Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 481864 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Przemysław Jakubowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: C5 Tourer 2014 2.0 HDi

Offline Przemysław Jakubowski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Posiadany samochód: C5 Tourer 2014 2.0 HDi
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #576 dnia: Grudzień 06, 2017, 14:53:48 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi--salon-pl-serwisowany-navi-i-wl-fvat23-dealer-mago-ID6z2yir.html

Ktoś oglądał to autko może?

Dziwna wersja ....
"bogata" - bieda .... na sprężynach
szmata + manualne fotele + nawi RT6 z kamerą :)


Dziwna tzn? Możesz coś więcej  napisać?

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #577 dnia: Grudzień 06, 2017, 21:41:09 »
Podejrzewam ze jest to koncowka produkcji i wkladali to co im zostalo na stanach magazynowych wiec nie bylo problemu tak skonfigurowac samochod.

Offline Krzysztof J. Filipek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 172
  • Skąd: Zawadzkie
  • Posiadany samochód: C5 (X7) 2.0 HDi 163 FAP BVM 6 Exclusive sedan szary A. D. 2009
  • Miejscowość: Zawadzkie
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #578 dnia: Grudzień 06, 2017, 21:46:34 »
Przemku, proponuję, żebyś lepiej poznał C5. Można na przykład wejść na stronę Citroena Polska, oraz jeszcze zobaczyć ile co jest warte w konfiguratorze nowej C5, której ponoć już nie da się kupić. :)

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #579 dnia: Grudzień 09, 2017, 10:41:00 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-ledy-podgrzewana-skora-nawigacja-100-bezwypadkowy-warto-ID6znMiF.html
Co sądzicie , oprócz tego że jest na sprężynach ?
viN VF7RDRHF8BL556282 
świeżo sprowadzony, niby nie zajmuje się gościu blacharką, przyjechał w takim stanie jak jest. Można ,mierzyć miernikiem, Opłacony

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 09, 2017, 11:19:21 »
zgadza się :) chłodna inna głowa niż moja się przydała ;p Chociaż środeczek oraz silnik miał najlepszy jaki dotąd na żywo widziałem, jednak wolałbym już kupić uderzonego i przynajmniej wiedziałbym na 100% co z nim było. Niż tego z całym lewym bokiem, coś z dachem i prawym nadkolem ;p Mógłbyś Pawle sprawdzić jakieś wpisy za granicą :> Pan twierdzi, że oryginalny lakier można mierzyć swoim miernikiem lub on udostępni, nie zajmują się blacharką

ok poczekam auto już trochę stoi, więc albo za drogie jak na sprężynowca albo coś nie tak jest ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2017, 11:46:27 wysłana przez Piotr Adamski »

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 10, 2017, 19:07:38 »
Pojawiło się ciekawe ogłoszenie z mojego miasta:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-citroen-c5-rok-prod-2010-salon-polska-100-bezwypadkowy-CID5-IDqyKnH.html#2f2659c3a1

Golas ale jeżeli ma tylko 130 000km i jest bezwypadkowy to może warty.
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 10, 2017, 21:02:32 »
Pojawiło się ciekawe ogłoszenie z mojego miasta:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-citroen-c5-rok-prod-2010-salon-polska-100-bezwypadkowy-CID5-IDqyKnH.html#2f2659c3a1

Golas ale jeżeli ma tylko 130 000km i jest bezwypadkowy to może warty.

Jakbyś chciał, a nie masz jeszcze rozszyfrowanego VIN to prosze
http://pl.vin-decoder.co/VF7RWRHF8AL507004

Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nie jest wart tych pieniędzy. Jak mówie nie jestem ekspertem, ale trochę się naoglądałem... może niech spece się wypowiedzą. pozdro

Offline Tomasz Szczurek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) 2010 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #583 dnia: Grudzień 11, 2017, 00:02:29 »
Pojawiło się ciekawe ogłoszenie z mojego miasta:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-citroen-c5-rok-prod-2010-salon-polska-100-bezwypadkowy-CID5-IDqyKnH.html#2f2659c3a1

Golas ale jeżeli ma tylko 130 000km i jest bezwypadkowy to może warty.
jak Ci golas nie przeszkadza, to oglądnąć nie zaszkodzi,  zwłaszcza, że masz pod nosem.
Jak zawieszenie jest w porządku ( suche, osiąga wszystkie pozycje, brak błędów w komputerze,etc.), rozrząd wymieniony ( przy tym wieku i przebiegu to możliwe), tarcze i klocki nie wymagają natychmiastowej wymiany, silnik suchy i równo pracujący, a do tego komp nie pokaże błędów, to może warto.


