Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4  (Przeczytany 564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andrzej Murawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 349
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 Picasso II FL 1.6BlueHDI, C5 AIRCROSS 2.0BlueHDI, BMW F750GS
  • Miejscowość: Warszawa
AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« dnia: Październik 17, 2021, 20:17:06 »
Jakiś czas temu wziąłem udział w kampanii AAWireless. W piątek otrzymałem urządzenie . Podłączyłem do usb w samochodzie, sparowałem z telefonem za pomocą bluetooth, urządzenie automatycznie zestawiło łączność za pomocą sieci wifi i mamy android auto bez kabelków. Dodatkowo wypróbowałem działanie przez HUB usb 3.0 . Wszystko działa prawidłowo, audio gra z pendrive, android auto działa bez żadnego problemu, a telefon mamy w kieszeni lub na ładowarce indukcyjnej bez żadnych plączących się kabli. Może  komuś się przyda taka informacja, że AAWireless działa prawidłowo z NAC.

Offline Krzysiek Morowiec

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 595
  • Skąd: Śląsk
  • Posiadany samochód: był totalny zamulacz Citroen C4 GP 1.8 LPG, SUPER Peugeot 508 2.0 HDI a jest C5 AirCross 2.0 blueHDI
  • Miejscowość: Śląsk
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2021, 20:22:19 »
Dzięki, a co to AAWireless i jak to się ma do nowych aut? Mam C5A chętnie bym pozbył się kabla.

Offline Andrzej Murawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 349
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 Picasso II FL 1.6BlueHDI, C5 AIRCROSS 2.0BlueHDI, BMW F750GS
  • Miejscowość: Warszawa

Offline Andrzej Murawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 349
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 Picasso II FL 1.6BlueHDI, C5 AIRCROSS 2.0BlueHDI, BMW F750GS
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2021, 20:28:08 »
Tym właśnie się pozbyłem kabla w C5A

Offline Krzysiek Morowiec

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 595
  • Skąd: Śląsk
  • Posiadany samochód: był totalny zamulacz Citroen C4 GP 1.8 LPG, SUPER Peugeot 508 2.0 HDI a jest C5 AirCross 2.0 blueHDI
  • Miejscowość: Śląsk
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2021, 20:29:57 »
350 zł za pozbycie się kabla trochę traci sens.

Offline Andrzej Murawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 349
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 Picasso II FL 1.6BlueHDI, C5 AIRCROSS 2.0BlueHDI, BMW F750GS
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2021, 20:48:18 »
Zbiornik paliwa za 350zł też traci sens. Zresztą C5A z za 100k traci sens przy 1,9tdi za 10kzł.

Offline Krzysiek Morowiec

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 595
  • Skąd: Śląsk
  • Posiadany samochód: był totalny zamulacz Citroen C4 GP 1.8 LPG, SUPER Peugeot 508 2.0 HDI a jest C5 AirCross 2.0 blueHDI
  • Miejscowość: Śląsk
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2021, 20:57:26 »
Nie bardzo rozumiem  tok Twojego wywodu. Co ma piernik do wiatraka. Za 350 zł paliwa nie muszę 700km walić z buta. A za 120tyś mam nowe auto a nie starego rupcia za10tyś

Offline Andrzej Murawski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 349
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 Picasso II FL 1.6BlueHDI, C5 AIRCROSS 2.0BlueHDI, BMW F750GS
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: AAWireless czyli android auto bezprzweodowo w wave4
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2021, 21:46:51 »
A ja mam za 350zł   telefon w kieszeni bez motania się, podłączania jakiś kabli i kładzenia telefonu gdzieś w samochodzie odłączając go na każdym postoju podczas podróży. Zresztą mój post powstał w celu zakomunikowania, że to pudełko działa prawidłowo z audio koncernu PSA. Ceny nie podawałem. Sens finansowy musi sobie każdy ocenić. Mój wywód porównał cenę zbiornika paliwa do biletu ZTM vs kabla USB do AAWireless. Jak ktoś będzie miał techniczne pytania chętnie odpowiem.