KM
  • Miejscowość: Zarośle Cienkie k/Torunia
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 05, 2014, 17:15:32 »
Cytuj

Włodzimierz Śmieszek napisał:
Ja wymieniałem tu http://www.petromech.pl/
Oni mają belki regenerowane w Antałeksie. Umawiasz się , czekasz 2 godzinki, płacisz ok 900.-  i gotowe. Dostajesz pisemną gwarancję.


Jak do tej pory nie słyszałem, by ktoś narzekał na belkę robioną/regenerowaną w Antałeksie.
Sam tam robiłem, no ale ja ma blisko trochę ponad 50km w jedną stronę. Od zrobienia przejechane 70tys. i minęło już 3,5 roku, jest cisz i spokój.
Spalanie Smart Fortwo 450 cdi 59KM

Offline Mateusz Zamojski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 281
  • Skąd: CK
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2001r
  • Miejscowość: CK
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 05, 2014, 19:18:41 »
Cytuj

Wiesław Graban napisał:
Cytuj

Włodzimierz Śmieszek napisał:
Ja wymieniałem tu http://www.petromech.pl/
Oni mają belki regenerowane w Antałeksie. Umawiasz się , czekasz 2 godzinki, płacisz ok 900.-  i gotowe. Dostajesz pisemną gwarancję.


Jak do tej pory nie słyszałem, by ktoś narzekał na belkę robioną/regenerowaną w Antałeksie.
Sam tam robiłem, no ale ja ma blisko trochę ponad 50km w jedną stronę. Od zrobienia przejechane 70tys. i minęło już 3,5 roku, jest cisz i spokój.


Robiłeś w sensie regenerowałeś czy kupiłeś zregenerowaną? I masz na myśli ten zakład w 88-306 Dąbrowa ? Jeśli tak to ja mam do niego aż 400 km ale jak będzie trzeba to pojade. I napisz ile zapłaciłeś za regeneracje i ile czasu to zajęło?

I czy w przypadku kupna już zregenerowanej belki np poprzez wysyłkę, muszę oddawać (odsyłać) im moją uszkodzoną belkę?

Offline Wiesław Graban

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Zarośle Cienkie k/Torunia
  • Posiadany samochód: Był Citroen Xsara II Break 2.0 HDI 109KM automat z 2004: jest Smart Fortwo 0,8 cdi z 2000 który miał 41KM a teraz ma 59KM
  • Miejscowość: Zarośle Cienkie k/Torunia
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 05, 2014, 19:54:20 »
Ten zakład o którym piszesz.
Było to w 2010 rok w październiku,
Koszt, wtedy było to ok. 650zł.
Moja belka została zregenerowana.
Od wjechania na teren zakładu do wyjazdu na ulicę coś około 1,5 godziny.
Umówiony byłem na konkretną godzinę, będąc o umówionej godzinie,  wjechałem z marszu /bez czekania/ na warsztat.
Spalanie Smart Fortwo 450 cdi 59KM

Offline Włodzimierz Śmieszek

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 718
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2.0 HDI 90 KM
  • Zainteresowania: CapsLock
  • Miejscowość: Kraków
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 06, 2014, 21:37:21 »
Cytuj

Mateusz Zamojski napisał:
Włodzimierz Śmieszek a na jaki okres ta gwarancja?

I ile już jeździsz na tej belce? Czy nic się z nią nie dzieje?

Nie wiem czemu, ale sceptycznie podchodzę do wymiany belki na inną, bo u mnie są lekkie luzy więc może nie jest tak zniszczona, a nigdy nie wiem co oni mi wsadzą, niby zregenerowaną ale jak, na jakich podzespołach etc. A wydatek nie mały, i nie chciałbym ponosić dodatkowych kosztów ponownej wymiany belki.


Gwarancja jest na 2 lata lub 50 tys. km. Jeżdżę dopiero 4 mies. i jak na razie wszystko ok.
Też miałem dylemat, czy jechać do Antałeksu i tam regenerować , czy wymienić w Krakowie na regenerowaną. Wybrałem to drugie bo za przejazd zapłaciłbym więcej niż za wymianę na miejscu (200 zł vs 800 km)

Offline zbigniew nowak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: barcin
  • Miejscowość: barcin
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 07, 2014, 10:02:30 »
Jak belka jest zużyta to może się okazać że niewiele z danej belki zostaje bo, części zużywające się czopy łożyska uszczelniacze wymienia się na nowe, poprzecznica jak są uszkodzone gniazda, a najczęściej są, na regenerowaną, w drążku skrętnym może ukręcić się śrubka mocująca i pozostać w gwincie i też go trzeba wymienić itd itp. .
Zasada jest prosta i nie dotyczy to tylko naprawy tylnej belki, zlecamy naprawę tam gdzie mamy zaufanie, że będzie ona zrobiona dobrze i mamy takie przekonanie, że ten kto ją zrobi weźmie za nią odpowiedzialność, niezależnie czy, jakie, ile i z jakiego powodu wymieniono części, czy naprawiano daną belkę, czy wymieniono na zregenerowaną. Inaczej podejrzliwość i nieufność doprowadzi do jakiejś paranoi.
Wiem, ze czasem jest to trudne, ale akurat w temacie naprawy tylnej belki naprawdę można rozeznać komu warto zaufać, od kiedy firma istnieje, co świadczy, że nie jest to firma sezonowa, dziś jest jutro nie ma, czy ma grono wiarygodnych klientów itp.
ANTAŁEX tylna belka naprawa regeneracja PEUGEOT CITROEN www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl
Skupuję zużyte belki

Offline Mateusz Zamojski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 281
  • Skąd: CK
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2001r
  • Miejscowość: CK
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 07, 2014, 17:01:50 »
No dlatego też mam dylemat bo się boję że w końcu okaże się że trzeba dużo wymienić w mojej belce i że lepszym rozwiązaniem byłaby wymiana na już zregenerowaną. I nie wiem co robić i gdzie, żadnego z tych poszczególnych zakładów nie znam, a przeglądając opinie w necie są one podzielone, szczególnie i tym zakładzie w Krakowie...

Pytanie jeszcze do tych co regenerowali swoje belki, bo w większości firm a raczej ich stron internetowych, jest wzmianka o tym żeby omijać szerokim łukiem zakłady które regenerują belkę "na aucie" bez jej demontażu z auta. Ile w tym prawdy? Jak to było u Was?

Do Krakowa mam najbliżej i w głównie tylko to mnie przekonuje żeby zrobić tam belkę, bo i tak muszę ruszyć "zaskórniaki" żeby naprawić cytryne, a koszty paliwa za niecałe 200 km to nie to co za 800km...

Offline Włodzimierz Śmieszek

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 718
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2.0 HDI 90 KM
  • Zainteresowania: CapsLock
  • Miejscowość: Kraków
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 07, 2014, 18:36:47 »
A nie masz gdzieś w pobliżu jakiegoś kumatego warsztatu, w którym by Ci przełożyli belkę.? Możesz przecież zrobić tak: zamawiasz w Antałeksie regenerowaną belkę (płacisz kaucję), przekładasz do samochodu, odsyłasz swoją do Antałeksu (zwracają kaucję). Tym sposobem masz tylko ok 2 godzin przerwy w jeżdżeniu :D

Offline zbigniew nowak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Skąd: barcin
  • Miejscowość: barcin
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 08, 2014, 11:20:58 »
Cytuj

Mateusz Zamojski napisał:


Pytanie jeszcze do tych co regenerowali swoje belki, bo w większości firm a raczej ich stron internetowych, jest wzmianka o tym żeby omijać szerokim łukiem zakłady które regenerują belkę "na aucie" bez jej demontażu z auta. Ile w tym prawdy? Jak to było u Was?



Akurat tan dylemat Ciebie nie dotyczy, dlatego że belki w Xsarze nie da się zrobić na aucie bez jej wyjęcia.
Inne modele owszem, choć nie zawsze jest to możliwe np. jak belka jest krzywa, a Ci którzy piszą, ze by omijać tych co tak robią szerokim łukiem, po prostu nie mają technologii naprawy belki w ten sposób, a w ten sposób ogranicza się znacznie czas naprawy i ryzyko niespodzianek typu ukręcone śruby w karoserii, przewody hamulcowe itp.
ANTAŁEX tylna belka naprawa regeneracja PEUGEOT CITROEN www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl
Skupuję zużyte belki

Offline Artur Heise

  • MacGyver 24/7
  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7 214
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
  • Zainteresowania: Citroeny, Peugeoty i wszystko co ciekawe.
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 10, 2014, 07:58:43 »
Cytuj

Mateusz Zamojski napisał:

w większości firm a raczej ich stron internetowych, jest wzmianka o tym żeby omijać szerokim łukiem zakłady które regenerują belkę "na aucie" bez jej demontażu z auta. Ile w tym prawdy? Jak to było u Was?