Stworzone w biegu na XT1254


Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #584 dnia: Grudzień 11, 2017, 14:22:11 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-163km-navi-xsenon-skora-exclusive-ID6zooWw.html#5b32feabfa
Co powiecie niby ma przegląd przed sprzedażowa  kilkanaście pozycji (klocki koła sprzęgła itp), przyjechał niby cały gościu twierdzi ze bezwypadek, umowa na jego firmę nie na Niemca zdjęcia fotela kierowcy będę miał wieczorem oraz książki niby prowadzona do końca ... gościu udostępnia czujnik. .. nigdy nie jeździłem automatem nie wiem co sprawdzić w tym wypadku. Niby gościu pewny swego

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #585 dnia: Grudzień 11, 2017, 14:57:37 »
Nikt tego nie zagwarantuje hehe

Czy ktoś się orientuje czy to prawda, bo ponoć aut z Francji w całości , sprawnych technicznie nie opłaca sie ściągać/ kupować (nie wiem czy chodzi o podatek czy co, tak słyszałem, że pełnosprawnych się nie "opyla" muszą być stuknięte, albo niesprawne technicznie lub po powodzi)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 19:49:27 wysłana przez Piotr Adamski »

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #586 dnia: Grudzień 11, 2017, 20:55:06 »
Jeszcze chciałem zapytać czy może ktoś korzystał https://www.autoraport.pl/raport/zamow czy to faktycznie coś pomoże czy raczej nic oprócz np tych przebiegow co Paweł może sprawdzić :>

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #587 dnia: Grudzień 12, 2017, 22:44:50 »
Jutro jadę oglądać Cytrynę jest z 2010 r 2.0 163km ma przebiegu lekko ponad 200 (wiem ze dla Polaka niemożliwe i nieakceptowalne)
 i skrzynie automatyczną, oprócz sprawdzenia poziomów hydro czy wyświetla i się osiągniecie danego poziomu, potów silnika, stan opon klocków tarcz, wnętrza wszystkich funkcji radia klimy itp. czy jest sposób na sprawdzenie skrzyni biegów ? auto nie jest zarejestrowane a jedynie opłacone wiec jakaś długa jazda raczej nie wchodzi w grę.
Gościu wystawia Fak VAt tzn. że jak wezmę ewentualnie do siebie i okaże się że np skrzynia się wali itd to wtedy mogę walczyć o zwrot lub zadośćuczynienie (kompromis) (dobrze to rozumiem tak?)

Kolejna rzecz to posiada niby książke serwisową prowadzoną do 01.2017 z racji tego, że ma ponad 200 to powinno być już coś z nim robione jak np uszczelnienie miski olejowej (ponoc czesty przypadek tych silników?) rozrząd ? i czy te informację znajdują się w książce serwisowej ? (wybaczcie nigdy nie miałem do czynienia z ks. ser)

sprzedający powołuje się na taki przedzakupowy test auta
coś ten papier z załącznika znaczy czy raczej bajka ? to jest z jakiejś znanej firmy czy coś bo nie kojarzę
i o co chodzi z tym ZAPALAJĄCE SIĘ KONTROLKI albo o co może chodzić
pozdrawiam i liczę na liczne odpowiedzi :D

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #588 dnia: Grudzień 13, 2017, 12:31:23 »

Witam szanowne grono. Mam pytanie czy wie coś ktoś może na temat tej C5: http://www.caroutlet.pl/samochod/7462/citroen_c5.html
W piątek mają mi ją dowieźć do Wrocławia i wtedy będę oglądał ją z mechanikiem ale może ktoś z doświadczonych uzytkowników coś zauważy albo ją już oglądał. Mam też Vin ( prośba o rozkodowanie)VF7RWRHH4DL507450
I rzuciły mi się w oczy wytarte przyciski radia, pytanie czy to norma czy o czymś swiaadczy. Z góry dziękuję.

