Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Głośniki drzwi przód  (Przeczytany 18830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 21, 2009, 21:47:17 »
Aaaaa jeszcze jedno,gdzie macie piecyki?bo tam pod schowkiem sobie juz odpuscilem bo ta alpinka z pewnoscia tam nie wejdzie.
Bo opcje sa chyba dwie,oparcie kanapy i boczek?Ja osobiscie preferowalbym boczek,ale nie "zmacalem" go jeszcze.Jest sie w co wkrecic?bo tym filcem jest blacha czy plastik?
Co jest pod podloga naszych wspanialych wozkow golfowych?bo skoro kolo mamy w koszu pod podwoziem,to pod podloga bagaznika moze znalazlo by sie miejsce na piecyk:>
Prosze sie nie smiac,ale w zyciu jeszcze pod podloge nie zagladnalem i nie wiem co tam zyje,mam xsare dopiero 3 lata:P,wiec jeszcze nie mialem okazji,pewnie sklonie sie do tego jak zlapie lacka bo tam chyba sie kosz opuszcza?A tak w ogole powiedzcie mi gdzie mam klucz do opuszczania kola i podnosik?:P.Ostatnio sie zastanawialem co ja k** zrobie jak zlapie pane,chyba sie poplacze:P.
AAAAAA i najwazniejsze : jak wygladaja progi?bezproblemowo da sie przeciagnac kabel tamtedy?te fabryczne rynienki maja dosc miejsca zeby kable tam zmiescic?jak u siebie "ciagneliscie kabla"?:]

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:51:01 »
no to tak jesli o bagazniku mowa to pod wywanikiem podlogi masz gabeczke i blache w ktora mozna wladowac jakas srube ale trzeba meic an uwadze ze moze cos tam zaczac od spodu rdzewiec

jesli o kablach mowa to w xsarze bardzo dobrze sie te kable ciagnie, wywalasz przednie i tylne fotele i wtedy spokojnie pieknie i landie kaldziesz sobie kable tak ze nigdzie nie przeszkadzaja i nie podnosza wykladzinki

jesli o podnosnik pytasz to powinien byc w koszu kolo kola a klucz w bagazniku po lewej stronie

w nadkole chyba bedziesz mial sie ciezko wkrecic bo ten boczek odstaje od blachy

proponuje zabudowe bagaznika :) jest kilak opcji albo tak jak ja podnosisz podloge i chowasz tam piecyk i wsyztskie kable i masz porzadeczek w bagazniku, albo to co ja bede za 2 tyg robil czyli zabawa z zywica i robisz nowy boczek, wywalasz ten dywanik z boczku i robisz sobie konstrukcje z zywicy pod ktora dajesz piecyk i znow porzadek w bagazniku mozesz oczywiscie zrobic obydiwe opcje i zamiast boczku zbudowac subwooferek closed :) wsyztsko zalezy od inwencji


Będę za nią tęsknił :)

Offline Marcin Mamijew

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 782
  • Skąd: Tanowo
  • Posiadany samochód: Xsara ...???
  • Miejscowość: Tanowo
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 23, 2009, 18:43:06 »
Borys dlatego kup 2ch i wal na mostek. Najlatwiej i najszybciej i najtaniej to oparcie (a co z tym gosciem co Ci pisalem otym boczku?). Ja mam u siebie z boku ale ja mam specjalnie zrobiona zabudowe a drugi piec z kondensatorem gdzie pujda to jeszcze nie wiem bo musze zamontowac ten boczek z piecem i zamontowac GTI:D i dopiero jak to bede mial zamontowane to wtedy dopiero sie wezme za montaz drugiego pieca i kondensatora.
Adas co do pioneer'a to sie mylisz ale o gustach i innych sprawach nie bedziemy rozmawiac;] dla tych co chca cos poczytac i znalesc dobre warsztaty w swojej okolicy to polecam ta stronke www.cca.net.pl
Xsara VTS 99 2.0 by Musketier :-)
Piękna i bestia w dodatku szybka i wściekła :-)
Sprzedam czesci do citroen C5 mkI  - blacharskie i mechaniczne
Wgrywanie PL menu RT3, RT4, RT5 - 512159695

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 02, 2009, 12:24:21 »
Jak narazie mam zalozona na oparcie kanape ta alpinke V12,gra ladnie,ale helix basem nie grzeszy wiec zbieram fundusze na JL AUDIO i jakis mocny wzmak do tego,kondesator Dietz'a juz zakupilem po kosztach od kolegi:]Mysle,ze 1F w zupelnosci wystarczy:]
Podejrzewam,ze i bez kondensatora bym przezyl,ale niechce niespodzianek,ze po podkreceniu obu piecow bedzie mi sie choinka z auta robila:]
Kolejny etapem bedzie DLS na przod :]

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 02, 2009, 12:26:23 »
co do wzmacniacz,to z racji tego,ze jestem pedantem to bede szukal ALpine V12 ale wyzszej serii 700 albo i 1000:]i faktycznie zmostkuje go na 1 kanal,dobre monoblocki sa [color=ff0000]piii[/color]nie drogie,a ja raczej bede sie obracal w uzywanym sprzecie:]

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 02, 2009, 13:38:51 »
szczerze ta watpie zeby ten kondizo cos dal ;) od 500rms zaklada sie praktycznie kondek, popatrz tez na to jakie masz kable bo jesli mniej jak 25mm2 to nie ma sensu kondka zakladac bo i tak nei przekaze mocy ani jej pewnie nie zmagazynuje przez taki kabelek :) jesli chodzi o V12 to swietne peicyki :) wiem bo mam


Będę za nią tęsknił :)

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 02, 2009, 15:46:49 »
Kondensator mam za tanie pieniadze wiec roznicy mi to nie robi,co do kabla to mam wlasnie 25mm2,a wzmacniacz alpinke V12 i chce dokupic podobny tez z serii V12 pod skrzynke:]

Xylometazolin

  • Gość
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 02, 2009, 20:06:02 »
Ja mam teraz 2 pecyki do wyboru. JL serii a4300 oraz dimensiona glow 4075 Który byłby lepszy na moje hertze plus mostek do tuby która tez musze jeszcze wybrać :P

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 02, 2009, 21:07:24 »
jak dla mnie u-dimension ;) ta firma jakos zawsze na przodzie byla :)


Będę za nią tęsknił :)

Xylometazolin

  • Gość
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 03, 2009, 18:21:36 »
No to dobrze wiedzieć, sprawię takiego gdy tylko znajdę pracę, kryzys dosięgnął i mnie;/

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Głośniki drzwi przód
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 03, 2009, 20:12:32 »
ja poki co odkladam na glosniczek re audio do ktorego bede budowal skrzynie closed i caly bagaznik :)


Będę za nią tęsknił :)