Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 482303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1800 dnia: Październik 25, 2019, 12:02:59 »
Zależy czego oczekujesz. 3.0 HDi z 2012 z Criollo na pokładzie to rodzynek bo z tym silnikiem to już ostatni wypust.
Akurat ten egzemplarz omawiany nie ma HIFI Audio do kompletu ale to można dorzucić. Nie wiem czy ma też asystenta pasa. Cała reszta jest.

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 25, 2019, 12:08:39 »
3.0 były jeszcze w 2015r., ale od 2012 to już białe kruki.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Jacek Olechnowicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Posiadany samochód: Volvo S60 2.0T
  • Miejscowość: Grodzisk Maz.
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 25, 2019, 12:27:15 »
Zależy czego oczekujesz. 3.0 HDi z 2012 z Criollo na pokładzie to rodzynek bo z tym silnikiem to już ostatni wypust.
Akurat ten egzemplarz omawiany nie ma HIFI Audio do kompletu ale to można dorzucić. Nie wiem czy ma też asystenta pasa. Cała reszta jest.


To Criollo pobudza zmysły, przyznaję  :D  W zasadzie nie mam jakichś wielkich oczekiwań (poza brakiem wypadkowej przeszłości i szpachli - drobne kolizje czy drugi lakier są dla mnie akceptowalne), a brane przeze mnie pod uwagę 2.2 i 3.0 hdi mają i tak więcej aniżeli potrzebuję, choć choruję na punkcie przeszklonego dachu...

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 25, 2019, 14:05:19 »
Criollo polecam bo dobrze znosi przebiegi. Mam nalatane 250 tyś a wnętrze jest niemal jak nowe.
Szklany dach to dobry bajer. W praktyce po kilku dniach człowiek się przyzwyczaja. W lecie trzeba pamiętać o zamknięciu przy postojach.

Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 27, 2019, 20:30:56 »
Panowie, a uważacie, że w jednym i drugim przypadku ceny (w pierwszym przypadku 43 900zł w drugim było 42 900zł bodajże, bo ogłoszenie faktycznie jest już nieaktualne) są adekwatne, biorąc pod uwagę, że to topowe 3.0hdi z bardzo małymi przebiegami (126k w pierwszym i 93k w drugim przypadku)? To i tak były drogie egzemplarze jak na PL, ale w DE są jeszcze droższe.
Dokładnie tak jak piszesz, bez przygód praktycznie będzie ciężko kupić. W Niemczech, czy we Francji ceny są już wyższe niż u nas a do tego plus akcyza, koszty itd. Najlepiej chyba sprowadzić uszkodzony i samemu zrobić, bo handlarz zawsze  będzie naprawiał najtańszym kosztem. Całego, zadbanego z pewną historią i w miarę niskim przebiegiem to raczej tanio nie kupisz. A naprawdę warto skusić się na 2.2 lub 3.0 HDI
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Jacek Olechnowicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Posiadany samochód: Volvo S60 2.0T
  • Miejscowość: Grodzisk Maz.
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 30, 2019, 15:08:29 »
Tak, już wiem, że to nie będzie łatwe zadanie. Do tej pory obejrzałem kilka sztuk C5, w tym jedną 3.0hdi z PL salonu z udokumentowanym przebiegiem poniżej 140 tys., ale z 3 stron było robione coś przez lakiernika (usuwanie szkód z oc w aso), a wnętrze miała gorsze niż niektóre C5tki z przebiegami 200+ tys. Na tę chwilę skupię się chyba na 2.2, bo 3 litrówek obecnie nie widzę nigdzie w stanie, w jakim chciałbym kupić auto. I w zasadzie niechcący do mojej grupy zainteresowania dołączył peugeot 508 sw gt - jakość i ergonomia wnętrza bardzo przypadła mi do gustu  :-X

Offline Adam Szymoch

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 30
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Tourer
  • Zainteresowania: fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 31, 2019, 11:40:24 »
Jacek,szukasz na szybko czy możesz zaczekać?
Ja swojego ostatnio "ściągałem" ze szwecji. Szczegółowa kontrola (4h) rzeczoznawcy wykazała prawdomówność sprzedającego.
Jeśli dopuszczasz zakup ze Szwecji i możesz zaczekać na "okazję" (człowiek nie bierze wszystkiego co jeździ ale wybiera niebite perełki, które bez zamieszania szybko mu schodzą) to mogę pomóc kontaktem.