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #589 dnia: Grudzień 13, 2017, 14:05:27 »

Witam szanowne grono. Mam pytanie czy wie coś ktoś może na temat tej C5: http://www.caroutlet.pl/samochod/7462/citroen_c5.html
W piątek mają mi ją dowieźć do Wrocławia i wtedy będę oglądał ją z mechanikiem ale może ktoś z doświadczonych uzytkowników coś zauważy albo ją już oglądał. Mam też Vin ( prośba o rozkodowanie)VF7RWRHH4DL507450
I rzuciły mi się w oczy wytarte przyciski radia, pytanie czy to norma czy o czymś swiaadczy. Z góry dziękuję.

goła sprężyna z Navi :)
Możesz się rozwinąć? Warto czy nie ? Szukam auta na najbliższe 5-7 lat i znając  2.0 hdi i czytając opinie o c5 wydaje się mi że warto. Ale wszelkie uwagi mile widziane. Wiem że ważny egzemplarz a ten żle nie wygląda a wyposażenie nie jeździ ( jak dla mnie ma to co potrzeba ),

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #590 dnia: Grudzień 13, 2017, 14:16:22 »

Witam szanowne grono. Mam pytanie czy wie coś ktoś może na temat tej C5: http://www.caroutlet.pl/samochod/7462/citroen_c5.html
W piątek mają mi ją dowieźć do Wrocławia i wtedy będę oglądał ją z mechanikiem ale może ktoś z doświadczonych uzytkowników coś zauważy albo ją już oglądał. Mam też Vin ( prośba o rozkodowanie)VF7RWRHH4DL507450
I rzuciły mi się w oczy wytarte przyciski radia, pytanie czy to norma czy o czymś swiaadczy. Z góry dziękuję.

goła sprężyna z Navi :)
Możesz się rozwinąć? Warto czy nie ? Szukam auta na najbliższe 5-7 lat i znając  2.0 hdi i czytając opinie o c5 wydaje się mi że warto. Ale wszelkie uwagi mile widziane. Wiem że ważny egzemplarz a ten żle nie wygląda a wyposażenie nie jeździ ( jak dla mnie ma to co potrzeba ),
"Sprężynom" w C5 mówimy nie!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #591 dnia: Grudzień 13, 2017, 14:31:41 »
Uwielbiam takie teksty, Bez żadnej treści, rozumiem że hydro jest super ale po co takie nic nie wnoszące komentarze. Pytanie było do konkretnego auta i jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia to niech nie wyciera klawiszy.

Offline Jacek Kaleta

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 2.0 163 2012 AM6 + pełnoletnia kura na masce
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #592 dnia: Grudzień 13, 2017, 21:59:43 »
Marcin, to może inaczej, bo widzę że wrocek.....
Ja szukałem swej cepiątki  prawie 3 miesiące, praktycznie co dzień wertując forum, czytając co inni ( doświadczeni )
mają do powiedzenia w temacie.


Tak jak zostało napisane - sprężynom ( bynajmniej w C5 ) mówimy nie  ;)
Ja mam hydro i .... banan nie schodzi z gęby .
Już prawie po zapałki jeżdżę do kiosku aby tylko wskoczyć do cytryny i się pobujać na wrocławskich dziurach.
Pal licho FAP.....


Mówiąc krótko - jeśli ten samochód to tylko z hydro, bo -
  to nie wyścigówka , tylko maszyna do bujania się powoli i statecznie  ;)
  wygoda i jeszcze raz wygoda - w którąś sobotę zaraz po zakupie pojechaliśmy z rodziną na wycieczkę - i wyszło prawie 400 km (sic!) wożenia się po       ościennych województwach - po wyjściu z auta nic nie boli, nic nie drętwieje  - zero zmęczenia.


 Oczywiście - Twój wybór.


