Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Pare pierdół, wnętrze  (Przeczytany 1166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemysław Gołaszewski

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso 2.0 HDI 07'
Pare pierdół, wnętrze
« dnia: Lipiec 11, 2011, 20:35:31 »
Witam
Od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem białego XM'a turbo c.t. MKI 94' Auto kupione w sumie za grosze, zaniedbane. Słaba instalacja LPG, nie wyrabia przy wyższych obrotach i ogólnie słabo działa. Grunt, że na pb śmiga bez problemów. Auto do jazdy okazjonalnej, jako obiekt do dłubania. Mam kilka pytań do szanownych klubowiczów: jest ktoś na forum, w klubie kto posiada drobne części wnętrza do sprzedania (lampka sufit, część konsoli z mocowaniem podłokietnika, zaczepy schowka, pokrętło od regulacji nawiewu, ewentualnie listwy w koło auta)? Nie bardzo mogę się odnaleźć na tym forum, nie wiem czy dobrze umieszczam temat. Jeszcze jedno jak określić system ABS w moim aucie?
Pozdrawiam
Był XM 2.0T i Berlingo 2.0HDI

Offline Paweł Ziemniewicz

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 709
  • Skąd: Reda/Gdynia
  • Posiadany samochód: GSA X3 1980, Peugeot 607 2.2HDi 2002
  • Zainteresowania: wszelakie
  • Miejscowość: Reda/Gdynia
Re: Pare pierdół, wnętrze
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:38:30 »
ABS jest, albo go nie ma :) tylko że jesli juz jest to wystepowaly 2 rodzaje , w MK1 blok abs i sterownik byly osobno (sterownik w puszce z komputerami), w MK2 sterownik byl juz przy samym bloku abs. Sam blok abs tez jest troche inaczej zbudowany niz w konwencjonalnych samochodach (tam w bloku jest dodatkowo pompa) w XMie sa tylko elektrozwory.
Paweł Ziemniewicz
[email protected] / www.citrozlot.pl
Citroen GSA X3'80, Peugeot 607 2.2 HDi '02
Były:GSA 1.3'81,Evasion 2.0CT'97,XM 2.1TD 91,93,XM 3.0V6'95,CX 2.5TRD'86,BX 1.8TRD'90, BX 1.4'91