Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Problem z biegami.  (Przeczytany 1222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotr kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 41
  • Skąd: choszczno
  • Posiadany samochód: xsara picasso 2,0 hdi 2004r
  • Miejscowość: choszczno
Problem z biegami.
« dnia: Grudzień 14, 2010, 22:26:38 »
Witam kupiłem moją cytrynkę 2miesiące temu,miałem już wcześniej ZX kilka lat temu i byłem z niego bardzo zadowolony,następnie zmieniłem na Megankę i też było ok,czas idzie do przodu i chciałem kupić coś rodzinnego i nowszego.Cytrynka którą kupiłem jest z 04r, 2,0HDI,przejeździłem nim już kilka tysięcy i wszystko było ok.Problem zaczął się kilka dni temu,rano po odpaleniu nie mogłem wbić biegu,w tym dniu było tylko -6,wcześniej przy -14 nie miałem takich problemów.Samochód pochodził jakieś 6-8 minut i wbicie biegów było już możliwe,jednak problem pojawił się ponownie gdy wracałem z pracy.Proszę o jakieś rady miał już ktoś podobny problem,jaka będzie cena ewentualnej naprawy.Jeden mechanik powiedział mi że to jest wina oleju w skrzyni biegów,ale kilku innych chłopaków że to raczej nie to,poradźcie. pozdrawiam

Gachu

  • Gość
Re: Problem z biegami.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 22:37:31 »
moja jedna jedyna rada poczytaj forum bo ten temat zamykam gdyż ostatnio było to poruszane kilkukrotnie

np tu http://www.klub.citroen.triger.com.pl/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=67210&forum=22

na dole pierwszej strony