Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 482307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #900 dnia: Luty 08, 2018, 18:04:42 »
Wracam z kolejnym, nie mogę się przekonać do komisów lub tego typu 'składów', opinie raczej średnie. Obecnie w ofercie mają chyba 4 w benzynie, ale chyba tylko jeden na hydro.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-16v-navi-skora-hydroactive-el-fotele-z-pamieciami-ID6zvUrD.html

Ktoś miał z nimi doczynienia? Poprosiłem o VIN. Przebieg wydaje się realny i jak na ten silnik bezproblemowy.




Ten komis ma bardzo złe opinie.
I to mi wystarczy, aczy ktoś słyszał coś o "Samochody używane z Niemiec i Szwecji", widziałem na bezwypadkowe, iż osoba zajmująca się inspekcjami mówił, iż sporo jego klientów kupiła od nich samochody. Mają mieć C5 i mogą sprowadzić na zamówienie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #901 dnia: Luty 08, 2018, 18:51:09 »
Ale to zależy czego oczekujesz, bo jak oczekujesz tego, że kupisz dobre , serwisowane i okazyjnie to lepiej zagraj w totka. Zobacz na pkw.de , quoka.de ile kosztują auta w normalnym stanie od prywatnych właścicieli a potem dodaj prowizje, marże, podatki itd . W innym przypadku licz się z autami po przygodach. Okazje wyjątkowo rzadko. Tam nie ma idiotów co sprzedają dobre auta tanio, tam też jest potężny rynek używanych aut i wielu niemców kupuje używane, więc dobre autko nie musi czekać na polskiego handlarza , który się zlituje i kupi.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Piotr Sztandera

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Skąd: Parszów
  • Posiadany samochód: Renault Megane II 1.6 16V
  • Zainteresowania: Bieganie
  • Miejscowość: Parszów

Offline Piotr Adamski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 97
  • Skąd: Zielona Góra
  • Posiadany samochód: C5 x7 Exclusive 2.0Hdi z hydro 163KM Automat z 2010r.
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #903 dnia: Luty 09, 2018, 14:39:39 »
Piotrze, za dużo nie powiem, bo się aż tak nie znam, ale podpowiem, że jak ja szukałem pół roku temu, to te auto z 2012 roku było wystawione. Czyli trochę stoi i chyba nie do końca jest wart "swojej" ceny skoro nadal wisi w ogłoszeniach :)