Offline Jacek Olechnowicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Posiadany samochód: Volvo S60 2.0T
  • Miejscowość: Grodzisk Maz.
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 31, 2019, 12:24:24 »
Adam, nie spieszę się, muszę się jeszcze pozbyć swojego Volvo, więc nie spieszy mi się  :)  no i oglądam też Peugeoty 508, bo już sam nie wiem, który pojazd wolę. Szwecję oczywiście dopuszczam, byle nie rejony nadmorskie, ponieważ nawet ocynkowane auta stamtąd potrafią mieć podwozie podgnite.

Offline Marcin Drozdowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 2.0 HDI Tourer Exclusive 08 automat
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 31, 2019, 17:32:01 »
A ta strona jest wiarygodna? Pytam, bo kiedyś zapłaciłem na podobnej za "informacje" i wpis odnośnie historii auta brzmiał "brak wpisów"  :)


Zdecydowanie nie polecam tej strony dwukrotnie zdarzyło mi się, że były pomyłki np w modelu i mocy silnika co jest dość istotne przy zakupie samochodu.  Jeśli już to polecam autodna.

Offline Filip Timofiejew

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Posiadany samochód: C5 2.0 HDI Tourer Exclusive 10'
  • Miejscowość: Marki
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1809 dnia: Listopad 07, 2019, 06:12:18 »
Cześć wszystkim, dziękuje za przyjęcie mnie do grupy, przybywam z wieloma pytaniami, poszukuję c5 z silnikiem 2.0 HDI w kombi, przemawia do mnie wersja wyposażenia exclusive, czas na pytania: co sprawdzić przy okazji oględzin auta z hydractive, na co uważać kupując c5, czy warto brać od handlarza, czy od prywatnej osoby? Przykładowe ogłoszenia, które mnie interesują:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-163psautomatexclskoraxenonpanoramagwarancja12mies-ID6CDrh0.html

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-salon-polska-bezwypadkowy-exclusive-masaz-fv23-ID6BXT6I.html

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-163-km-lift-bezwypadkowy-vat-23-pelny-serwis-ID6CyqXw.html
- czy to nie zaskakująca cena jak za ten model?
 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zapraszam do dyskusji :)


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Offline Paweł Lessnau

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 155
  • Skąd: Koszalin
  • Posiadany samochód: C5 Tourer Exclusive 2011, 1.6 THP BVA 6
  • Zainteresowania: Muzyka
  • Miejscowość: Koszalin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1810 dnia: Listopad 07, 2019, 10:26:56 »
Ten ostatni jest jakiś dziwny. Tapicerka i listwy w środku nie pasują mi do rocznika. Radio też nie z tego rocznika, do tego one nie miały wejścia wideo, a w schowku jest. Po VINie pewnie by wyszło o co w nim chodzi.

Offline Tomasz Stoszko

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 070
  • Skąd: Dżwirzyno
  • Posiadany samochód: renault kadjar 1,3 Tce był C5 x7 2,0 blue hdi crosstourer
  • Miejscowość: Dżwirzyno
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1811 dnia: Listopad 07, 2019, 21:12:02 »
Ten drugi to crosstourer  ,bez nawigacji , i kolorowy wyświetlacz w zegarach ? dziwne , najlepiej po vinie wszystko sprawdzić , i sprawdzić auto w czasie jazdy czy nie ma wibracji przy wyższych prędkościach .

Offline Błażej Banisz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 595
  • Skąd: Gliwice
  • Posiadany samochód: C4 1.6 VTI 120KM 2009r; C5 2.0HDI (RHF) kombi 2010; Nieruchomość garażowa CX 1977 2.4ie; Służbowo 508SW R8 2.0BHDI
  • Miejscowość: Gliwice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1812 dnia: Listopad 07, 2019, 21:42:51 »
Ten drugi to crosstourer  ,bez nawigacji , i kolorowy wyświetlacz w zegarach ? dziwne , najlepiej po vinie wszystko sprawdzić , i sprawdzić auto w czasie jazdy czy nie ma wibracji przy wyższych prędkościach .
Każdy Exclusive ma kolorowy wyświetlacz w zegarach... nawet jeśli ma tylko RD4.
Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?