A , jeszcze jedno - mieszkam na Ołbinie, gdzie krawężniki mają chyba z metr wysokości i niejeden urwał spojler.
Ja mam to w du.... bo podjeżdżając pod kamienicę podnoszę budę do góry i wjeżdżam na krawężniki , na których parkują terenówki.
 






Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #593 dnia: Grudzień 13, 2017, 22:31:42 »
Oj jak ja sie ciesze ze mieszkam w Dk. gdzie hydro jest zbednym bajerem i praktycznie nie ma zastosowania bo  nawet wiekszosc drog lokalnych jest lepsza niz niektore odcinki autostrad w Pl.A tak po za tematem jaki procent w skali globalnej jest aut z zawieszeniem hydro?

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #594 dnia: Grudzień 13, 2017, 23:10:51 »
No bez jaj 80% raczej nie posiada i w zwiazku z tym to sa tez pseudo auta?przestancie negowac sens istnienia C5-tki bez hydro jest to samochod jak kazdy inny.Ilu ludzi obecnych tu na forum w przeszlosci posiadalo inne samochody i jakos im wczesniej nie przeszkadzalo ze maja sprezyne pokupowali zawiechy hydr.i sprazyna nagle jest be.

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #595 dnia: Grudzień 13, 2017, 23:25:58 »
Oj jak ja sie ciesze ze mieszkam w Dk. gdzie hydro jest zbednym bajerem i praktycznie nie ma zastosowania bo  nawet wiekszosc drog lokalnych jest lepsza niz niektore odcinki autostrad w Pl.A tak po za tematem jaki procent w skali globalnej jest aut z zawieszeniem hydro?

80% ?

Koledze chyba chodziło ogólnie jakim procentem wszystkich aut na świecie są auta z hydro a nie jakim procentem C5tek są cepiątki z hydro.
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #596 dnia: Grudzień 14, 2017, 05:23:22 »
Dziękuję za odkodowanie VIN. Co do c5 to jest to po prostu jedno z kilku aut które mi się podobało i nie bylem/jestem nastawiony tylko na c5. Bardziej interesuje mnie stosunek ceny do rocznika i dopasowanie auta do moich i mojej rodziny potrzeb. Podejrzewam że różnica między hydro a sprężyna będzie podobna do różnicy między espace a sharan em  (gdzie ten drugi to taczka) z tym że komfort c5 w sprężyny będzie jak w espace. Wiem hydro super, ale też nie mam czasu na szukanie auta 3 miesiące i tracę nie w tym czasie 3-4 tysiące na oględziny kolejnych ulepow. (co nie znaczy że ten nie okaże się taki). A z wyposażenia ten ma to co potrzebne, dla mnie i dla małżonki.

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #597 dnia: Grudzień 14, 2017, 16:21:58 »
Marcin. Zasada prosta. Kup czujnik lakieru max 400zl. Po tym jak zobaczysz kilka aut w roznym roczniku z roznym przebiegiem bedziesz wiedzial co i jak :) Jak podczas ogledzin i mierzeniem miernikiem bedzie ok jedziesz na test. Bedzie ok to oskp bedzie ok moze byc aso albo znajomy mechanik. Tyle

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #598 dnia: Grudzień 14, 2017, 17:08:13 »
Taki mam plan. Już jestem ustawiony z mechaniki na sobotę. Miernik, komputer i jazda +podnośnik itp. Chłodne oko jak najbardziej wskazane.

Offline Krzysztof Przywara

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 471
  • Skąd: Opole
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 X7 103kw hdi
  • Miejscowość: Opole
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #599 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:33:06 »
Polecam C5 bez hydro :) nic się nie sypie nigdzie LDS nie wycieka komfort podobny, utrzymanie 90% tańsze, zadbanego hydro lekko nie kupisz trzeba się na szukać, ostatnio widzę na drogach bardzo dużo c5 podejrzewam że z hydro bo tył siedzi niżej niż przód, a za dobrze to nie wygląda.Fajny bajer to jest ale w C5 X7 drogie w utrzymaniu w C5 2 praktycznie bez awaryjne.