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #904 dnia: Luty 10, 2018, 01:07:31 »
a ja omijam ogłoszenia w których piszą np z 2012r a w treści że to 2011r.
Z góry zakładam że gość naciąga i chce przyciągnąć cena rocznik. może jak popatrzy to się skusi.
Mnie to wręcz drażni.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #905 dnia: Luty 10, 2018, 08:45:52 »
a ja omijam ogłoszenia w których piszą np z 2012r a w treści że to 2011r.
Z góry zakładam że gość naciąga i chce przyciągnąć cena rocznik. może jak popatrzy to się skusi.
Mnie to wręcz drażni.
Tylko że robi to tzw. większość.  Jeszcze zrozumiałe przy pierwszej rejestracji, jeżeli jest w kolejnym roku. A wielu robi to bezczelnie, bo rok jest 2011 a piszą model 2012.
Do tego trzeba się przyzwyczaić, tak samo jak do "serwisowany" "pierwszy właściciel" i "bezwypadkowy".
Wszystko wymaga weryfikacji.
Najbardziej wkurza jak ktoś tego nie napisze, a wyjdzie dopiero na miejscu. To już zwykla bezczelność, może wisi jeszcze ogłoszenie niebieskiego z Wieruszowa(z tydzień temu jeszcze było) - tak mnie tym wkurzył że głównie dlatego odpuściłem.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #906 dnia: Luty 10, 2018, 10:41:53 »
a ja omijam ogłoszenia w których piszą np z 2012r a w treści że to 2011r.
Z góry zakładam że gość naciąga i chce przyciągnąć cena rocznik. może jak popatrzy to się skusi.
Mnie to wręcz drażni.
Mnie też męczyły takie ogłoszenia, więc zacząłem zgłaszać takie przypadki jako naruszenie zasad. Ewidentne manipulowanie kluczowymi parametrami wprowadzające w błąd. Ustawiają parametr data PRODUKCJI niezgodnie ze stanem faktycznym.
Nie weryfikowałem czy i po jakim czasie ogłoszenia znikają albo są poprawiane, ale to jedyna ścieżka na oduczenie Januszy takich pomysłów. Jak będą grupy ludzi - potencjalnych kupców, którzy będą sukcesywnie korzystali z tej możliwości zgłoszenia naruszenia zasad, to może się udać. :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #907 dnia: Luty 10, 2018, 15:58:19 »
a ja omijam ogłoszenia w których piszą np z 2012r a w treści że to 2011r.
Z góry zakładam że gość naciąga i chce przyciągnąć cena rocznik. może jak popatrzy to się skusi.
Mnie to wręcz drażni.
Mnie też męczyły takie ogłoszenia, więc zacząłem zgłaszać takie przypadki jako naruszenie zasad. Ewidentne manipulowanie kluczowymi parametrami wprowadzające w błąd. Ustawiają parametr data PRODUKCJI niezgodnie ze stanem faktycznym.
Nie weryfikowałem czy i po jakim czasie ogłoszenia znikają albo są poprawiane, ale to jedyna ścieżka na oduczenie Januszy takich pomysłów. Jak będą grupy ludzi - potencjalnych kupców, którzy będą sukcesywnie korzystali z tej możliwości zgłoszenia naruszenia zasad, to może się udać. :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Szczera prawda i też zgłaszam, ale nie wierzę że administratorzy się za to wezmą. Zorganizowanie dużego ruchu jest nierealne, pojedyncze głosy zignorują.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #908 dnia: Luty 10, 2018, 17:08:55 »
To psychologia, klient ma mieć odczucie , że kupuje coś nowszego, że cena może być wyższa, sugerowanie, ze to nowszy model, to tak jak ta cała otoczka - wabienie klienta. Mnie bawi jak sprzedaję auto, gdy przez telefon potencjalny klient zadaje mnóstwo pytań, bo pewnie te same pytania zadaje pewnie wszystkim. I jakich się spodziewa odpowiedzi? Który sprzedający powie, Panie sprzedaję tego gada bo się psuje, bo ciężko pali, bo mechanik powiedział że to skarbonka bez dna itd. Usłyszał z Was ktoś kiedyś coś negatywnego od sprzedawcy? To po co się o to pytać. Ja zadaję tylko pytanie czy jest Pan właścicielem (bo od handlarzy nie kupuję) i kiedy mogę obejrzeć autko i tak parę razy pojechałem i okazalo się że bezczelnie handlarz mnie okłamał bo to handlarz.