Ja miałem to robione "na aucie" fachowo i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony. Zresztą robienie na aucie polega na tym, że z całej belki w aucie zostają tylko właściwie mocowania.


Co do "większości" firm - to o ilu ich stronach piszesz? Jednej? Dwóch? Bo to raczej nie większość i zwykłe straszenie klienta. :)
Pozdrowienia,
Artur Heise
Jest: Citroen C5 (X3) 2.0i 16V '07
Były: Peugeot 406 SW 1.8i 16V '02, Saxo 1.1i '02, Xantia 1.6i LPG '95, Twingo '97, AX 1.0 '91, ZX 1.4 '96, Xantia 1.8i 16V RHD '99, Oltcit 1.1 '91

Offline Filip Presz

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Posiadany samochód: Xsara II, C4 II
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 13, 2014, 18:19:00 »
Moja belka przed i po regeneracji:
Xsara II 1.6 16v 2004r.
Citroen C4 II 1.6 VTi 2014r.

Offline Włodzimierz Śmieszek

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 718
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara II Break 2.0 HDI 90 KM
  • Zainteresowania: CapsLock
  • Miejscowość: Kraków
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 14, 2014, 01:20:07 »
Miałem i mam tak samo, nawet kolor się zgadza tyle, że kombi :D

Offline Włodzimierz Kamiński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 54
  • Skąd: Koronowo
  • Posiadany samochód: Xsara 2.0HDI
  • Miejscowość: Koronowo
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 01, 2014, 23:02:49 »
Witam, polecam wszystkim Antałex koło Mogilna. Belkę naprawiałem tam dwa razy. Pierwszy raz w 2008 roku, kiedy to kupiłem swoja xsarę II przebieg 120 tys 660zł, drugi raz po przejechaniu 220 tys km marzec 2014 około 900zł , nadmieniam, że auto było tłuczone, bo używałem go do celów służbowych. Właściciel nawet sam był zaskoczony, że tak dużo udało mi się przejechać na tej belce, czas naprawy belki to 2 godziny kawa lub herbata gratis dla zabicia czasu. Warsztat od roku 2008 przekształcił się w bardzo dużą prężną firmę, która zatrudnia sporo pracowników. Ludzie, którzy tam pracują mają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w naprawie belek. Używają oryginalnych części zamiennych z certyfikatem jakości. Otrzymałem pisemną gwarancję na 2 lata. Mam nadzieję, że znów uda mi się zrobić 220 tys :) - ciekawe czy silnik to wytrzyma.

Offline Jarosław Godycki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: xsara II
  • Miejscowość: Łódź
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 26, 2014, 13:11:19 »
Witam. Czy ktoś może regenerował belkę w Łodzi? Znalazłem cztery firmy: "Pogoda" na Piłsudskiego,Madax na Piaski, oraz dwie (Lewandowscy i Pecit) na Rycerskiej. Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Offline Piotr Chutnik

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: C5 II 2.0 16v+LPG (2007r)
  • Miejscowość: Łódź
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 26, 2014, 15:08:14 »
Też interesowałem sie tym tematem. Po zasięgnięciu opini/ / ceny /czasu naprawy doszedłem do wniosku, że najszybciej będzie jednak w Antałeksie. W Łodzi cena wyjściowa od 900 + to co jeszcze znajdą i naprawa w granicach 2 dni (pewnie jak dobrze pójdzie). Tam "od ręki" i z gwarancją. Jak będę już musiał - to pojadę.  Rachunek jest taki: około 200 km w każdą stronę + czas. Powinienem wyrobić się w przeciągu  9 godzin bez zbytniego gonienia auta.
Jak miałem jeszcze ZX to belkę wymieniałem w Łodzi na używkę. Cały dzień zmarnowany i jeszcze musieli coś tam poprawiać . Dojazd do warsztatu komunikacją miejską to koszmar z przesiadkami i czasem.
z cytrynek były: ZX i Xantia 1,8 16v (oba z LPG); Xsara Picasso 1,8+lpg

Offline Jarosław Godycki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: xsara II
  • Miejscowość: Łódź
Re: Regeneracja belki - tutaj oceniamy warsztaty
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 27, 2014, 10:22:46 »
Tylko, że w moim przypadku 9 godzin jest nie do przyjęcia :/ A drugie auto + ewentualny kierowca jest, więc na komunikację skazany nie będę :)
Pogodę mam po drodze do pracy, wiec podjadę i chociaż o cenę zapytam.