Offline Artur Szarek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Posiadany samochód: C5 X7 136hp Exclusive
  • Zainteresowania: Elektronika
  • Miejscowość: Gliwice

Offline Artur Puszko

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Zainteresowania: muzyka
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1814 dnia: Grudzień 08, 2019, 08:57:28 »
Witam, czy może ktoś to oglądał https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-automat-diesel-2-0-oszczedny-6-5-l-100km-wersja-exclusive-ID6CH4Ne.html vin :VF7RWRHHADL505352
W 2017 już ktoś pytał  o to auto ale żadnych konkretów na forum nie znalazłem.Przebieg wydaje się nierealny.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 133
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1815 dnia: Grudzień 08, 2019, 14:46:15 »
Przebieg wydaje się nierealny.
Auto jest krajowe więc można to łatwo zweryfikować.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1816 dnia: Grudzień 09, 2019, 13:20:45 »
Sam przebieg zasadniczo jeszcze nie do końca nierealny. Tzn. zależy jaka cena też przy przebiegu.
Dzisiaj będę wystawiał teściowi Renault Master z 2010 roku. Jest pierwszym właścicielem autka i tym samochodem jeździ bardzo mało. Najczęściej stoi w garażu. Aktualny przebieg to coś koło 42000km, chyba ma też na wszystko kwity z ASO no i historię z przeglądów rejestracyjnych. ALE cena też będzie jedną z najwyższych w tym przedziale, bo to technicznie prawie nowe auto.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 133
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1817 dnia: Grudzień 09, 2019, 15:05:08 »
Ja obecnie robię 15tkm rocznie jeżdżąc codziennie, dlatego 20 tkm rocznie nie jest dla mnie zaniżonym przebiegiem. A jeśli ktoś coś podejrzewa to niech dokładnie sprawdzi auto albo zrezygnuje, jest krajowe więc teoretycznie łatwiej go sprawdzić, zarówno pod kątem szkód, wizyt w ASO, czy w SKP.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Paweł Roman

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Peugeot 406
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1818 dnia: Grudzień 09, 2019, 23:40:41 »

Offline tomek mielski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 75
  • Posiadany samochód: OV
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1819 dnia: Grudzień 10, 2019, 07:25:31 »

Hej,


Przychodzi czas wymiany auta i mocno zastanawiam się nad C5 ale mam duże braki jeżeli chodzi o ogólną opinie o tym aucie. Myślę nad zakupem citroena w miarę młodego, koniecznie niezajeżdzonego - rocznik 2014 w zwyż - diesel, przebiegi ponad 30k rocznie, oczywiście kombi.
Kwota nie gra dużego znaczenia, bardziej stan auta ale czy istnieje szansa znalezienia niezajeżdzonego, dobrze wyposażonego diesla w automacie? Z tego co widzę, to wersje cross tourer które mi się podobają, z 2015 roku potrafią mieć już 200k przebiegu i kosztować 50-60tyś. To całkiem sporo a pewnie na horyzoncie pojawią się pierwsze duże remonty. Szukam czegoś z rąk prywatnych, najlepiej krajowego i zarejestrowanego. Różnica między komisowym autem a jw. jest kosmiczna i potrafi wynosić 20tyś zł w tej samej wersji wyposażenia itp!


Czy automat w tym roczniku sprawia problemy?
Czy warto kupić cross tourer'a za 50tyś z przebiegiem 200k?


Co sądzicie? Jest szansa kupienia nie zajechanego egzemplarza? Jaki macie pomysł na kupno C5 w tym momencie?

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1820 dnia: Grudzień 10, 2019, 15:35:07 »
Tomku, ja jestem zwolennikiem takiego układu: niski przebieg, dobry stan -> wyższa cena. Wysoki przebieg, gorszy stan -> niższa cena. Dla mnie zdrowy układ. Nie znam chyba nikogo, kto by kupił za małe pieniądze przysłowiową perełkę. Albo była odpowiednio wyższa cena, albo coś "ciekawego" (najczęściej przebieg) wyszło.