Wiec zakup to rodzaj zawodów, czy kupujący więcej bajek łyknie niż sprzedający mu opowie- bo jakże my lubimy słuchać że kupujemy perełkę, okazję, jeden jedyny. Ja już też wyleczyłem się z słuchania łzawych historyjek, po prostu oglądam, sprawdzam i kupuję to co widzę a nie to co chcę zobaczyć i usłyszeć. Przy pierwszych włascicielach owszem zadaję pytania , bo nie moze mi powiedzieć nie wiem, nie widziałem itd, ale zadawanie pytań handlarzowi mija się z celem - ma auto kilka tygodni więc co może powiedzieć? Same superlatywy.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #909 dnia: Luty 10, 2018, 17:43:38 »
To psychologia, klient ma mieć odczucie , że kupuje coś nowszego, że cena może być wyższa, sugerowanie, ze to nowszy model, to tak jak ta cała otoczka - wabienie klienta. Mnie bawi jak sprzedaję auto, gdy przez telefon potencjalny klient zadaje mnóstwo pytań, bo pewnie te same pytania zadaje pewnie wszystkim. I jakich się spodziewa odpowiedzi? Który sprzedający powie, Panie sprzedaję tego gada bo się psuje, bo ciężko pali, bo mechanik powiedział że to skarbonka bez dna itd. Usłyszał z Was ktoś kiedyś coś negatywnego od sprzedawcy? To po co się o to pytać. Ja zadaję tylko pytanie czy jest Pan właścicielem (bo od handlarzy nie kupuję) i kiedy mogę obejrzeć autko i tak parę razy pojechałem i okazalo się że bezczelnie handlarz mnie okłamał bo to handlarz.
Wiec zakup to rodzaj zawodów, czy kupujący więcej bajek łyknie niż sprzedający mu opowie- bo jakże my lubimy słuchać że kupujemy perełkę, okazję, jeden jedyny. Ja już też wyleczyłem się z słuchania łzawych historyjek, po prostu oglądam, sprawdzam i kupuję to co widzę a nie to co chcę zobaczyć i usłyszeć. Przy pierwszych włascicielach owszem zadaję pytania , bo nie moze mi powiedzieć nie wiem, nie widziałem itd, ale zadawanie pytań handlarzowi mija się z celem - ma auto kilka tygodni więc co może powiedzieć? Same superlatywy.
To chyba jestem wyajtkiwn, bo szczerze staram się przy sprzedaży niczego nie ukrywać, zazwyczaj dokładnie opisuje w ogłoszeniu co robiłem,kiedy ,jakie mankamenty ma np. lakiernicze. Ostatnie dwa samochody sprzedawałem krócej jak dobę. Wychodzę z założenia ,że wolę być pare setek na szczerości w 'plecy' niż później wysłuchiwać, że kogoś 'oszukalem'. Oczywiście, nie łudzę sie,że inni mają podejście jak ja,stąd poszukiwanie to już inna bajka.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #910 dnia: Luty 10, 2018, 18:14:14 »
Wiesz, ja też jestem szczery, generalnie ten co przyjedzie obejrzeć kupi - ale większość jak usłyszy , że ryska itd to już mówi że się zastanowi itd
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #911 dnia: Luty 11, 2018, 12:45:16 »
Cytuj
Szczera prawda i też zgłaszam, ale nie wierzę że administratorzy się za to wezmą. Zorganizowanie dużego ruchu jest nierealne, pojedyncze głosy zignorują.
Generalnie to nie tyle miałem pomysł, żeby zrobić zbiorową akcję, tylko jak są tutaj koleżanki i koledzy, którzy przeglądają ogłoszenia i trafiają na takie przypadki, to zachęcam do zgłaszania. Kosztuje to właściwie niecałą minutkę, a jest szansa, że coś to wniesie. Na pojedyncze zgłoszenia może tylko doraźnie jest jakaś reakcja, ale jak będzie tego więcej/dużo, to trudno przejść obok problemu obojętnie.
Nie lubię podejścia, że nic to nie da. :) Sprawdzał ktoś czy to coś da czy nie? Jeżeli nie, to skąd wątpliwości, że to coś da? Zwłaszcza, że nie wymaga to wielkiego poświęcenia, a i nam będzie łatwiej przeglądać ogłoszenia. Bardziej jestem przekonany, że jak nie będzie zgłoszeń to się nic nie zmieni na dobre.

Odnośnie sprzedaży/szczerości to na razie tylko dwa autka sprzedawałem i nie kłamałem/nie mamiłem, że jakie to nie jest super autko. Z resztą kupujący mieli pełny wgląd - chcieli się przejechać? Proszę bardzo (nawet za kierownicą). Chcieli zajrzeć tu i tam? Nie ma problemu. Też chcę wszystko obejrzeć przed zakupem. Też wolę spuścić z ceny (trudno), jeżeli czuję, że auto nie jest jednak warte tych pieniędzy.

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #912 dnia: Luty 11, 2018, 12:58:45 »
Wszystko to prawda, ale świata nie naprawimy.  To samo tyczy się przebiegu, i szukamy 10 letniego dizla z przebiegiem 180 tyś i taki dostajemy i to taniej niż na zachodzie skąd auto przyjechało

Ano, takie cuda tylko u nas! :)
A co do "naprawiania świata" - małymi kroczkami do przodu!

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #913 dnia: Luty 11, 2018, 13:06:27 »
Cieszyć może, że jednak jest nas garstka, którzy starają się uczciwie podchodzić do sprzedaży.

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #914 dnia: Luty 11, 2018, 17:09:23 »
.......  Dlatego tak polecam kupować samochód zarejestrowany w kraju, który już trochę pojeździł u właściciela,  bo przy wtopie jest punkt zaczepienia.
Co do zawyżania rocznika, to czy auto z końca grudnia jest tak wiele lepsze od takiego z początku stycznia, czy nawet lutego?  ......  Czy ktoś na to patrzy?  Ilu z nas wie z jakiego miesiąca ma auto? Znamy głównie rocznik Jak widać na przykładzie c5 czasem jest wręcz przeciwnie i w bonusem dostajemy coś czego księgowi jeszcze nie wykastrowali.
Nie ma co dyskwalifikowac samochodu już na starcie,  bo ktoś próbuje go na siłę odmłodzić.
Kobiety też tak robią,  wymieni zderzaki od polifta, wybajeruje maskę i człowiek bierze nawet nie pytając o rocznik  i przebieg :D
- Zarejestrowany w kraju i punkt zaczepienia ?  Jaki. Powie ze taki kupił.
- Mi robi różnicę rocznik i miesiące, bo szukam model który posiada już określone wyposażenie które wcześniej nie było, albo już ma którego nie chcę. Tak jak to miałem z C5 mkII. W przypadku mkIII szukam od rocznika.
- Ja wiem z jakiego mam miesiąca :)
Jak ktoś próbuje się/sobie odmłodzić to niech to robi ale nie pisze że tak jest.
bo np. Szukasz sekretarki określasz młody wiek i przychodzą do Ciebie CV od 60+ po lifcie :) a ty czytasz czytasz i gdzieś w treści pisze prawdziwy wiek, albo się umawiasz i na spotkaniu to stwierdzasz.
Jeden przypadek ok, ale po kilkudziesięciu masz dość.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #915 dnia: Luty 11, 2018, 17:16:20 »
przy wtopie nie ma żadnego pkt. zaczepienia. Np wałek na VAT, kogo zaczepić jak postępowanie będzie się toczyć w sprawie auta, nie osoby, ale konsekwencje poniesie niestety użytkownik mimo że on nie jest winny 
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #916 dnia: Luty 11, 2018, 17:23:24 »
Ja mam z października 2013 Tourera, a MK2 jest bodajże z lutego 2006. Dla mnie rocznik też ma znaczenie, bo np. nie interesowały mnie wersje przed liftem, dlatego drażniło mnie jak ustawiam 2013-2014 a widzę wersje przed liftem (model 2013, produkcja marzec 2012 :P).
Pomijam "mody" gdzie tył polift, a przód przedlift. ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #917 dnia: Luty 11, 2018, 18:01:21 »
Na moje pytanie o VIN albo duński numer rejestracyjny niżej wymienionego egzemplarza - zero odzewu.
Czyżby wstydził się czegoś?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-16v-benzyna-bezwypadkowy-serwisowany-dzien-w-kraju-mod-2009-ID6zAwFS.html#813247fa16

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #918 dnia: Luty 11, 2018, 19:01:38 »
eee tam zaraz jakieś podejrzenia ;) Pewnie nie zrozumiał pytania ;)
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #919 dnia: Luty 11, 2018, 19:40:33 »
Na moje pytanie o VIN albo duński numer rejestracyjny niżej wymienionego egzemplarza - zero odzewu.
Czyżby wstydził się czegoś?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-16v-benzyna-bezwypadkowy-serwisowany-dzien-w-kraju-mod-2009-ID6zAwFS.html#813247fa16
Też pytałem i niestety grobowa cisza :-)

Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #920 dnia: Luty 11, 2018, 19:48:23 »
eee tam zaraz jakieś podejrzenia ;) Pewnie nie zrozumiał pytania ;)
Kurde, przecież, moim zdaniem, zyskałby, gdyby podał te informacje w parametrach ogłoszenia. Auto może mieć dla mnie jakąś usterkę, ale przynajmniej wtedy wiadomo, co było i jakich kosztów można się spodziewać. W tym wypadku gość takim zachowaniem zraża do siebie potencjalnych klientów.
Może jeszcze opublikuje te dane, nadzieja umiera ostatnia  ;)

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #921 dnia: Luty 11, 2018, 19:50:45 »
A którykolwiek z Was dzwonił i o to pytał czy tylko wysłał zapytanie przez formularz?
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #922 dnia: Luty 11, 2018, 19:54:17 »
A którykolwiek z Was dzwonił i o to pytał czy tylko wysłał zapytanie przez formularz?
Mnie po dziesiątkach telefonów (przy kupnie dotychczasowych samochodów) życie nauczyło, żeby najpierw poprosić via mail jakieś informacje. Tutaj wiem, że wiadomość została przeczytana i zignorowano prośbę. Jeśli bym dostał jakieś dane, to chętnie zadzwonię, nawet jeśli mam słuchać opowieści, o których mowa w tym wątku.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #923 dnia: Luty 11, 2018, 20:54:05 »
A którykolwiek z Was dzwonił i o to pytał czy tylko wysłał zapytanie przez formularz?
Nie wiem czy to takie szczęście czy nie ale po 4 telefonie ( rożni sprzedający ) i głupich pytaniach typu "A po co?", "Coś konkretnie chce Pan wiedzieć?" itp. wolę konkretnie napisać i uzyskać odpowiedź, zazwyczaj to się udaje.

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #924 dnia: Luty 11, 2018, 22:13:19 »
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tą firmą? Samochody Korona z niesławnego Cieszyna? Pytałem jakiś czas temu o jeden samochód (https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-140km-100-bezwypadkowy-ori-lakier-super-zadbane-ID6zzBHN.html), ale okazało się (sam przeoczyłem), że sprężynowiec, ale mają coś mieć 2.0 PB z hydro.