Ja prawie równo dwa lata temu kupowałem X7 Tourer tyle, że w manualu. Rocznik 2013, przebieg zdaje się 159kkm, zbieżny z tym, co w ASO. Cena niecałe 50k a i tak zastanawiałem się, czy ciut nie za niska. Na uwadze miałem jeszcze dwa podobne za ok. 52k i 60k, ale ten był bliżej no i mi spasował.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

PS. Mój egzemplarz wygląda na nie zajeżdżony (wg mnie) no i mogłem spokojnie kupić dużo taniej podobny, z podobnym wyposażeniem od handlarza... Z czort wie, jaką historią i przebiegiem.

Offline Damian Lenart

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) CROSSTOURER 2.0 BlueHDi 180KM 2015
  • Zainteresowania: Sport, motoryzacja
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1821 dnia: Grudzień 12, 2019, 12:07:12 »
Ja w tym roku kupiłem, dokładnie w sierpniu wersje cross tourer 2.0 HDi 180KM, rok 2015, przebieg 123 tys km, automat, przeszklony dach, nagłośnienie HiFi (chociaż HiFi to zbyt wygórowane słowa jak na jakość dźwięku, ale jest nawet ok), z pełną dokumentacją serwisową, sprowadzany na zamówienie ze Szwecji, kwota na gotowo po wszystkich opłatach, kosztach sprowadzającego... 63 tyś zł. Dużo??, jest dużo ale szukałem w Polsce takiej wersji przez pół roku i nie znalazłem nic godnego uwagi. Zawsze było coś nie tak. To bity, to bez dokumentacji, to brak wyposażenia na którym mi zależało czy roczniku. Dlatego zdecydowałem się na rozwiązanie ze sprowadzeniem na zamówienie i nie żałuje, chociaż budżet znacznie przekroczył założony przed zakupem. Po doświadczeniach związanych z poszukiwaniem samochodu uważam, że okazje nie istnieją, nikt nie sprzeda dobrego samochodu za bezcen.

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1822 dnia: Grudzień 12, 2019, 12:44:58 »

Czy automat w tym roczniku sprawia problemy?
Czy warto kupić cross tourer'a za 50tyś z przebiegiem 200k?


Co sądzicie? Jest szansa kupienia nie zajechanego egzemplarza? Jaki macie pomysł na kupno C5 w tym momencie?

Automaty są bezawaryjne pod warunkiem zmian oleju. Niestety zazwyczaj nikt tego nie robi. Przy przebiegu autentycznym 200 tyś kilka wymian oleju i będziesz jeździł
Warto kupić jeżeli Ci się podoba. Dodatkowo polecam z silnikiem 2.2 204. Ma lepszy osprzęt od 2.0 na Delphi. Mój ma nalatane 253 tyś i nie robi to żadnego wrażenia.
Trzeba po prostu szukać. Okazje są ale szybko schodzą. Ja kupiłem krajowego z serwisem do końca w ASO. Codziennie przeglądałem nowe ogłoszenia i się trafil.
Poczytaj jeszcze o wyposażeniu. Warto celować w lepsze wersje.

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1823 dnia: Grudzień 13, 2019, 10:04:26 »

Hej,
Przychodzi czas wymiany auta i mocno zastanawiam się nad C5..............

Co sądzicie? Jest szansa kupienia nie zajechanego egzemplarza? Jaki macie pomysł na kupno C5 w tym momencie?
Szansa jest. Ja dla żony szukałem 1,5 roku sedana z określonym silnikiem i wyposażeniem.
W końcu sprowadziłem z Austrii. Kombi jest więcej, więc i większe masz szanse ale wydaje mi się że z prywatnych rąk może być ciężko w wypasie. Myślę że prędzej jakiś firmowy się trafi.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1824 dnia: Grudzień 13, 2019, 14:13:48 »
Heh... No tak, okazję są, w sensie: zdarzają się. Ale raz na dłuuuuuugi czas, a nie jak na znanych portalach: co drugie ogłoszenie. :))

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka